2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yarın doktora gidicek hamişlerden güzel haberleri bekliyoruz.bu arada alınacak listesini bende yaptım sayılır.bende ilk sırayı sleeper alıyor.nasıl büyük bir rahatlık kızlar anlatamam.kullanan arkadaşlarım çok memnun.birde araba alacaksanız travel sistemler çok avantajlı.aylık kullanımdan 4-5 yaşına kadar değiştirme imkanı olmuyor.ilk zamanlarda ana kucağını monte ediyorsunuz gittiğiniz yerde de anakucağını çıkarın yanınıza alın.artık bebekler içinde anne içinde hayat daha kolay.ayrıca listenize biberon ısıtıcını yazın.ben eskiden gece maması için 2 ayrı termos almıştım birinde kaynamış su birinde kaynayıp soğumuş su olurdu.biberon ısıtıcıları hayatı kolaytıran başka bir olay.56 bedenleri fazla almanıza gerek yok çok çabuk büyüyorlar.son aylarda anne karnında 27 gr alan bebekler dışarıda 47 gr alıyorlarmış.o yüzden hemen serpiliyorlar.bir tek aklıma takılan şu anne sütünü saklama ve saklanan sütü bebeğe verme işi.bu konuda bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim

enelcim bahsettiğin park yataktan arkadaşımda var çok rahat çok memnunum diyor ama eşim tutturdu karyola olsun diye...daha güzelmiş daha dayanıklıyımış.valla bilmiyorum ne yapacağız daha karar vermedik..

enelcim bahsettiğin park yataktan arkadaşımda var çok rahat çok memnunum diyor ama eşim tutturdu karyola olsun diye...daha güzelmiş daha dayanıklıyımış.valla bilmiyorum ne yapacağız daha karar vermedik..

canım hatta katlanabilir özelliği ile arabayada konuyor istediğin yere götür.kraft sitesinden bakabilirsiniz.albümlerime ekledim yinede resmini bakabilirsiniz fiyatıda 179 ytl kızlar.

yarın doktora gidicek hamişlerden güzel haberleri bekliyoruz.bu arada alınacak listesini bende yaptım sayılır.bende ilk sırayı sleeper alıyor.nasıl büyük bir rahatlık kızlar anlatamam.kullanan arkadaşlarım çok memnun.birde araba alacaksanız travel sistemler çok avantajlı.aylık kullanımdan 4-5 yaşına kadar değiştirme imkanı olmuyor.ilk zamanlarda ana kucağını monte ediyorsunuz gittiğiniz yerde de anakucağını çıkarın yanınıza alın.artık bebekler içinde anne içinde hayat daha kolay.ayrıca listenize biberon ısıtıcını yazın.ben eskiden gece maması için 2 ayrı termos almıştım birinde kaynamış su birinde kaynayıp soğumuş su olurdu.biberon ısıtıcıları hayatı kolaytıran başka bir olay.56 bedenleri fazla almanıza gerek yok çok çabuk büyüyorlar.son aylarda anne karnında 27 gr alan bebekler dışarıda 47 gr alıyorlarmış.o yüzden hemen serpiliyorlar.bir tek aklıma takılan şu anne sütünü saklama ve saklanan sütü bebeğe verme işi.bu konuda bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim

onun içinde ürünler var canım.ama şimdi dışarı alışverişe çıkıyorum.gelince yazarım canım.öpüldünüz.

ooo nazancım sen 5. ayın içine girmişsin hadi hayırlısı olsun bakalım...neden göstermedi ki haylaz:ecrin_bebek: ben 12 haftalıkken gitmiştim.çok fazla hareket etti yakalayamadık bir türlü...valla ne bileyim kızada benziyor erkeğede..kemik yapısı sanki erkek gibi geniş omuzları var...ama bacak arasında bişey göremedim..bide cd vermişti dr.görüntüleri kaydetmişti evde çok baktım ama göremedim...

canim ben en son 11. haftamda gittim o zamanda kucuk oldugu icin belli olmadi bir dahaki randevum 20. haftada , ben hollandada yasiyorum burda boyle:KK43:

selam arkadaşlar, dün bi belgesel izledim dvd den, fransada tüm hamilellk boyunca 3 defa ultrasona giriyo gebe bayan. bu doğal, diğer zamanlar ebe evine gidiyo muayene ediyo. nadir ve sık ultrasona gidenler düşünmeli bence. ülkemizde her ay veya ayda 2 kez ultrasona girmek sağlıklımıki acaba?

bu arada eltim doğum yaptı ve bi süre sonra işe başladı. sütünü sağıp özel poşetlerine koyup dondurucuya atıyodu. kayınvalidem de ordan kullanıyodu. ölçüleri falan kaplarda yazıyodu. bunun için ürünler var yani. sağlıksız bişi olsa emin olun eltim kesinlikle kullanmazdı...

ben çok fazla bir şey almayı düşünmüyorum kızlar.
yani termos ısıtıcı,park yatak filan hiç düşünmüyorum.
sepetimiz var 2 yada 3 aya kadar yatabileceği onu süslicem.eltim göndermiş.bir de pusetimiz var.puseti araba koltuğu olarak da kullanıcam.
bu konularda biraz katıyım sanırım..
eltimin yine çocuk salıncağı var onuda alıcam.orayada uyumak isterse orda uyuyacağı şekilde alıştırıcam..
yalancı emziği ise hiç düşünmüyorum,biberon da aynı şekilde.
acımasızım dimi?

selam böcüğüm yaaaaaaaa avatarındaki kini çok sevdiğin için mi koyuyorsun merak ettim arkadaşım bence değil canım en kullanışlarını almak en güzeli
ben yatağını şimdilik düşünmüyorum sallanabilen anakucakları var çok güzel sabitleniyo aynı zamanda ondan düşünüyorum ilerde yatağını alırım

selam arkadaşlar, dün bi belgesel izledim dvd den, fransada tüm hamilellk boyunca 3 defa ultrasona giriyo gebe bayan. bu doğal, diğer zamanlar ebe evine gidiyo muayene ediyo. nadir ve sık ultrasona gidenler düşünmeli bence. ülkemizde her ay veya ayda 2 kez ultrasona girmek sağlıklımıki acaba?

bu arada eltim doğum yaptı ve bi süre sonra işe başladı. sütünü sağıp özel poşetlerine koyup dondurucuya atıyodu. kayınvalidem de ordan kullanıyodu. ölçüleri falan kaplarda yazıyodu. bunun için ürünler var yani. sağlıksız bişi olsa emin olun eltim kesinlikle kullanmazdı...

canim hollandada oyle 3 defa giriliyo bir 12. haftada 20. haftada ve doguma yakin bebek donmusmu diye, doguma kadar ayda bir ebeye gidiliyor, dogumdan sonra ebe 10 gun kadar hergun evine geliyor burda da oyle

selam böcüğüm yaaaaaaaa avatarındaki kini çok sevdiğin için mi koyuyorsun merak ettim arkadaşım bence değil canım en kullanışlarını almak en güzeli
ben yatağını şimdilik düşünmüyorum sallanabilen anakucakları var çok güzel sabitleniyo aynı zamanda ondan düşünüyorum ilerde yatağını alırım

hoşgeldinn canımmm..
ne bilim bu adam çok komiğime gidiyor benim.ondan koyuyorum..poza baksana.:CüvCüv:

böcüğüm yaaaa ben o adamdan nefret ediyorum yaa iğrenç rabbim günah yazmasın inşallah kadın desen değil erkek desen hiiiiiiçççççççç değil ne bu ne bu ya aaaaaaaaaaaaaaaaaa

valla bende çok sık doktora gitmiyorum bende duydum avrupada çok sık ultrasyona girmiyorlar en fazla 4 defa..çok düşündürücü bir şey..yani teknoloji gelişmediği için olmaz herhalde dimi?

yaaaaaaaaaa arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz oğluma tşöt alcaz babasıyla internetten ve üzerine yazı yazdırmayı düşünüyoruz sizce ne olabilir fkirlerinizi alabilirmiyim rica etsem...
örnk(annesi hariç kimse öpmesin......annesinin bitanesi........üretim tarihi.........% 100 doğuştan fenerli.....gibi daha farklı ne olabilir sizce

arkadaşlar anne sütünü sağıyorlar posetlerde deepfreeze de saklıyorlar.sonra çıkartıklarında donan süte ne işlem uygulanıyor

X