2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

buketim hayirli ugurlu oslun caniiiiiim.. oh ne mutlu sana..
darisi bekleyenlerin basina.. :CüvCüv:

böcügüm , ohh keyfinize dicek yokda.. catlatmakdan falan bahsetmesek.. malum önümzdeki aylarda önlem almazsak yeterince catlayabiliriz.. bide kiskancliktan catlamaylim.. -tatlicadiarzu-
biz suna size imreniyioruz ve sizin adiniza seviniyoruz diyelim en iyisi:1hug:

evet canım bende özele gidiyorum herhalde onun için böyle oluyor gerçi bebişimi göreceğim için çokkk mutluyum ama herkes ayda 1 giderken beni 15 günde 1 çağırınca panik oldm tebessümcüm bende pizza ister gibi oldum hamilelikten önce günde 3 öğün pizza yiyebilirdim hamilelikte bi soğukluk geldi onun boşluğunu kaşarlı pideyle doldurdum :)

arkadaşlar bu topikte yemekten bahsetmesek:) benim canım da böyle hamur işleri istiyo bolca zati. annem sağolsun ne istediysem yaptı.

bu arada ben de özele gidiyorum ama ayda 1. bence stres yapmayın 3 lü testler 16. haftadan itibaren yapılıyoya belki onu aradan çıkarmak istemiştir doktor. panik yok yani. benim durumum daha riskli ama ayda 1 çağırıyorlar.. endişelenmeyin lütfen.

ayy dur canim simdi de canim kasarli pide isteyeceknaniknanik hadi kalk pide yemeye gidelim eger niyetli degilsen kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

ya ben artik oruc tutmak istiyorum ya..sanirim yarin ilk denememi yapmam lazim artik eski kadar migdem bulanmiyor ne de olsa...koskoca ay gecti bütün günleri yedim ya:jeyyar:

güzelim onlar bizim duygularimizi biliyorlar,bunu da cok güzel kullaniyorlar bence...hayir neredeyse her hafta cagiracaklar kontrole..anlamiyorum yani..birakin cocuklarin da belki özel bir hayati varkaydirigubbakcemile3 bu kadar kurcalanmak istemiyorlardir kesin :roflol: BBG evi gibi :roflol:

aman canim dikkat et sakin hamur isine agirlik verme..walla ben bir kac gün is güctü estirdim, gecistirdim bu tarz seylerle hemen fark ettim yani..agzima bir daha sürmeyi bile düsünmüyorum cok cok canim istemedikce..ya da cok az yagli ve genelde kepek unundan kendim yapacagim..baska cagresi yok gibi kizlar..daha 14+1 ve kilo aldim ..imdatttttttt:1shok:

bu arada zakkumcum bir mahsuru yoksa istanbulun hangi semtinde oturuyorsun? ya sen öykübebek? artik ben de istanbuluma kavusmak istiyorum hayirlisiyla...vatanima geri dönmek istiyorum..ailemi cok özlüyorum yaaasenağlama

ylok canım ben bu sene tutmadım dediğin gibi eşimle sahura kalkmasam ramazan olduğunun farkına varmayacağm bende diyorum eşime 1 gün tutayım olmaz dayanamazsın açlığa diyor(son bir kaç gündür günde 7-8 öğün yiyorumda)cokacimcoook
bu arada ben çatalcada oturuyorum arkadaşım bende istanbula gelin geldim bende izmirimi özlüyorum ben üniversite için bile izmirimden ayrılamamıştım orada okumuştum en uzun süre ayrılışım bu gözümde tütüyorsenağlama

Bende okul icin yurtdisina ciktim,sonra esimle tanistim,evlendik.. Okullarimiz bitti aslinda ama ben pesine hemen doktorya basladim falan derken,azcik daha zamana ihtiyacim var ama inan bana artik cok zorlaniyorum..Allah bugünlerimizi aratmasin insallah...

senin icin de zor olmustur be canim.insanin alistigi yer gibisi yok...izmir´i görmedim ama sevimli ve yasanilacak bir yer oldugu belli. Benim izmirli bir arkadasim vardi o cokca bahsederdi ondan biliyorum a.s insallah hayirlisiyla kavusursun birgün...esini kandirma sansin yok mu :roflol:

üzülme canım ya bende 9 aydır annemi göremiyorum webcam hariç ama inş bebişlerimiz doğunca onlarla ziyarete gideriz

eşim gerçi peyzaj dekorasyonla uğraşıyor yani izmirdede kolayca iş bulur ama burada çevrem çok başka yerde zorlanırım diyor bende zaman bıraktım izmiri o da seviyor belki ilerde..

eşim gerçi peyzaj dekorasyonla uğraşıyor yani izmirdede kolayca iş bulur ama burada çevrem çok başka yerde zorlanırım diyor bende zaman bıraktım izmiri o da seviyor belki ilerde..

aslinda dedigi dogru,sonucta bu is bir piyasa isi yani..taninmak önemli..insallah hakkinizda hayirlisi canim...

walla güzelim yapacak birsey yok.bir balik burcu olarak burcuma göre fazla mantikli davraniyorum bile.senelerdir zaten kendimi avuttum.cok idealist olmak bazi seylere sünger cektiriyor sanirim.öyle ki hamile kaldigimi söyleyince arkadaslarimin hemen hepsi istisnasiz sasirdi ve saskinlik iceren cümlelerini siraladilar arka arkayakaydirigubbakcemile3 ne yani o kadar da zivanadan cikmadik ya diyorum onlara :roflol:

herseyin bir bedeli var canim..buna da sükür Allah canlarini sag etsin de tek...ayriliklar insallah gecici,kavusuruz elbette..

tabiki canım benim geçen gün eşim sordu annenleri mi görmek istersin şu an bebeği mi diye tabi ki bebeğim dedim:) sen çalışıyorsun demi canım ben onu da yapmadığım için istanbul da daha da sıkılıyorum şimdilik sadece çevremdekilere öğretmenlik yapıyorum bebekten sonra çalışacağm inş

bende çalışıyordum kızımın doğumundan sonra çalışamadım onu başkasına emanet etmek istemedim geçen kış biyuvada çalışmaya başlıyacaktım olmadı bu senede bebek gündemde sanırım bi6yıl daha ertelendi çalışma hayatım bide kendim anaokulu öğr yanında götürürsün dedi arkadaşlar ama bunun yazı var kışı bebişime eziyet etmekistemedim

ben aralıkta evlendim bu sene başlayacaktım bi dersanede ama temmuzda hamile olduğumu öğrenince erteledim en uzun çalışmam bi dersane 3 ay yapmış olduğum stajer tarih öğretmenliği oldu

evet canim ayni zamanda calisiyorum ve agir bir isim var. ama bilmiyorum bazi aksilikler yasadim belki bir kac aya kadar istifa edebilirim..hic canimi birseye sikmak istemiyorum..neyse ya hayirlisi...bebeklerimiz icin canimizi sikmamak en iyisi...

ama evde oturmak da sikar insanin canini..kendine bir ugras bulmussun bu sürecte de,bu da güzel ve eglenceli olasa gerek..zaten bana kalirsa bu süreci cok agir tempoda gecirmemek en iyisi...insallah bebisler biraz büyükdükten sonra calisiriz yine.

Son düzenleme:
inş canım bi de ben aşırı duygusalım yaşadığım bi olay beni günlece etkiler en ufak bi söz bile eşimde onu diyor iş hayatı bu bir olay olur üzülürsün bebek etkilenir o doğsun biraz büyüsün çalışırsın dedi hakkımızda hayırlısı sende kendini üzme arkadaşım dediğin gün şu anda en önemlisi bebeklerimiz bizim için

evet canim aynen öyle...en iyisi güzel güzel evde oturmak ve hamileligin tadini cikarmak..sanki kac defa yasiyacagiz bu ani..insallah hem bizler hem de bebeklerimiz cok saglikli bir sekilde tamamlariz bu süreci...Allaha emanet olun hepiniz.ciktim ben. byesss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…