2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

walla öyle aile gibi burası enelin cinsiyet belli olacağı zaman sanki en yakın arkadaşımın bebeğinin cinsiyeti belli olacakmış gibi heyecan yaşadım telefonu olsa arayacaktım o derece bu duygular kolay kolay hissedilmiyor sanalda sanırım annelik hormonlarımız tamamen bizi birbirimize yakınlaştırıp bir bütünmüş gibi düşünmemize yol açıyor çok özel bir duygu yumağı iyi ki buradayım ve iyi ki sizler de buradasınız canım hamişler:asigim::nazar::nazar::teytey:

ben 75 kilo olmuşum kızlar buda demektirki 2-2,5 kilo almışım. daha çok almıştım aslında sanırım ama bu ay biraz verdim. bol bol giyinmekten kendimi kocaman zannediyorum yafu..
ayaklar büyüdü yani şişti bende de.38 giyiyodum. geçen düz ayakkabı alacaktım olmadı 38. bende bi numara büyük aldım.

ya kizlar bu arada benim canim cok sikildi kilo almisim yaaa senağlama hamileligimin ilk üc ayinda almamistim hatta bir kac kiloda vermistim...ayyy nasil sis hissediyorum kendimi bir bilseniz dün saga dön sola dön yatamadim hemen mi hissediler ya 2-3 kilo fisfisfis hayir dün gece ileriki aylari da düsünmekten uyuyamadim yani,ben simdi bu kadar rahatsiz olduysam sonrasinda ne yapacam yaa..

kızzzlarr hepinizi öperim öperrrr:Şeniz:
buketcim oğluş geliyormuş,hayırlı uğurlu olsun canım..
kilo alanlar ben hala 70i gösteriyorum.yeme düzenim bozulmadı şükür.önümüzdeki ay artık bir davul moduna girerim kanımca..
sizleri çatlatmak istemem ama biz pazartesi kısmetse buluşuyoruz annesinin kuzusuylaaa

walla öyle aile gibi burası enelin cinsiyet belli olacağı zaman sanki en yakın arkadaşımın bebeğinin cinsiyeti belli olacakmış gibi heyecan yaşadım telefonu olsa arayacaktım o derece bu duygular kolay kolay hissedilmiyor sanalda sanırım annelik hormonlarımız tamamen bizi birbirimize yakınlaştırıp bir bütünmüş gibi düşünmemize yol açıyor çok özel bir duygu yumağı iyi ki buradayım ve iyi ki sizler de buradasınız canım hamişler:asigim::nazar::nazar::teytey:

elbette bir paylasim var hem de hic olmadigi kadar sicak...herkes herkesi sahipleniyor,soruyor hatta kaygilanip merak ediyor...evet,iyi ki böyle bir ortam var...

Ayrica sana birsey diyeyim mi ben hamilelik belirtisi hissetigimde hemen belirtileri arastirmak icin nete girdigimde bu site cikardi hep ilk karsima..ve bazen bir seyi cözmek icin sayfalarca okuman gerekirdi ve hakikaten oradaki bagliligi görünce cok duygulaniyordum. gün geldi ben de hamileyim:lepi: ben de öyle bir grup icindeyim,:lepi:ne mutlu banakaydirigubbakcemile2

ayaklar şiştiği için ve kilodan dolayı genişliyor canım yoksa normal olarak büyüdüğü yok ama ileriki aylarda eski ayakkabılarını giyemiyebilirsin. doğumdan sonra eski haline dönüşüyorlar merak etme :)

sağol canım anladım şimdi.bakalım kilo alacakmıyım?

tebessümcüm sen rahat ol sağlıklı olsunda bebişin gerisi süpriz olsun sana canım.

kilo alanlar ben hala 70i gösteriyorum.yeme düzenim bozulmadı şükür.önümüzdeki ay artık bir davul moduna girerim kanımca..
sizleri çatlatmak istemem ama biz pazartesi kısmetse buluşuyoruz annesinin kuzusuylaaa

oohh ohh masallah reel hayatin icine kayan arkadasliklar da var anlasilan..ne güzel :teytey:

enelcim insallah saglikli olsunda dedigin gibi...hayir ama bir de merakimi giderseydim :roflol: saka bi yana sabirliyim hic olmadigim kadar naniknaniklaelaelaelaelae

vallaha sağol canım bende dün buketi arayacaktım aynı duygularla.2 gündür girmeyince merak ettim.gerçekten bir aile olduk burda.

ayyy canım ne güzel yaa.bizim içinde eğlenin emi.inşallah birgün bizse buluşuruz.

hanımlar beni duygu fırtınalarına sürüklemeyin rica etcem. zati hevesimi kursağımda bıraktı bebiş, bi de üstüne cumartesi cumartesi çalışıyorum, amanın ne güzel aile olmuşuz biz deyip bir güzel oturur ağlarım :p
ya bu arada ağlak bişey oldum ben yafu. akşama kadar sert kadını oynadığım için mi nedir akşam dizilere ağlar oldum :p
yok yok bu bebiş kız. hem nazlı hemde beni ağlak yaptı. zati burcuda balık olacak. Allahım nayır nayır hem balık hem kız !!!!!!!

ayyy canım ne güzel yaa.bizim içinde eğlenin emi.inşallah birgün bizse buluşuruz.

tabi eğleniriz canım, yalnız senin için eğlenirken bi sorumuz olacak. senin için eğleneceğimiz sırada sipariş edeceğimiz pizza neli olsun???kaydirigubbakcemile3
yavrum artık benim eğlencem yemek yemek oldu yani böcüğü bilemem :roflol:
yalnız samsuna acil erkek anne adayı transferi sağlamamız lazım. kızlarımızın talibi bol olmalı dimi ama :roflol:

ben de çalışıyorum walla nedir bu talihsizlikler silsilesi anlamadım:emir_bebek::eek:klava:
benim oğlum taa muğla dan samsun daki kızlara yetişir siz hiç merak etmeyin kız anaları :roflol::roflol: Trabzon a geldiğimizde uğrar bir gönüllerini alır kızlarınızın:1hug::içelim::teytey:

ben de çalışıyorum walla nedir bu talihsizlikler silsilesi anlamadım:emir_bebek::eek:klava:
benim oğlum taa muğla dan samsun daki kızlara yetişir siz hiç merak etmeyin kız anaları :roflol::roflol: Trabzon a geldiğimizde uğrar bir gönüllerini alır kızlarınızın:1hug::içelim::teytey:

ah bu oğlan anaları ah ah kaydirigubbakcemile3
bizim kızlar senin oğlanın aklını almasın da :roflol:

talihsizlikler silsilesi demişken, hiç sorma kardeşim hiç sorma. bende şans olsaydı anacığım erkek doğururdu beni zaten -tatlicadiarzu-

tabi eğleniriz canım, yalnız senin için eğlenirken bi sorumuz olacak. senin için eğleneceğimiz sırada sipariş edeceğimiz pizza neli olsun???kaydirigubbakcemile3
yavrum artık benim eğlencem yemek yemek oldu yani böcüğü bilemem :roflol:
yalnız samsuna acil erkek anne adayı transferi sağlamamız lazım. kızlarımızın talibi bol olmalı dimi ama :roflol:

her türlüsünü severim pizzanın sadece havyarlısı hariç.bir kere yeniştim iğrençti.afiyet olsun size.

merhaba arkadaşlar ya burdaki arkadaşlık bağı gerçekten çok farklı bu arada bi sorum olacak 2 hafta önce doktora gittiğimde bebeğin çok sağlıklı çok hareketli dedi fakat tam çıkacakken 2 hafta sonra tekrar gel dedi sizde böyle 15 günde 1 mi gidiyorsunuz

merhaba arkadaşlar ya burdaki arkadaşlık bağı gerçekten çok farklı bu arada bi sorum olacak 2 hafta önce doktora gittiğimde bebeğin çok sağlıklı çok hareketli dedi fakat tam çıkacakken 2 hafta sonra tekrar gel dedi sizde böyle 15 günde 1 mi gidiyorsunuz

evet canım aynen banada bebk iyi i ama 2 hafta soonra kontrole gel dedi
bende kaygılandımm isteristemez
hafta içi gidecem
14. hFTAYA GİRECEK CİNSİYETİ BELLİ OLURMU ACABA

canım ben de 15 günde bit gidiyorum kanamam falan yok çok şükür yarın p.tesi randevumuz var belki ayda bire çıkartır doktor amcası bakalım hayırlısıhihoyyyt kafana takma böyle şeyleri en rahat dönemimize giriyoruz:içelim:

kizlar sanirim siz özelde kontrol oluyorsunuz degil mi? walla özeller bu isi iyice abartili yapiyorlar bana göre..bence bu kadar sik kontrole gerek yok..gerek olsa diger ülkelerde de ayni ugulama olurdu emin olun..bence kaygi etmenize gerek yok canlarim Allahin izniyle, durum bence bundan ibarettir...

X