2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

tebessüm canım ben bakırköydeyim. ama annemler pendikte. yani evlenmeden önce orda ikamet ediyodum. umarım yurtdışında rahat ve huzurlu bir yerdesindir. sıkma canını, ayrılıklar da bazen güzel oluyo. ben uzak değilim ama her zaman da gidemiyorum ailemin yanına. bu tarafta da hiç arkadaşım yok. anca telefon ve msn de görüşüyorum.

ya hamurişi konusunda haklısınız sanırım. adlarını vermeyim de zaten tatlıyı sevmezdim. hamur işleri beni mesteder. ne biliyim bazen yağın içinde yüzsen banamısın demem sanırım:KK70: çatlaklara da iyi geliyomuş zaten:)

Slm kizlar
içim çok sikildi bunaltici ve sancili bir hava var. Bebiş im çok iii
ha<berler sizde bugun dkt giden arkadaşimiz oldumu?

slm bende mart annesi olucam inş martın 6sındaymış doğum:ecrin_bebek: ama erkende olabilir çünkü ilk bebeğim erken doğdu 8aylık onun için erken doğma ihtimali yüksekmiş umarım heğimizde sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi:emir_bebek:

slm bende mart annesi olucam inş martın 6sındaymış doğum:ecrin_bebek: ama erkende olabilir çünkü ilk bebeğim erken doğdu 8aylık onun için erken doğma ihtimali yüksekmiş umarım heğimizde sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi:emir_bebek:

hoşgeldin aramıza canım allah hepimize sağlıklı sıhhatli çocuklar nasip etsin inşallah
belki bu zamanını bekler annesi belli mi olur :)

%80 ihtimalle ile bir oğlan da benden geliyorrrrrr.doktordan geldim.herşey çok iyiymiş.gelişimine göre 14.haftadaymış.

canım hoşgeldin aramıza.sağlıkla kucağına al inşallah.umarım güzel vakit geçirirsin.

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Oğluşum oluyooooooooooooooooooooo:emir_bebek:
:1hug:canım benim gözün aydın çooook sevindim rabbim sağlıkla huzurla kucağımıza almayı nasip etsin:nazar::nazar::nazar:

bebişlerinin cinsiyetlerini öğrenen arkadaşlar tebrik ederim allah tamamına erdirir inşallah bu arada kasıklarımda bugün dür ağrılar var bazen kramp gibi girio üşütümmü bilmiorum çok soğuk çünkü buralar kazakla battaniye altında oturuorum kış bize çabuk geldi

Albanian canım hayırlı olsun oğluşun prensler çoğalsın eştliği yakalamak lazım :)))))

ya cinsiyet belli olurmu acabaa hihoyyykıslar bende çok merak ediyorum bebişimin cinsiyetini bayramın 4. günü kontrolümüz var 3 aylıkken t

pardon arkadaşlar cümlemin yarısı çıkmamış ve komik ve bozuk bir cümle gibi görünüyorr kaydirigubbakcemile3

walla bizimki pazartesi belli oldu 13+1 görünüyorduk ultrasonda! SAT a göre 12 haftalığım gösterme ihtimali var bencesengözlerimebaksanaba.s

inşallah benimde görünürr yoksa meraktan çatlamak üzereyimm dr kız desinnnn diyeee dört gözle bekliyorummmm hihoyyyt

herkese çok teşekkür ederim. Allah hepinizin gönlüne göre hayırlı evlat versin.verdikleriyle hiç birimizi utandırmasın inşallah.elevite devam ediyorum bu arada.ayrıca bir kan ilacı ekledi.birde mide yanmalarıma karşı bir şurup yazdı.mart ortasında doğumu beklicez artık diyo.bana sen karar ver balık mı olsun yoksa koç mu diye sordu.

X