2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

enel, ççek kızlarınız hayırlı olsun, allah bağışlasın, analı babalı büyüsünler.

enelcimmm kizin hayirli olsun canim benim, ismide pek guzel ismiyle yasasin inslh, ayy bir suru mini minnacik kiz olcak desenize, darisi basima:)

ccek seninde kizin hayirli olsun canima.s.

enelcimmm kizin hayirli olsun canim benim, ismide pek guzel ismiyle yasasin inslh, ayy bir suru mini minnacik kiz olcak desenize, darisi basima:)

ccek seninde kizin hayirli olsun canima.s.

çok sğol gülüm.inşallah seninkide kız olur.rabbim sana ikisininde mutluluğunu yaşatsın.
sana özelden mesaj atacaktım atamadım.ama sadece şu kadar yazayım.

dün annemi gördüm sadece.

enelcim hayırlı olsun, o kadar oldu ki giremeyeli eski sayfaları okumak mümkün değil. anladığım kadarıyla bir kızın olacak. ne güzel hepiniz öğrendiniz. benimki hala bana göstermedi

çok sğol gülüm.inşallah seninkide kız olur.rabbim sana ikisininde mutluluğunu yaşatsın.
sana özelden mesaj atacaktım atamadım.ama sadece şu kadar yazayım.

dün annemi gördüm sadece.

oylemii, msndemisin sen canim acayim benimkinide orda konusalim biraz

enelcim hayırlı olsun, o kadar oldu ki giremeyeli eski sayfaları okumak mümkün değil. anladığım kadarıyla bir kızın olacak. ne güzel hepiniz öğrendiniz. benimki hala bana göstermedi

canım bizimkide ne ara gösterdi bilmiyorum.bende 16 haftaya kadar bekledim.12.haftada öğrenenler var.ne yapalım sabır işte.sağol canım seninde güzel haberlerini bekliyoruz.

elif saruböceq buket nerdesiniz kızlar yaaaa özel mesajda atılmıyor merak ettirdiniz valla

enelcim cck cim gozunuz aydin prensesler cogaldikca cogaliyo darisi basimiza kizlar nedir bu cin takvimi ya lutfen ama lutfen biri banada yapsin dogum tarihim 30 06 1978 sat 24 haziran cok tesekkurler simdiden:))

enelcim cck cim gozunuz aydin prensesler cogaldikca cogaliyo darisi basimiza kizlar nedir bu cin takvimi ya lutfen ama lutfen biri banada yapsin dogum tarihim 30 06 1978 sat 24 haziran cok tesekkurler simdiden:))

http://gebelik.org/dosyalar/cinsiyettahmin.html
canım ben sadece bunu biliyorum.24 haziran kız çıkıyor.burdan bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
adiyla yasasin ins canim benimde kizim olursa rabia sena istiyorum kiz olursa adas olucaklar :)))

inşallah rabbim gönlüne göre versin.olsunlar tabii adaş kızıma arkadaş lazım.zamane gençliği bilgisayarı çok hızlı öğreniyorlar msn de arkadaş olurlar.:1hug:

enelcim çcekcim kızlarınız hayırlı uğurlu olsun benim sude'me baya oyun geliyor bizim ismimiz nasıl peki?bu arada benim çin takvimi tuttu kızlar

enelcim çcekcim kızlarınız hayırlı uğurlu olsun benim sude'me baya oyun geliyor bizim ismimiz nasıl peki?bu arada benim çin takvimi tuttu kızlar

sude benim favori isimlerimden biridir...kulaga cok hos geliyor walla..Allah anali babali büyütsün insallah...

yok mu baska cin takvimi tutan?

saol canım ben başka isimler düşündüm sudeyide düşünmüştüm ama babamız sude de ısrar ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…