2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

doktor bu sene bolca kız olduğunu söyledi

hadi ya...bu sene kiz yili miymis? kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2 benim ki erkek olacakmis gibi geliyor ama ya hadi bakalim hayirlisi..acaba hislerim beni yaniltir mi bilmem ...

ya bu arada benim bir merakimi giderin arkadaslar..cin takvimine bakan arkadaslarin ki tuttu mu? hayir benim onda da erkek gözüküyor ya bakalim hayirlisi...

kızlar teyzemdeyim valla bana pek güzel bakıyo haftada 2 gün teyzenize gidin iyi geliyo bana

QUOTE=CCEK;3900981]kızlar dr normalde 68 gr olmasını söyledi benim güzel kızım 101 gr tosun masallah[/QUOTE]

:nazar::nazar::nazar: masallah walla..Allah nazardan saklasin canim..asik olunacak kadar var yani o zmnkaydirigubbakcemile3

enelcim dogum tarihin dogrumu canım eger dogru ise gün ay ve yıl olarak yazarmısın birde son adet tarihin dogrumu bakayım

valla ben inanmıyordum bu takvime ama artık inanıyorum resmen doğru takvime göre seninki ne

inşallah öyle çok merak ediyorumki karnımı açıp bakasım geliyor dahada çok var ekimin 7 sinde gidecem dr 3lü tarama testi için :CüvCüv::CüvCüv:

biraz varmış ama olsun sayılı gün çabuk geçer.hem nede olsa senin o annesi.sağlıklı olsunda.benim doktorum 3 lü test yapmayacağız sen kanamalı hamile olduğu için 3 lü bizi yanıltır diye 2 li yaptık.başkada yapmayacağız gerek yok dedi.

hadi ya...bu sene kiz yili miymis? kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2 benim ki erkek olacakmis gibi geliyor ama ya hadi bakalim hayirlisi..acaba hislerim beni yaniltir mi bilmem ...

ya bu arada benim bir merakimi giderin arkadaslar..cin takvimine bakan arkadaslarin ki tuttu mu? hayir benim onda da erkek gözüküyor ya bakalim hayirlisi...

canım benimki erkek çıktı çin takviminde ama tutmadı.ben inanmam onlara.sırnaşık şey

valla benim doğru benim doğum tarihim doğru ablamınki doğru bu kadar tesadüf garip değilmi

kızlar 4 kilo aldım dr fazla oldugunu syledi

teyzeler çok iyi bakıyor ondan senin kızın maşallahı var.bende gideyim artık teyzemede kilo alayım.bugün doktorum kilo alman lazım bak kışta geliyor rüzgarda uçarsın zayıfsın dedi :roflol: :sm_cool:

kızlar ben gittim görüşürüz bay bay unutmadan kız ismi arıyorum bulduklarınızı paylasin

X