2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Neysseeee affettim arkadaşimkaydirigubbakcemile5
a.s.hoş bulduk nasilsin canim nasil gidiyoo hamişlik prenses ne yapiyooo annesikaydirigubbakcemile2

nasıl gitsin işte canım şükürler olsun herşey yolunda.
hareketlerini hissetsem daha iyi olacak ama zamanı var sanırım biraz daha.
senin nasıl gidiyor canım

günaydın arkadşlar nasılsınız
lazanya canım tebrik ederim ne güzel çabuk öğrenmişin allh kucağına almayıda nasip etsin
insan nasıl korkuyor en ufak birdurumda bebeğine bişey olacağından umarım hepimizin bebği sağlıklı bişekilde doğar

günaydın kızlar nasılsınız kızlar ya bir sorum olacaktı cinsiyeti özel dr danmı öğreniyorsunuz ben özel bir hastaneye gidiyorum ama dr söylemedi çok merak ediyorum ve normal ultrasyondamı öğrendiniz

herkese günaydın bugün 3lü testimizin sonucunu öğreneceğizzz inş herşey normaldir

Böcüğüm iyi sayilirim canim kasiklarimda özelikle sağ kasimğimda ağri oluyoo arada sizinde aranizda öyle olan varmi arkadaşlar.......

nasıl gitsin işte canım şükürler olsun herşey yolunda.
hareketlerini hissetsem daha iyi olacak ama zamanı var sanırım biraz daha.
senin nasıl gidiyor canım

bocekcim derin mi koyacaksin kızının ismini?
kız olursa bende derin istiyorum,(erkek te de duyuyorum gerci)
esim de ben de deniz ve derinlik bagimlisiyiz :asigim:

günaydın kızlar dün testleri dr umuza gösterdik.herşey normalmış sadece bende biraz kansızlık varmış.onun için şurup verdi dkr umuz.bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz umarım sorunsuz bi gebelik geçirirsiniz.
little -suzzy jnm oğluşun hayırlı olsun jnm alllah analı bablı büyütsüün .
enelcım geçmiş olsun jnm kendimizi her zamankinden daha fazla dikkat etmeliyiz tabiki ufacık bişide benim bile odum kopuyor.dr ilaç verdi ise onları kullan jnm allah şifa versin.
benim ise sağım solum belli olmuyo kızlar bi iii bi kötü gerçekten annelerin hakkı ödenmezmiş.annemi çok seviyordum şimdi onu daha iyi anlayabiliyorum.
dün felakettim.bugun daha iii yim sanırım kızımın saçı çıkıyor .dün su bile içemedim.
bide dr dan gelirken eşimle tam sokağın başına girdik.bi gök gürledi.kalbim duracaktı.kalakaldım eşim yardımcı oldu sağolsun.ama nasıl şimşekler çaktı... bide ben gökgürültüsündende korkarırım.bütün gece tavla oynadık :)

lazanyacım bende de sol kasığıma giriyor zaman zaman.
ama artık korkmamıza gerek yok çünkü bebişler yukarı çıktılar.
elifcim derini zaten koyacaktık ama yanına isim bulamamıştık.alyayı kızkardeşim söyledi eşimde çok beğendi.ben derin alya dedim.eşim alya derin dedi..bu şekilde kullanıcaz kısmetse.
serin güzel ve manası olan bir isim.ama kıza daha çok yakışıyor sanki.erkekde hiç duymadım ben

günaydın kızlar nasılsınız kızlar ya bir sorum olacaktı cinsiyeti özel dr danmı öğreniyorsunuz ben özel bir hastaneye gidiyorum ama dr söylemedi çok merak ediyorum ve normal ultrasyondamı öğrendiniz

kızlar ben neden sizlerden cevap alamıyorum yohsa beni begenmiyormusunuz küstüm işte:bende aranıza katılmak istiyorum ama kimse benle konuşmuyor:uhm::uhm::a015::a015:

edalı benim doktorum normal doğum hastanesinde.ama özeline gidiyorum cinsiyerinide orda söyledi bana.

Böcüğüm iyi sayilirim canim kasiklarimda özelikle sağ kasimğimda ağri oluyoo arada sizinde aranizda öyle olan varmi arkadaşlar.......

sekerim bende de var, ozellikle ani hareketlerde bıcak saplanıyor gibi oluyor, bu agrilar ilerki donemlerde daha cogalacakmis, bebisler her gun kendilerine daha cok yer acmak isteyecegi icin.:nazar::nazar::nazar:

aman buyusunler saglikla da hicbirimiz bu agrılardan sikayet etmeyiz zaten

kızlar ben neden sizlerden cevap alamıyorum yohsa beni begenmiyormusunuz küstüm işte:bende aranıza katılmak istiyorum ama kimse benle konuşmuyor:uhm::uhm::a015::a015:

jnm ben dr dan öğrendim.sen zaten kontrole gittiğinde gösterir jnm merak etme.göztermezsede nasıl olsa belli bi zamn sonra .....kaydirigubbakcemile3

sekerim bende de var, ozellikle ani hareketlerde bıcak saplanıyor gibi oluyor, bu agrilar ilerki donemlerde daha cogalacakmis, bebisler her gun kendilerine daha cok yer acmak isteyecegi icin.:nazar::nazar::nazar:

aman buyusunler saglikla da hicbirimiz bu agrılardan sikayet etmeyiz zaten

haklısn valla razıyım bütün sıkıntılara
gelsin yeterki kızlar bişey daha soracam ya beni bugünlerde durmadan hıçkırık tutyor sizdede oluyormu

lazanyacım bende de sol kasığıma giriyor zaman zaman.
ama artık korkmamıza gerek yok çünkü bebişler yukarı çıktılar.
elifcim derini zaten koyacaktık ama yanına isim bulamamıştık.alyayı kızkardeşim söyledi eşimde çok beğendi.ben derin alya dedim.eşim alya derin dedi..bu şekilde kullanıcaz kısmetse.
serin güzel ve manası olan bir isim.ama kıza daha çok yakışıyor sanki.erkekde hiç duymadım ben

ben de derin ismini coook begendim canım, ismi gibi guzel olsun minik kelebegin insallahh..

ben de erkek isimleri arasında gordum birkac yerde derin ismini, gordugumde de sacma gelmisti. bence tam bir prenses ismi.

lazanyacim dora isminin kızlarda olma sebebi bir cizgi film( ben de yigenimden biliyorum) adı dora the explorer. meksikali kucuk bir kız cocugu.butun veletler deliriyor bu cizgi filme bu aralar cok populer.

ama bir turk kanalında da yanlıs hatırlıyor olabilirim ama doralı gunler diye bir program var anne-cocuklar icin. ordaki cocugun adı da dora ve erkek.

bence dora hem kıza hem erkege konulabilecek guzel bir isim.hayırlı ugurlu olur ogulcuguna insallahh.

biz de ismine karar verdik, esim bosnak oldugu icin bosnakca bir isim olsun istedik

mirza olacak oglumuzun adı insallah, anlamı da sehzade, bey oglu .. tabi esim anlamini duyunca hemen bu olsun dedi:) yani dedim cocugun isminde bile kendini begenmisligini belli ettin:KK66:

allah izin verir de bir gun bir kızım olursa( daha ilki gelmeden 2.yi planlıyoruz:)) onun da adini mina koyacagiz, mirza ile mina olacak insallahkaydirigubbakcemile5

kızlar ama biz muhakkak 2 isim koyacagız. su anda kesin olmasa da mehmet mirza olacak gibi..

bunun sebebi de esimin kuzeninin isim benzerligi yuzunden devamlı karakoldan cagırılıyor olması.. boyle karısıklıkların ihtimalini dusurmek icin bizim gibi yaygın soyadı olan arkadaslar muhakkak 2 isim koysunlar, bebislerin basi agirmasin ileride

X