2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım umarım kötü bidurum yoktur iyi haberlerinle gel

günaydın annişler herkese neşe ve huzur dolu birgün diliyorum.luffe iyi haberlerini bekliyoruz canım sağlıkla gel!

kızlar zaman hiç geçmiyor demi ben diyorum artık hamileliğmi hafta hafta değilde ay ay takip edeyim
yoksa hiçö geçmiyor ya
su bebişleri bi sağsalim kucağımıza alsaydık

aynen canım ya benimde öyle neyse benim kızım her zaman gittiğimde 1 hafta önden gidiyor o bende de aceleci galibakaydirigubbakcemile3

aynen canım ya benimde öyle neyse benim kızım her zaman gittiğimde 1 hafta önden gidiyor o bende de aceleci galibakaydirigubbakcemile3

yok benimki tam günü gününeydi
gittiğimde
zamn geçtikçe insan daha çok acele ediyor
allahım hayırlısıyla kucağımıza alalım

amin inş benim bulantılar ve halsizlik vardı onlar geçince daha rahat geçiyor sanki zaman

gunaydin kızlar.cumartesi gunu hem bebek icin yeterli beslenemedigimi dusundugumden,hemde kilo kontrolumu yapamayacagimi korktugumdan diyetisyene gittim.iyi ki gitmisim,cok guzel bi liste ve kritik bilgilerle dondum.
liste tabiki benim bunyeme gore hazirlandigindan paylasmam dogru degil ama bana verdigi kritik bilgileri sizinle paylasmak istiyorum..belki sizler biliyorsunuzdur yada okumussunuzdur ancak ben benim gibi bilmeyenler icin yaziyorum
yumurta ;yumurtadaki kolesterol bebek beyin gelisimi icin en onemli seymis.diyetisyenim en fazla 6 dakika kaynamis yumurtayi (daha fazla kaynarsa icindeki demir kayboluyormus) hergun (evet hergun) ya salatama ya sandivicime katip yememi soyledi.
tam bugday ekmegi; icindeki besinler incelendiginde bizim icin en faydali ekmek buymus.ozellikle sabah kahvaltilarinda doyurucu olur dedi.
ceviz;hergun en az 3 tam cevizin beyin gelisimi icin onemi buyuk (bunu cogumuz biliyoruz)
omega3 lu sut;bu benim icin yeni bilgiydi.ne kadar midem bulansada aksamlari yatmadan once bir bardak omega3 lu sut icmem gerek.marketlerde satiliyormus.hic dikkat etmemistim.haftasonu aldim artik bi suru.
gerisini biliyorsunuz iyi pismis haslama yada izgara (kesinlikle kizartma yasak) et,ciftlik ve dip baligi olmayan baliklar.taze sebze meyva...
herkese saglikli gunler diliyorum...kaydirigubbakcemile2

günaydın....
kızlar aşk olsun bni merak eden olmadı mı ?
cumartesi izinliydim.ablamın bebeşini hafta sonu aldım bende kaldı 6 yaşında 2 gün bende kaldı .çok yaramaz ama o yuzden hiç giremedim.bebişe bakma provası yapıyodum yani :)
enelcim geçmiş olsun jnm umarım bebişerimizi kucağımıza alınca bütün sıkıntılarımız geçer .sheylaa gözün aydın jnm

benim bulantım yeniden başladı.kollarım resmen uyuştu jnmda çok fena çorba istoyor.

Sundugun bilgiler icin hakikaten cok sagol ya. Ben de bir beslenme uzmanina gitmek istiyorum hem saglikli beslenmek hem de kilo artisimi denge de tutmak icin.
Ya yalniz canim ben birsey merak ettim,bilmiyorum sana sebebini söyledi mi ama ciftlik ve dip baliklari neden yenmiyormus? Ilgincime gitti de..ayrica bilhassa önerdigi bir balik ismi var mi?

Bu arada herkese günaydin kizlar!!!! umarim herkes iyidir... ben sik idrara cikma yüzünden bir kac gündür uyuyamiyorum yaaa...benim gibi ayni sorunu yasayan var mi??

rica ederim canım a.s.
dip baliklari uzun omurlu olduklarindan denizdeki pisliklerde diplere indiginden civa gibi zararli maddeleri icerebiliyorlarmis zamanla.
ciftlik baliklarida omega 3 bakimindan deniz baliklari kadar zengin degilmis.oyle dedi...
somon copk zengin omega 3 bakimindan dedi,buyuk balık oldugu halde dipte yasamiyormus.

ewet jnm ben de sık idrara çıkma yüzünden uykum çok bölünüyor cokacimcoook tebessüm22 CUM KEŞKE YAPSAN DA YESEM EZO GELİN ÇORBASI AMAcokacimcoook

Arkadaşlar hepinize tünaydın yaklaşık 10 gündür şehir dışındaydım o yüzden uzak kaldım.Umarım herkes iyidir.Sağlıklıdır.
Elifcim bilgiler için teşekkür ederim kendi adıma :)

Arkadaşlar hepinize tünaydın yaklaşık 10 gündür şehir dışındaydım o yüzden uzak kaldım.Umarım herkes iyidir.Sağlıklıdır.
Elifcim bilgiler için teşekkür ederim kendi adıma :)

cok ozledik seniiiiii
hosgeldin iyiki geldinnn hihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile5

Merhaba kızlar.....birşey sormak istiyorum sizlerinde bilgisayar başına geçtiğinizde başınız ağrıyormu...ya ölüyorum ağrısına ama mecburumda işyerinde her işimiz onunla...nasıl dayanıcam bilmem işten ayrılana kadar bu ağrılara......acaba dr.dan ilaçmı istesem hiçte içmek istemiyorum ilaçları..offf offff bilmiyorum ne olacak benim halim...

aynen walla...dehset bir bas agrisi oluyor.resmen ilerlemesin diye basindan kalkiyorum sonra...renk dengesini degistir,daha da bir koyulastir istersen belki ise yarar.Artik ben cözümü öyle buldum...kolay gelsin cnm

ewet jnm ben de sık idrara çıkma yüzünden uykum çok bölünüyor cokacimcoook tebessüm22 CUM KEŞKE YAPSAN DA YESEM EZO GELİN ÇORBASI AMAcokacimcoook

walla anlamadim bu isi..uykuya düsman oldum...resmen uyanmak iskence halini aldigi icin hic uyumamayi tercih edecek hale geldim...hayirlisi bakalim...demek ki bebek büyüyor,iyiye isaret Allahtan...

Keske internette de yapilip yollanacak olsaydi,seve seve yapar yollardim bak... kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…