2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de bu hafta aldım 2 li test sonucumu.Benim dr.um hastaneden ayrıldığı için hastanenin başka bir dr.na gösterdim sonucumu.Yeni dr. da bize 3 hafta sonra gelin 3 lü testi de yapalım dedi.Dr.um geçen haftaki muayenemizde 2 li testi yaptırırken şunu söyledi:'her iki test de hipotez niteliğindedir, kesinliği henüz kanıtlanmadı.Ama biz yine de yaptırıyoruz'dedi.Bence gönlünüzü ferah tutun.Yok yine de içiniz rahat değlse dr.a söyleyin ve yaptırın testinizi.Kanı ve parayı verecek olan sizlersiniz.

kızlar benim ddoktorumda belki 3 lüye gerek duymayacağız,bakıcaz ona dedi.istemezse bende yaptırmam herhalde.bu arada benim bayan doktorum gidiyor.senağlama diyarbakıra eşinin tayini çıkmış.yeni bi bayan bakıcam.hayırlısı diyorum.

Sağol enel, teşekkür ederim canım.İnsanın alıştığı dr.dan ayrılması çok kötü.Ben hala kendime yeni bir dr. bulmadım.Şimdi hep diğer dr.la karşılaştıracağım yeni dr.umu.Son muayenede sarıldım ona nerdeyse ağlayacaktım.

kızlar benim önce çok açık pembe şimdi de kahveye yakın ama az miktarda kanamam oldu. yani kanama mı tam olarak bilemiyorum. lekelenme gibi. acayip panik oldum şimdi. 15+ 3 üm. bu tip kanamalar için geç değil mi. yarına kadar nasıl sabredicem yaaa. endişeden delirmek üzereyim.

kızlar benim önce çok açık pembe şimdi de kahveye yakın ama az miktarda kanamam oldu. yani kanama mı tam olarak bilemiyorum. lekelenme gibi. acayip panik oldum şimdi. 15+ 3 üm. bu tip kanamalar için geç değil mi. yarına kadar nasıl sabredicem yaaa. endişeden delirmek üzereyim.

canım leke gibi mi bayağı hacimli mi kütlesel olarak???bir de ağrın var mı ??

Merhaba lufee öncelikle geçmiş olsun.Panik yapma.İkinci dönemde bazen bu tarz lekelenmeler olabileceğini okumuştum nette.Belli birtakım nedenlerden olabilirmiş.Bence şimdi hemen yatağına yat ve dr.a gidene kadar ağır bişeyler yapma.Seni yoracak şeylerden kaçın.Benim arkadaşım da hamileliğinde bu tarz lekelenmeler yaşadı.Çok şükür sağlıklı bir oğlu var şimdi.Lütfen panik yapıp kendini ve bebeğini boşuna üzme.Dua et rahatlamanı sağlar canım.İyi haberlerini almak dileği ile iyi geceler.

kızlar doğuma yakın yeni topikte buluşalım.ben yeni bir başlık açıcam 2009 da doğan mart anneleri ve bebişleri diye.oraya burda yazışan tüm arkadaşlarımı bekliyorum.bir nevi albüm yapalım.şimdi burda göbekleri,elbiseleri,ultrason fotolarını paylaştık.gerçeğini seneye doğumlar başlarken benim açtığım başlıkta toplayalım.en azından birbirimizden kopmamış oluruz.ben böyle düşündüm.şimdiden açayım.selamlarınızı beklerim.

canım endişelenme.sadece akıntı şeklindemi ağrın varmı canım benim?ben normal diye düşünüyorum.

Sağol enel, teşekkür ederim canım.İnsanın alıştığı dr.dan ayrılması çok kötü.Ben hala kendime yeni bir dr. bulmadım.Şimdi hep diğer dr.la karşılaştıracağım yeni dr.umu.Son muayenede sarıldım ona nerdeyse ağlayacaktım.

bende aynen son buluşmam doktorumla 22 eylül sarılıp ağlayasın geliyor.hayırlısı diyorum canım.

Teşekkür ederim.İyi dileklerin için de çok teşekkür ederim.Hep beraber İnşallah.Cetvel için de yardım istiyorum doğrusu.Uğraştım ama nerden ekleyeceğimi anlayamadım

canim eger cetveli hazirladiysan kullanici paneline gir, profili duzenleyi tikla orda en altta kilo takip cizelgesi yazan yere hazirladigin linki yapistir

Son düzenleme:
uykudan delirecem bugün kızzlar gündüz de uyudum 7 de uyandım hala uykum var uyuycam ben bir de ishal olmuşum ki sormayın yediğm birşey dokundu herhalde dikkat etmem lazım ama sallapati gidiyorum kaydirigubbakcemile3hadi öptüm hepinizi iyi geceler hamişler ve güzel bebişler:1hug::nazar:

uykudan delirecem bugün kızzlar gündüz de uyudum 7 de uyandım hala uykum var uyuycam ben bir de ishal olmuşum ki sormayın yediğm birşey dokundu herhalde dikkat etmem lazım ama sallapati gidiyorum kaydirigubbakcemile3hadi öptüm hepinizi iyi geceler hamişler ve güzel bebişler:1hug::nazar:

sanada iyi geceler lazanyaam benim.
nazancım nasılsın?moraller nasıl?:1hug:

ağrım yok ve kanama şeklinde değil. kahverengi lekelenme gibi. doktorumla konuştum daha önceden artan progesteron jelim vardı onu kullandım. yarın sabah ilk iş gidicem kontrole. bizim için dua edin.herkese teşekkürler.

ağrım yok ve kanama şeklinde değil. kahverengi lekelenme gibi. doktorumla konuştum daha önceden artan progesteron jelim vardı onu kullandım. yarın sabah ilk iş gidicem kontrole. bizim için dua edin.herkese teşekkürler.

inşallah güzel haberlerle gelirsin canım.fazla endişelenme bebişe yansımasın.öpüyorum seni.

hayirli geceler arkadaslar....

walla herkes sicaktan dem vurmus bende soguktan bahsedeyim size, belki iciniz serinler..kaydirigubbakcemile3 Bulundugum yer kutuplara yakin degil ama nedense 10derceye kadar düstük yani sicaklik..yakinda kar yagarsa hic sasirmam...sırnaşık şey

kanama insallah ciddi birsey degildir canim...takma kafana..adet zamani civarinda bu tarz kanamalar normal diye isitmistim. Bilmiyorum tarih olarak yakinlik arzediyor mu ama normal agrisiz oldugu sürece..icini serin tut insallah. Allah sifa versin... tatli tatli uyu insallah a.s.

X