2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim 2 hafta önce acaip ağrı oldu bir dişimde ve kanama sızlama oldu..dolgum vardı herhalde altı çürümeye başlamış nasıl oluyorsa artık...ben süt içemiyorum.önceden çok içerdim hamile kalınca tiksinti geldi içemedim.peynir yoğurta yüklendim...bide ben çok kustuğum dönemlerde 2 dişim mide asitim yüzünden çatladı..resmen dişlerim uyuşuyordu çok fena bir asit...dişlerime çok ta bakarım aslında.umarım daha kötü olmaz
canım aynen bende hamileligin basinda cko guzel sutumu ayranımı iciyordum.simdi bir tiksinti geldi galiba biraz takviye yapmak lazım ama kokusundan nefret ediyorum ya sutun öfff-tatlicadiarzu-

kızlar ben özelden kimseye mesaj atamıyorum sizde de varmı bi bakarmısınız?siten mi yoksa benden mi kaynaklı anlamam lazım da?

kızlar ben özelden kimseye mesaj atamıyorum sizde de varmı bi bakarmısınız?siten mi yoksa benden mi kaynaklı anlamam lazım da?

evet enel bana yolladığını yazmışsın ama yok? doktor tavsiye edecektin :sm_confused:

ama benden de kaynaklanıyo çünkü ben de yollayamıyorum..

evet enel bana yolladığını yazmışsın ama yok? doktor tavsiye edecektin :sm_confused:

ama benden de kaynaklanıyo çünkü ben de yollayamıyorum..

canım ben değilim o sanırım karıştırdın sen.ben izmirdeyim başka arkadaştı o.ama sanırım sitede sorun var.posta girişleri kapalı.öpüyorum seni.

upssss,,,, evet haklıymışsın canım, burcusenk yazmış:) ama yine de göremedim. ben de diyorum acaba istanbuldan izmire mi gelin gittin? yoksa öylesine mi izmir yazdın.. neyse kusuruma bakma canım...

sorun değil canım.ha ben ha o.ama iller tutmuyor tutsa dükkan senin. sırnaşık şey :1hug:

upssss,,,, evet haklıymışsın canım, burcusenk yazmış:) ama yine de göremedim. ben de diyorum acaba istanbuldan izmire mi gelin gittin? yoksa öylesine mi izmir yazdın.. neyse kusuruma bakma canım...

profilinden ozel mesajlasmayi acman lazim enelcim.
ayarlardan yapacaksin.

cok ozur dilerim canım senden kaynaklanmiyor bende de kapatilmis.site kapatti heralde mesajlasmayi

enelcim elifcim geldim canlarım
annemler geldi ankaradan o yüzden bugün hiç açamadım ancak şimdi tv karşısına geçince vakit bulabildim. ama sizleri çok özledim her an aklımdaydınız kızlar

che canım geçmiş olsun birşey olmadığına çok sevindim. allah bundan sonra böyle üzüntüler yaşatmasın tatlım

Arkadaşlar şimdi marketten hünnap aldım. İnternetten falan araştırdım ancak gebelikte bir problem yaratıp yaratmadığı hakkında herhangi birşey yazmıyor. Bileniniz var mı gönül rahatlığıyla yiyebilir miyim??

annemler geldi ankaradan o yüzden bugün hiç açamadım ancak şimdi tv karşısına geçince vakit bulabildim. ama sizleri çok özledim her an aklımdaydınız kızlar

annenin ellerinden öp canım.iyi yapmışlar gelmekle vallaha.sende bizim aklımızdasın.iyisin yaa o yeter.

Arkadaşlar şimdi marketten hünnap aldım. İnternetten falan araştırdım ancak gebelikte bir problem yaratıp yaratmadığı hakkında herhangi birşey yazmıyor. Bileniniz var mı gönül rahatlığıyla yiyebilir miyim??

o ne kız ilk defa duydum bak. benneyaptımki

hosgeldin bebistoooooo,
ne guzel cok selam soyle annenlere.
bende bayrami bekliyorum cok ozledim annemi babami.
kizlar aski memnuyu seyrediyormusunuz yaa,cok sardi beni bugunki bolum.
beren cok guzel cooookkkkk benneyaptımki

ben de ilk defa duydum valla o ne ie yarıyor ki?

hosgeldin bebistoooooo,
ne guzel cok selam soyle annenlere.
bende bayrami bekliyorum cok ozledim annemi babami.
kizlar aski memnuyu seyrediyormusunuz yaa,cok sardi beni bugunki bolum.
beren cok guzel cooookkkkk benneyaptımki

saol bitanem
senin annenler nerde?
biz var mısın yok musuna bakıyoruz onu artık netten izleyeceğim

X