2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aday adayı nerde? haberi olan var mı?

canım benim burdayım :sm_cool: aranmak ne kadar güzel bir duyguymuş a.s.a.s.a.s.
kaç gündür başağrısı mide bulantısı çekerken bugün aydınlık bir güne uyandım ve ablamdaydım. çarşıya çıktık bi ara kendime hırkalık yün aldım. hamile hırkası öreceğim. evdekilerin olacağı yok, havalar serinlemeden bitiririm inşallah.

annişlerin uykusu erken gelmiş anlaşılan, bu arada nazancım oğluna Allahtan acil şifalar diliyorum, che korkulacak birşey olmadığına çok sevindim, lavinia sana da acil şifalar diliyorum canım.
yeni gelen arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz.
bebişinin cinsiyeti belli olan arkadaşları da tebrik ediyorum :teytey::teytey::teytey:

Son düzenleme:
annişlerin uykusu erken gelmiş anlaşılan, bu arada nazancım oğluna Allahtan acil şifalar diliyorum, che korkulacak birşey olmadığına çok sevindim, lavinia sana da acil şifalar diliyorum canım.
yeni gelen arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz.
bebişinin cinsiyeti belli olan arkadaşları da tebrik ediyorum :teytey::teytey::teytey:

canim benim tsk ederim, en cok oglum uzulecek, aglayacak, istemiyorum diye direnecek diye dusunuyordum, goz damlasi damlatirken bile kiyamet koparan cani cok tatli bir cocuk... sen istemezsen yaptirmam senin fikrin cok onemli ama yaptirirsak bunlar yaptirmazsak bunlar olur karar senin dedim, tamam anne kabul ediyorum yapsinlar dedi kulaklarima inanamadim, benim oglusum buyumus dogru kararlar alir olmus bu bile moralimi cok duzeltti
:1rolleyes:

canim benim tsk ederim, en cok oglum uzulecek, aglayacak, istemiyorum diye direnecek diye dusunuyordum, goz damlasi damlatirken bile kiyamet koparan cani cok tatli bir cocuk... sen istemezsen yaptirmam senin fikrin cok onemli ama yaptirirsak bunlar yaptirmazsak bunlar olur karar senin dedim, tamam anne kabul ediyorum yapsinlar dedi kulaklarima inanamadim, benim oglusum buyumus dogru kararlar alir olmus bu bile moralimi cok duzeltti
:1rolleyes:

canım elbetteki zordur canının üzülmesi, ağlaması ama bence ona durumu bu şekilde izah ederek en güzelini yapmışsın, bak oda anneciğine ne güzel cevap vermiş. aferin paşaya. İnşallah en kısa zamanda düzelir, bebişe odaklanırsınız artık.

hayirli geceler kizlar,

Nazancim oglunun durumuna üzüldüm,Allah sifa versin. senin icin dua edecegim insallah. Rabbim insallah biran evvel hayirli ve saglikli bir sonuca ulastirsin sizi. akilli oglunu öp benim icin...

Zakkum kizamikcik bildigim kadariyla bulasici olabilecek durumlarda sikinti olmasi gereken birsey olabilir ancak. simdiden doktorun bu sekilde konusmasi ilginc geldi bana da..acikcasi doktorlarin her dedigine inan bana cok kulak asmamak lazim cünkü gereksiz yere stress yaptiriyorlar ve sirf bu yüzden insan olasi durumlari yasayabiliyor. Benim sana tavsiyem canim vücudunun her zaman direncli olmasi. bu her zaman hastaliklara karsi bir direnc gösterir ve hastaliga yenilmeni engeller. Bu da en basta iyi bir moralle ve saglikli beslenmeyle olur. Bosver sen gerisini... Bak bir de kader denen birsey var ve inan bana bazen kader insanin duasiyla yönlendirilir, bu da öyle birsey..sen dikkat et ve dua et sadece. Ben Allahini izniyle eminim hicbir sorun yasamayacagina,ok? icini serin tut,ok?!

elif_bs,canim hamilelikte dis eti kanamalarinin normal oldugunu bir uzmanin sayfasinda okumustum ben..sorun yapma yani...ayrica süt icemeyenler bunu puding ya da buna benzer baska yöntemlerle tüketebilirler,bunun tavsiye edildigini biliyorum bu durumlarda. sahsen ben de icemeyen biriyim,hem de maalesef hamilelikle ilgisi de yok,öncesinde de böyleydim :KK43:

che_guevera_,canim senin adina cok sevindim. Allah saglikli kilsin seni ve bebesini. insallah kötü seyler yasamiyacagiz. Pozitif düsünelim ki pozitif ile karsilasalim insallah. hem bakin stress,üzüntü..vs nelere sebep oluyormus..cocugumuzun bizim üzerimizde hakki var, ona stres dolu bir dünya yasatmayalim.doktorumun demesi gibi göbekten bagli sana bir yere gidemiyor da :KK43: insallah onlara hep huzurlu bir ortam sunariz.

hepinizi öptüm. Hayirli geceler diliyor,yatagima dogru yol aliyorum :))) byesss :pp

iyi sahurlar kızlar..
yarın saat 2 de doktor randevum var kalbim pıt pıt..
ya bir şey olduysa diye
sizde de böyle oluyormu doktora giderken.

saruboceq inşaallah hayırlı haberlerle gelirsin bendede oluyor o korku :KK43::KK43: sen içini ferah tut tatlı kızın yarın yine güzel güzel taklalar atacak canım :1hug:

elif_bs,canim hamilelikte dis eti kanamalarinin normal oldugunu bir uzmanin sayfasinda okumustum ben..sorun yapma yani...ayrica süt icemeyenler bunu puding ya da buna benzer baska yöntemlerle tüketebilirler,bunun tavsiye edildigini biliyorum bu durumlarda. sahsen ben de icemeyen biriyim,hem de maalesef hamilelikle ilgisi de yok,öncesinde de böyleydim :KK43:
:pp
aa puding iyi fikir canım yaa,pudingi severim cokacimcoook
annemde sutlac filan yap demisti.
tesekkur ederim kaydirigubbakcemile5

günaydım kızlar dün yazamadımkusura bakamayın dün gittik tahlil sonuçlarım iyi çıktı bebeğimde iyidi
hatta doktor kalp atışlarını dışarı verdi allahımne kadar güzeldi
hiç aklımdan çıkmıyor
uyuyamdımda u gce seviçten o ses kulağımda çınladı
doktorum artık progestanı bırakabileceğimi söyledi yani düşük tehlikem yokmuş
işte böyle sağolun merak etmişiniz

merhaba arkadaşlarrrr bebişlerinizin cinsiyetleri belli oldumu benim boddi 11+5de gösterdi bize pipisini ama yarın randevum var kesin öğreniriz çok heycanlıyım ben

arkadaşlar günaydın.Bana dua edermisiniz.Bugün saat 5 te doktora kontrole gidiyoruz.Ense ölçümü yapıcak.Bu nedenlemi olsa gerek çok gerginim bugün ya aglamak istiyorum.senağlama:Saruboceq:

arkadaşlar günaydın.Bana dua edermisiniz.Bugün saat 5 te doktora kontrole gidiyoruz.Ense ölçümü yapıcak.Bu nedenlemi olsa gerek çok gerginim bugün ya aglamak istiyorum.senağlama:Saruboceq:

canım sakın aklına kötü birşey getirme pozitif git pozitif dön bebişin sana el sallar inşallah onu görünce geçer stresin

arkadaşlar size bir sorum olacak 11-14 yani ikili testimiz temiz çıktı yarın gittiğimde 3lü test zamanı oluyo ama bazı drlar ikili testde sorun olmayınca 3lü testi yapmıyorlarmış sizce yaptırmalımıyım yada yaptıranınız varmı

X