2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

saolin kizlar bu bilgiler icin..ben ihlamur icmeyi denedim bugün. cay icmemizi pek tavsiye etmiyorlar biliyorsunuz ki..bilhassa yemekle birlikte...onun icin kahvaltiya bir alternatif düsünmem lazim da:)) ama ihlamur olur sanirim ...

ayrica elma da iyi fikir dur ben sunu bir deniyeyim...ihlamur ile de iyi kombine olur gibi..

saolin kizlar bu bilgiler icin..ben ihlamur icmeyi denedim bugün. cay icmemizi pek tavsiye etmiyorlar biliyorsunuz ki..bilhassa yemekle birlikte...onun icin kahvaltiya bir alternatif düsünmem lazim da:)) ama ihlamur olur sanirim ...

ayrica elma da iyi fikir dur ben sunu bir deniyeyim...ihlamur ile de iyi kombine olur gibi..

dogal / organik meyva suyu tavsiye ederim.
ben exotica diye bi marka var,dogal oldugunu soyluyor,onun portakalini iciyorum kahvaltilarda.

h anladım
ya benim kasıklarım belim neden ağrıyor bu gün bide neden üşüyor ayaklarım ya su sıcakta hemde

canım bende de sürekli oluyor.ayaklarım üşüyor.evde pufidik terliklerle geziyorum üşütmeyeyim kasık ağrılarım artmasın diye.doktorum 4 aya kadar adet olacakmış gibi ağrılar olması normal dedi.istersen bi doktoruna danış canım.

evet canım ben kahvaltıda hep elma çayımı içiyorum.

Slm kizlar
bi ara giremedim bile çok yavaşti şimdi ii gibi ama yine sayfa atlarken kasiyo kendini.cadiarzucadiarzu

kızlar benim midem çok kötü..beslenemiyorum ya:1no2:

böcügüm dönem dönem bendede hala oluyor canim..
bana doktorum demisti.. eger bulantilar 3 günden fazla sürerse bi kerede o zaman beni ara diye.. yoksa daha normalmis

kesilir insallah cabucak canim :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…