2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ayyyy kızlar nasıl rüyalar onlar öyle ...... bu kadar fazla düşünmeyin düşündükçe sanki içimize yer ediyor sonrada rüyalarımıza giriyor....rüyada görmek bile insanı korkutuyor...Allahım sen bizlere bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip ettir...

annesininkuzusu nerelerdesin 3 gündür haber alamıyoruz senden
inşallah önemlibişeyin yoktur,
ÖZLEDİ SENİ ARAMIZA BEKLİYORUZ KIZZZZ

kızlarrrrr !!!!
çok üzgünüm, merak ettirdim sizi, hepinizi üç günlük öpüyorummmŞeniz
haftasonu giremedim bi türlü, bi ara kameradan fotoğraf çekmeyi denedim ama olmadı. bende kızkardeşimin gelmesini beklemeye karar verdim, kablomu da onun aldığını düşünüyorum klava: kızkardeşim benimle aynı şehirde okuyo bu arada kızlar ama şimdi tatil olduğu için anneciğimin yanında :çok üzgünüm:
bu arada tüm hamileliğim boyunca ilk kez ayıptır söylemesi dolu dolu istiğfar ettim pazar günü, sonrada kendimi mahvolmuş hissettim, Allah bunu her gün yaşayan arkadaşlara sabır versin :Saruboceq:
sayfalar çok fazla gitmiş önemli bi haber kaçırdımmı??

tunaydin anne adaylari hafta sonu bende giremedim.kizlar başim dertte sağ ayağim (kaval kemeği) şişti ve morardi.üstüne basamiyorum dkr umu aradim gebelikle bi ilgisi yok dedi .ortepedite git gebe olduğunu belirt dedi.ortopediye gittim enfeksiyon dedi başka bi dkr yolladi o da gebelikten bu tur şeyler olabilir dedi.ama ayağimin ustune basamiyorum.üstelik kizariklikta var film de çekilemedi.sakat kalcam gibi hissediyorum.

AYSHİNCE, adaşız sanırım ve başka bi konuda aynı doktora gittiğimizi öğrendim. seçil hnm. ve sanırım her gittiğimde karıştırıldığım kişi sen olabilirsin...

evet haklısın ama napalım işte gün boyu sitedeyiz ve tek düşündüğümüz şey bebişlerimiz allahın iziniyle bişey olmayacak bende çok görüyorum öyle rüyalar zaten hamişler görürmüş hormonlar değiştiği için böyle acayip acayip rüyaları
ay canım geçmiş olsun yaa.s.

korkma canım,enfeksiyonsa bi ilaç bişi vermiş olmalı ama. enfeksiyon olduğunda hamile olsak bile -hatta daha da önemli oluyo bu husus- kendi haline bırakmıyolar diye biliyorum. nasıl bir enfeksiyonmuş acaba?

korkma canım,enfeksiyonsa bi ilaç bişi vermiş olmalı ama. enfeksiyon olduğunda hamile olsak bile -hatta daha da önemli oluyo bu husus- kendi haline bırakmıyolar diye biliyorum. nasıl bir enfeksiyonmuş acaba?

KİMSE KESİN BİŞİ DEMİYOR CİLDİRCAM BİRİ BAŞKA BİRİ BAŞKA KONUŞUYO. CANIM DA ÇOK YANIYOR.AYAKLARIIN USTÜNDE DURAMIYORUM SANKİ AYAĞIMDA KEMİK DİYE BİŞİ KALMAMIŞ O KADAR KÖTU OLUYOR BAZEN...
NE YAPACAĞIM BİLMİYORUM Bİ MELHEM VERDİ DKR.ANTİBİYOTİKMİŞ AŞIRI KIZARIKLIK YAPTI BIRAKTIM YANDIM KIZLAR senağlama senağlama senağlama

AYSHİNCE, adaşız sanırım ve başka bi konuda aynı doktora gittiğimizi öğrendim. seçil hnm. ve sanırım her gittiğimde karıştırıldığım kişi sen olabilirsin...

hadi yaaa memnun oldum....neyse artık Seçil hn. gitmiyorum ben hastaneden ayrıldı....mecburen dr. değiştiriyorum...adım ayşin seninde öyle sanırım...iyiydi dr.umuz ama üzüldüm hastaneden ayrılmasına...hayırlı gebelikler sanada...
:CüvCüv::CüvCüv:

canım çok geçmiş olsun..inşallah daha fazla büyümeden geçer iyileşir...Durduk yere böyle yara olması garip aslında acaba vücudumuz mikrop kapmaya müsait mi bu dönemlerde.... CADIARZU

hadi ben doktora gittim kızlar hamsikuşumla görüş günümüz bugün koklaşalım birass inşallah kıpırdar

Yok ya Allahin iziniyle ciddi birsey degildir. Sadece bir enfeksiyondur o da cok büyütülecek birsey degil insallah. Tirnak aralarindan alabiliyor bak enfeksiyonu dikkat et kullandigin tirnak makasina falan dikkat et. Babam da buna benzer bir problem yasamistik taa bacaklarina vurmustu düsün...gerci onun tirnak kenarlarinda mantar oldugu icin cabuk ilerlemis demisti doktor..neyse dedigim hususa dikkat et derim. gecmis olsun,Allah biran evvel sifani versin insallah.

doktordan geldim arkadaşlar bebişim çok sağlıklıymış hatta annesiyle babasına el salladı gelişiminden de 1 hafta önce gidiyor doktor dedi ki çok emin değilim ama büyük bi ihtimal kız dedihihoyyyt

doktordan geldim arkadaşlar bebişim çok sağlıklıymış hatta annesiyle babasına el salladı gelişiminden de 1 hafta önce gidiyor doktor dedi ki çok emin değilim ama büyük bi ihtimal kız dedihihoyyyt

oh oh ne güzel darısı başoımıza umarım ben gidincede öyle dera.s.

ne güzel iyi haberlerinizi aldıkça bizlerde iyi oluyoruz...benimki yerinden kımıldamamıştı sizikiler el sallıyor taklalar atıyor..galiba benimkisi biraz hantal yada inatçı bakalım hareketlerini ne zaman duymaya başlıycaz....kız dedi heee emin olmasada sağlıklı olsunda cinsiyetleri önemli değil ben öyle düşünüyorum en azından...

arkadaslar ya siz ne düsünüp yatiyorsunuz öyle de bu tarz rüyalar görüyorsunuz. kendi namima sunu söyleyebilirim ki, ilk zamanlarda bilen bilir kismen bir korku atlatmistim su kesenin gözükmesi durumu ile alakali ve ondan sonra kendi kendime takmam gerektigini telkin etmeye calisiyorum hep. yani sadece olasilik üzerinden düsünüp yazip oynamamaya ... hatta kismen sabirsiz bir insan oldugum icin ve saya saya günleri bitiremiyecegim icin günleri saymamaya ve dolasiyla ondan olusan stressi yasamamaya karar verdim :lepi: hatta bazen soruyorlar kac haftalik falan diye aflaliyorum yani o kadar taktigim tutmus yani bundan da mutluluk duyuyorum.laelaelaelaelae s

saka bi yana walla 9 ay baska türlü nasil gecer bir düsününfisfisfis :uhm: ben kendimi taniyorum yani saymaya baslarsam agzimda cogalir o sayilar benim :roflol: onun icin sakin olamaya calisalim derim,tadini cikarta cikarta yasayalim ve pozitif düsünelim ki pozitifle karsilasalim ...ve kötü olasiliklari düsünmemek icin zaman zaman kendinizi günlük islerin icine birakin ve zaman zaman hamile oldugunuzu da unutun bu sirada..inanin bana cok ise yariyor... a.s

hepinizi öptüm...kabussuz rüyalar dilerim a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…