2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

doktorum 2 gün sürdü geçen hafta bana dediki hastaneye yatırim seni.korkmayın diye size bişe demedim ben.
serum vercekti istemedim.
ama gene aynı oldum.kötü oldum.
eğer yarın da devam ederse gidicem doktora.

güzel haberleri duydukça insan daha mutlu oluyor.inşallah sonuna kadar mutlu haberlerle tamamlarız

doktorum 2 gün sürdü geçen hafta bana dediki hastaneye yatırim seni.korkmayın diye size bişe demedim ben.

inşall gerek kalmaz canım.ama tabii yiyemezsen bebek vitaminsiz kalır ve serum almak zorunda kalırsın.hayırlısı neyse öyle olsun canım.inşallah geçer. :teselli:

çin takvimi denen şeyi ele gerdim takvime göre kizim oluyor tabiki hayirlisini diliyorum

canim insallah gerek kalmaz..
ama bebelerimiz icin en iyisi neyse göz yumcaz artik.. az kaldi insallah

Gelin gelişimimizi burda takip edelim yaşadıklarımızı burda paylaşalım. Haydi yeni anne adayları yokmu benden başka kimse. Peşimden gelin. yerimseniben

TÜM MART ANNELERİ BİZ MART ANNESİ OLARAK BİZ ÇOK GÜÇLÜYÜZ KENDİMDEN BİLİYORUM BEBİŞİM KARNIMDAYKEN İSTEYİPTE YAPAMAYACAĞIM HİÇ BİRŞEY YOKkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:

tatlım, panik yapma, uzan dinlen, gerekirse de serum alırsın, kötü bişi deilki.
bide neden kötü olduğunu bulmaya çalış, ne tetikliyo, belki ayrımına varabilirsin. bazen tvnin başında fazla kalmak yada yüksek ses yada havanın -kimsenin duymadığı ama bizim aldığımız!!- kokusu bile bünyeyi alt üst edebiliyor.

Gelin gelişimimizi burda takip edelim yaşadıklarımızı burda paylaşalım. Haydi yeni anne adayları yokmu benden başka kimse. Peşimden gelin. yerimseniben[/Q BEN GECE 2 LİTRE SU İÇEBİLİYORUM VE KENDİMİ ÇOK SAĞLIKLI HİSSEDİYORUM HERŞEYİ YİYEBİLİYORU TİKSİNMELERİM GEÇTİ YEŞİL YAPRAKLI ÜRÜNLERİ TERCİH EDİYORUM ONLARDA DEMİR ORANI AYRICA EŞİM DÜN EVE ÇİÇEKLER GÖNDERDİ DÜNYANIN EN GÜZEL ANNESİNE DİY YAZMIŞ KOCAMI ÇOK SEVİYORUM YÜKSEK:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::asigim::nazar::nazar::nazar::nazar:

ccek canım sana özelden mesaj atmak istedim kapalı sanırım.
burdan yazayım.
iki isim birden koyun bir senden bir eşinden hayatım.

aynen canım içilmiyor.elimden geldiği kadar da ayran içmeye çalışıyorum.sütte içilmiyor.

ben ayranda icemiyorum ya..
ama gece yatmadan dikiyorum siseyi kafama yumuyorum gözümü artik ice bildigim kadar iciyorum.. sonrada hemen uykuya daliyorum.. yoksa zor..

kızlar hamsikuşum büyümüş hem de bir hafta gerideydik ya 2 hafta ileri şimdi 11 hafta 6 günlük görünüyor allahım hiç durmadı çocuk doktor amcası ölçüsünü zor aldı kolları ayakları kıpır kıpır zıplıyo takla atıyo çok tatlıydı Allah isteyenlere bu mutluluğu nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

maşallah canım.....inşallah benimkiside haftaya gittiğimde öyle hareketli olur...merak ediyom kocaman olmuştur benim bıcırıkta...

X