2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

çok teşekkür derim enelcim şimdiden kıyafetleri çantamı hazırladım(yarın okula gidecekler gibi )kaydirigubbakcemile3 heyecandan hazır ve nazır bekliyorum yani yarın 2 li testi de yapacak hayırlı haberlerle döneceğiz inş:hooray:

hiç stres yapma canım.güzel haberler alacaksın.bebişin gayet sağlıklı allahın izniyle.hiç merak etme sen.:CüvCüv:

çok saol canım ya iyiki varsınız sizde olmasanız bu akşam geçmezdi

benim içinde aynı canım.burası olmasa vakit geçmez.ama şuda var geceleri yazıştıklarımı rüyamda görüyorum.o kadar alışmışım sizlere kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile2

aynen eskiden nete pek girmezdim şimdi eşim bile diyor bugün girip okumadın yazılanları diye :)

Merhabalar,pek fazla yazmasamda sürekli sizleri takip ediyorum.Araştırma yaparken BebeSounds Fetal Dinleme Cihazı diye bir alet farkettim.Anne karnında bebeği kalp sesi,hıçkırık ve tekmelerini duyabiliyormuşuz.İlgimi çekti acaba kaç haftadan sonra kullanılıyor?Bilgisi olanların paylaşımlarını bekliyorum.

kızlar hepinize iyi aksamlar,
umarım keyifler yerindedir.
kızlar size de oluyor mu bilmiyorum, biraz hareketlensem nefes nefese kalıyorum ben.hemen yoruluyorum.
bunun icin ufak bir arastirma yaptıktan sonra bunu buldum; prenetal yoga yani hamile yogasi

http://www.anneyiz.biz/haber/haberdtl.php?hid=2903

istanbul anadolu yakasinda bir yer var bunu yapabilecegimiz..hocasi brezilyali cok cici bir kadın ( turkce de biliyor 10 senedir turkiyedeymis) kendisi de gecen sene dogurmus, gecen sene o da hamileyken yapmıslar ( tuh dedim bilsem gecen sene yapardım bu isi:)) bu sene de gruplari bu hafta olusturmaya baslayacaklarmis daha basvurulari aliyorlar.

ilginenen arkadaslara ozellikle belirtmek isterim ki, oyle her yerde yapılmaması, ozel egitimli insanlarca yapılması gerekiyormus.. dogru yapıldıgında cok faydası varken, yanlıs ise zararı bile olabilirmis.

bu aylarda baslanıyormus, gecen sene gruptakiler 38. haftalarına kadar yapmıslar.

ben baslamayı dusunuyorum, tabi yarın once bir doktorumu arayacagım.sizi de bilgilendirecegim.

opucukkkler

canım bak ben bunu buldum.12.haftadan itibaren diyor.bi bak istersen.
http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=12023159

elifcim sen niye kapsama alanı dışıydın canım merak ettim

selencimmm ne sevindim merak etmene;sagol tatlim.
malesef siteye girisim yasaklanmisti iki gundur giremiyordum.sebebide mail adresim aktif degil ve bilgi mailleri ulasmiyor diye uyeligimi yasaklamislar.yeni bi mail adresi gonderin filan demis yonetimden gelen mesaj..ben mailim calisiyor diye bildirince halloldu sorun:lepi:.

Son düzenleme:
kızlar hepinize iyi aksamlar,

bu aylarda baslanıyormus, gecen sene gruptakiler 38. haftalarına kadar yapmıslar.

ben baslamayı dusunuyorum, tabi yarın once bir doktorumu arayacagım.sizi de bilgilendirecegim.

opucukkkler
suzycim,benim doktorum bana yapabilirsin demisti.
bu cumartesi 12. haftami dolduruyorum, ben bir yer buldum on kayıt bile yaptirdim ancak senin dedigin yeride merak ettim.
ozelden yazabilirmisin zahmet olmazsa
tesekurler

neyse şimdi burdasın ya :))) yeniden aramıza hoşgeldin canımsırnaşık şey

suzycim,benim doktorum bana yapabilirsin demisti.
bu cumartesi 12. haftami dolduruyorum, ben bir yer buldum on kayıt bile yaptirdim ancak senin dedigin yeride merak ettim.
ozelden yazabilirmisin zahmet olmazsa
tesekurler

sekerim profilden kapamisim ozel mesajı , acamadim ya bir turlu , acildi diyor, ama ozel msj icin tikladigimda kapalı acın diyor:1shok:

burdan yazayım bare,

hocanın adı yara ulcay, bu ismi ararsan nette bulursun

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlarrrr çok uykum geldi ben yatıyorum. hepinize iyi geceler tatlı rüyalar. kendinize iyi bakın hepinizi öptüm güzel annişlerrr

kızlarrrr çok uykum geldi ben yatıyorum. hepinize iyi geceler tatlı rüyalar. kendinize iyi bakın hepinizi öptüm güzel annişlerrr

tatlı tatlı ruyalar gor e mi sekerim, ruyalar diyorum cunku hepimiz gecede 4 kere tuvalete kalktıgımız icin pek cok ruyayı gorup hatırlama sansımız oluyor opucukler sana da bebiskona da...

NİLOŞUM
canım öncelikle allah kabul etsin orucunu
BENİMBETA-HCG SONUCUM 34.5 CANIM
BEBİŞİMDE ERKKEK

dileklerin için saol canım allah bebişinide hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin benim BETA-HCG 12,49 bi arkadaş 50 üstü kız 50 altı erkek demişti o yüzden sordum canım saol sen kaç haftalıksın renkli ultrasyondamı öğrendin cinsiyetini:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3

canım benim ozel mesajim acik,baskalari ile mesajlasabiliyorum,seninki kapali ama,ben dun atamadim sana.sen bi kontrol et bebekimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…