2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ya gögüs deyince aklima geldi benim hala gögüsüm de bir degisiklik yok hassaslik disinda..renk degisikligi ne zaman olacak merakla bekliyorum yani :teytey:

o değişirmiş beniki de pespembe ucu da yoktur pek öyle genç kız memesi gibi:roflol:kimisinin 6. aydan sonra kararırmış

bende ilk bebeğimi kaybettim.
ve şu an hergün bir iğne oluyorum kan sulandırıcı.
önce Allahıma sığındım.hayırlıysa zaten ve bebeğimiz sağlıklıysa eminim gelecektir bize.
bir şey olmayacak Allahın izniyle inşallah.:a.s.:

o değişirmiş beniki de pespembe ucu da yoktur pek öyle genç kız memesi gibi:roflol:kimisinin 6. aydan sonra kararırmış

aslina bakarsan canim ben halimden cok memnunum..birak genc kiz memesi gibi olsun sırnaşık şey

ya bu simdi renk degistirdikten sonra eski pembemsi haline gelecek degil mi ?

ben sana birsey diyeyim mi canim insan taktikca daha cok vucudundan ses duyuyor..ben inan hamile oldugumu bile hatirlamamaya calisiyorum..yani kaptirmamaya...cunku bizde hamilelik hastalik gibi aligilaniyor neredeyse..walla avrupada insanlar disarda geciriyorlar oyle kimse de kaygi falan duymuyor..sonra dogduktan sonra da 2 gunluk bebekleriyle disardalar...ama bizde 40i diye mübarek kavram var :roflol: ben sunu anladim ki insan zihninde nasil insaa ederse aynen onunla karsilasiyor...cocugu yuk olarak dusunurse yuk oluyor,hamileligi de hastalik gibi görürse yarim insan gibi oluyor...elimden geldigince almis oldugum kültüre direnis göstermeye calisiyorum :roflol:

walla umarım eski haline döner ben pembe sefiym onlarıhihoyyytkaydirigubbakcemile3

gözün aydın canım ne güzel haberlerle gelmişsin :) hep böyle devam etsin inşallah
doktorun dediği gibi beslenmene dikkat et annesi bebiş aç kalmasın

hamileliğin bu aylarında kan basıncımız arttığı için burun kanaması normalmiş. endişelenme. karın ağrıları ara ara hepimizde oluyor.
göğüs ağrısının azalmasıda normal. ilk günkü ağrıyla kalsa hiç yatamazdık herhalde düşünsene bide büyüyorlar ağrıyla nasıl başaçıkacaktık. kendini boşa üzme bebişide üzme

haftaya güzel haberlerle dönersin inşallah.
ben cinsiyetini 13. haftamda öğrendim canım

annesininkuzusu nerelerdesin 3 gündür haber alamıyoruz senden
inşallah önemlibişeyin yoktur,
ÖZLEDİ SENİ ARAMIZA BEKLİYORUZ KIZZZZ

haftaya güzel haberlerle dönersin inşallah.
ben cinsiyetini 13. haftamda öğrendim canım

oldukca erken ögrenmissin sanirim degil mi? basindan beri erkek cocugum olacagina dair yogun bir his var icimde ama bakalim hayirlisi... tek saglikli ve kusursuz dünyaya gelsinler de gerisi teferruat aslina bakarsan ...

gunaydin kizlarrr, benim goguslerim kararmaya basladi, birde renkli olan kismi bayagi genisledi, ikinci dogumum oldugu icinmi aceba erkenden kararmaya basladi benimkiler ama olsun dogumdan sonra eski halini aliyorlar zaten gerci ben oglusumu 2 yasina kadar emzirmistim, o zaman kadar karaydi sonra duzeldi rengikaydirigubbakcemile5

maaşallah nazancım ne güzel emmiş oğlun ane sütü önemli tabi ben 40 gün emmişim sonrası sma mama şimdi bile gördüm mü kutusunu iştahım kabarır:roflol::roflol:tabi az emdiğimden sürekli hastalıkla geçmiş çocukluğumklava:

kızlar hareketlerini ne zaman hissetmeye başlıycaz bu spaların..
nazancım deneyimli annem benim..söyle bakalım?

günaydın kızlar ben yavaş yavaş hissetmeye başladım tamamen 4 aydan itibaren daha çok hissediliyor

ben de sanki yan yattığım zaman içimde kelebek kanadı çarpıyormuş gibi kayıyormuş gibi oluyor. ama ayakta hiç hissetmedim

oldukca erken ögrenmissin sanirim degil mi? basindan beri erkek cocugum olacagina dair yogun bir his var icimde ama bakalim hayirlisi... tek saglikli ve kusursuz dünyaya gelsinler de gerisi teferruat aslina bakarsan ...

evet ben de hiç beklemiyordum cinsiyetini söyleyeceğini ama hem radyolog kız gibi dedi hem de doktorum görünce kız dedi inşallah yanılmamıştır. bakalım 3 hafta sonra gideceğim. haklısın önce sağlıkları önemli zaten

nasıl hisseidyorsunuz kızlar ya..
bizim kız maşallah çok harektli ama ben daha hissedemedim hiç.
doktorum 18.haftadan sonra diyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…