2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hareketlerini ne zaman hissetmeye başlıycaz bu spaların..
nazancım deneyimli annem benim..söyle bakalım?

canim ben oglumda 3 aylikken hissetmistim ama bu sefer bende hissedemiyorum, ebede sordu hissetmiyorum dedim daha erken zaten 16. haftadan sonra hissedersin dedi, anneminde dedigine gore erkek cocuklarda erken hissediliyomus bilmem dogrumudur?

selam kızlar.
herkese iyi pazarlar.bugün bebeşimle uyuduk biraz güzel de bir kahvaltı yaptık.
bakıyorum herkes erkenci ve yine sohbet koyu.allah bozmasın.
umudum canım harika haberler almışsın.
bende 19 eylülde gidicem hem cinsiyeti öğeneceğiz inşallah hemde neler yapacağız bundan sonra ona bakıcaz.
gögüs uçlarından bahsedilmiş.benim neredeyse kocaman ve etrafıda karardı.eşim bile fark ediyor.kasık ağrılarım bitti,mide rahatsızlığım geçmek üzere.şükür rabbime.zor dönemleri atlatıyoruz inşallah.bu arada benim 1 haftadır da hiç kanamam yok kızlar.
herşey yavaş yavaş yoluna giriyor.:teselli:
herkese iyi hafta sonları.

Son düzenleyen: Moderatör:

CANIM Beta-hCG SONUCUNU YAZARMISIN SENİN BEBİŞ ERKEKMİYDİ ORUÇLU OLDUĞUM İÇİN UNUTKANIM:ecrin_bebek:

çok sevindim canım geçmişler olsun inşallah sonuna kadar hep böyle iler yolunda gider inşallah:Saruboceq:

NİLOŞUM
canım öncelikle allah kabul etsin orucunu
BENİMBETA-HCG SONUCUM 34.5 CANIM
BEBİŞİMDE ERKKEK

kızlar ben kızımda ilk hareketi 3.ayı içinde hissetmeye başlamıştım.ama bu hamileliğimde daha hiç bir kıpırtı hissetmedim.kızımda karnım 6 aya kadar belli değildi sadece belim kalınlaşmıştı.bunda daha 3 ay biticek ama karın öne çıktı bile.birde siz şimdi mide bulantısından şikayet ediyosunuz ama son aylara doğru midede yanmalar,kaynamalar başlayınca bulantılar hiçbirşeymiş diceksiniz.ben kızıma hamileyken neredeyse ağlıcak gibi oluyordum. bebek saçlandımı başlar mide yanmaları denir.o yüzden bu güzel günlerin kıymetini bilin.keyfini çıkarın.düşünürseniz koskoca insan ömründe kaç kere yaşıcaz hamile olmayı.yiyin,için,gezin.ohhhh diyet yok ne güzel diyin.nasıl olsa bücürler geldimi alınan kiloları verdirecekler.

eski haline dönecek olmasi sevindirici..bu bilgi icin saol nazan...a.s.

a.s.a.s.a.s.a.s.Enel canim benim çok sağol rabbim inşallah sonuna kadar hep iyi hep güzel şeyler duyalim
bebişim bu sefer annesini birakmyacak teyzeleri(inşallah):Saruboceq::Saruboceq:
rabbim bidaha ayni aciyi göstermesin

kıslar selamlar....ooo iyi haberlere devam Allah bozmasın bundan sonra kötü haberler ile karşılaşmayalım inşallah....

nasıl hisseidyorsunuz kızlar ya..
bizim kız maşallah çok harektli ama ben daha hissedemedim hiç.
doktorum 18.haftadan sonra diyor..

Sabret bitanem dur hele :))

Benim kizim tam 19 haftalikken tekme acmisti hemde cok belirgin iyice baktikmi gorebiliyorduk.Birde soyle otur koltuga sagdan soldan bastir hafifce birde avucunun bilek kismina gelen sert bolumuyle karninin sagini solunu sivazla bakalim.Bu simdi belki ise yaramaz ama ilerde dene her oyle yaptiginda oda sana tepki vericek :)

yavrukuş daha küçücük.bide ben yağlı bir hatunum biliyorsun..
bu haftalarda onu hissedebileceğime hiç ihtimal vermiyorum..
ama sabırsızlanıyorum hissetmek için..:ecrin_bebek:
:Şeniz:

baksen su tecrubeli anneye, nasilda taktikler vermis, yerim kiz ben senin kizini masallah ne guzel o oyle yaa, kocaman olmus kiz

çok tatlı bir anne ve ayrıca psikologmuş annemiz.allah analı babalı büyütsün canım çok sevimli maşallah.

arkadaşlar bende intentten hesapladım mart 17 doğacak görünüyo şuan 13 haftalık hamileyim 11 haftada doktor bebeğin %90 kız olduğunu söledi.içime erkek doğuyordu.hem o kadar erken sölemesi tuhaf değilmi ama çok emindi.bu arada kızlar günde 5 tane filtreyle sigara içiyrum ama içmeden yapamıyorum.

baksen su tecrubeli anneye, nasilda taktikler vermis, yerim kiz ben senin kizini masallah ne guzel o oyle yaa, kocaman olmus kiz

anam sen hangi ara hamile kaldin daha dune kadar calisiyordunuz kiz kaydirigubbakcemile2

tabi buyudu kizim teyzesi dis bile cikardi dun cok sevindim sasirdimhihoyyyt

yavrukuş daha küçücük.bide ben yağlı bir hatunum biliyorsun..
bu haftalarda onu hissedebileceğime hiç ihtimal vermiyorum..
ama sabırsızlanıyorum hissetmek için..:ecrin_bebek:
:Şeniz:

Ohooo yag bende vardi ben hissettiysem sende hissedersin -tatlicadiarzu-

bence soyle 1 ay sonra tamamdir senin kus baslar cirpinmaya.

hic kanat cirpma gibi seydemi olmuyo o bende 12 haftalikken baslamisti
.

çok tatlı bir anne ve ayrıca psikologmuş annemiz.allah analı babalı büyütsün canım çok sevimli maşallah.

sagol canim benim.psikolog degilim malesef ama insanlarin dertlerini cok dinledigimden kendimi oyle hissediyorum iyi bir dinliyiciyim yani.

amin diyelim canim callah sizide kavustursun evlatlariniza saglikla..

canim belki doktorun ayrintili ultrasonda bakmistir.benim arkadasimin diger hamilelikleri sorunlu oldugu icin ilk gunden ayrintili ultrasona girerdi ve 12 haftalikken biliyordu neyi olacagini

selam canım.17 mart benim doğum günüm.güzel bir gün bence.sizin içinde öyle olur umarım.erken söylemiş doktorun belki gerçekten görmüştür.hayırlısı olsun kızın olucakmış.
ama sigarayı azaltmayı dene günde 1 tane yetmezmi canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…