2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkürler edalı sen nasılsın bizler bulantılardan kurtulduk gibi-tatlicadiarzu-:CüvCüv:

kız yada erkek anneleri hanginiz daha çok kıllısınız onagöre bizde bebişimizin cinsiyetini belirliyelim ben kızıma hamileyken tüylerimde bayağı azalma vardı bunda aksine dahabi gürleşti kendimi ormandan kaçmış gibi hissediyorum

kız yada erkek anneleri hanginiz daha çok kıllısınız onagöre bizde bebişimizin cinsiyetini belirliyelim ben kızıma hamileyken tüylerimde bayağı azalma vardı bunda aksine dahabi gürleşti kendimi ormandan kaçmış gibi hissediyorum

kiz Allah iyiliginizi versin nerden cikti bu kil muhabbetikaydirigubbakcemile3 nerden bilcez kim daha killi en iyisi soyle yapalim herkez bacaklarini ceksin bakalim kim daha killi:roflol:ay saka yapiyorum canim benim sakin kizma emia.s.

Günaydin selencim...
Senden sonrada ben demekki bebişim çok acikmiş uyandirdi annesini pazar pazar babasinin kucağinda yatirmaya kiskaniyooo tabiii oğluşum

Kizlar allahima binlerce şükürler olsun dün test sonucumuzu doktara gösterdik temiz çikti herşey çok güzel bundan sonra sağlikli beslenme kaliyooo sana dedi...
3lü teste gerek duymdi
2 hafta sonra kan ve demir hapina başlayacam
24 hafta şeker yükleme testi
yine 24 hafta tetenoz aşisi yapilacak kismet olursaaa.....şimdilik bunlari söyledidoktorum sik gelmene gerek yok dedi tabi anliyorum bebeğini özlüyosun ama sesi şahsen para vermeni istemem dedi aylik gel dedi

selencecim günaydın...
çok güzel haberler bunlar.şükürler olsun canım.
bende haftaya giderim sanırım.
hem bebeişimi görürüm hemde üçlü test için tahlil kağıdımı alırım.
cd veriyor mu doktorun sana canım

günaydınlarr
sabah 9,30 progestanım olduğundan uyanıveriyorum acıkır gibi oldum babamız da halı saha maçındaydı gece kıyamıyorum uyandırmaya:asigim:adam enerjisini başka türlü boşaltamıyor zatenkaydirigubbakcemile3

günaydın arkadaşlar bende olan endişeler sizdede varmı acaba
çok korkuyorum bebeğe bişey olacak diye
bugün burun kanamasıyla uyandım bide göbeğimin kenarı ağrıyor ya bide göğüs ağrılarım azaldı
bu göğüs ağrısı herzaman olmak zorundamı lütfen yardım edin

günaydin kizlar,

Masallah güzel haberler geliyor,Allah sonuna kadar böyle devam ettirsin insallah. Ben de sanirim haftaya gidecegim ikili test icin. umarim hersey yolunda cikar.

walla dün bir arkadasimla konustum da hakikaten hamilelik dönemini stressiz geciren anne ve bebek cok belli oluyor. Buna artik daha bi ikna oldum. Umarim güzel stressiz ve üzüntüsüz bir dönem geciririz kizlar...

ya bu arada bazi arkadaslarin cinsiyeti belli olmus bile..ben meraktan ölüyorum ama benim icin daha cok erken sanirim..sizler kacinci hafta ögrendiniz??

benimde göğüs ağrılarım azaldı.
zaten hep aynı acıyla kalmıyorki canım..
panik olma.ne kadar stres yaşarsan o kadar bebeği üzersin.
hem niye bir şey olsunki Allahın izniyle bebişlerimizi kucağımız alıcaz inşallah

günaydın arkadaşlar bende olan endişeler sizdede varmı acaba
çok korkuyorum bebeğe bişey olacak diye
bugün burun kanamasıyla uyandım bide göbeğimin kenarı ağrıyor ya bide göğüs ağrılarım azaldı
bu göğüs ağrısı herzaman olmak zorundamı lütfen yardım edin

hoşgeldin aramızda ernestoyerimseniben burun kanaması ve burun kuruması hamile kaldığım günden beri var bende göğüs desen anları taşıyacak bir insan lazım neredeyse kaydirigubbakcemile3bugünleri hep tebessümle hatırlayacaz o yüzden endişe etmeyin bir çoğumuz riskli gebeliklerden bu günlere geldik hala risk var ama önemli olan inancını kaybetmemek sositososito

benimde göğüs ağrılarım azaldı.
zaten hep aynı acıyla kalmıyorki canım..
panik olma.ne kadar stres yaşarsan o kadar bebeği üzersin.
hem niye bir şey olsunki Allahın izniyle bebişlerimizi kucağımız alıcaz inşallah
[/QUOTE
canım benim sağol ne bileyim işte korkuyorum bundan önceki bebeğimi kaybettim
buda korkutuyor beni ya ters bi durum olsa belirti verir heralde demi yani işte karın ağrısı korkuttu beni sabah sabah
mide bulantılarımda azaldı ne bileyim
kabızlık sorunumda gitti 10 gündür
işte böyle oyüzden korkuyorum

seninle aynı zamanda hamile kamışız SAt ım 23 haziran benim de takvimim bir gün geriden geliyor benim 5, 7, ve 8, hafta lekelenmelerim oldu hatta 8. haftada regl oldum 3 gün sürdü bunlar yıldırmadı beni sen ne kadar sakin ne kadar huzurlu bir gebe olursan bebeğin de o öyle oluyor endişe tedirginlik bebeğini de strese sokuyor yiyeceğin yemekleri kocandan göreceğin ilgiyi düşün ben ömrümün geri kalanını hamile olarak geçirmek istiyorum meselakaydirigubbakcemile3:roflol:

neyse şimdi çıkama lazım sonra görüşürüz kendinize ve bebeişlere iyi bakın öpüldünüz

ya gögüs deyince aklima geldi benim hala gögüsüm de bir degisiklik yok hassaslik disinda..renk degisikligi ne zaman olacak merakla bekliyorum yani :teytey:

X