2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Lazanya, umudum, nazan ve enel maşallah hepinizi allah nazardan korusun pek tatlısınız...
Yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz....

arkadaşlar bebişlere bişeyler örmüyomusunuz?model yokmu elinizde ben bişeyler örmek istiyorum kurabiyeme

ya ben de örmek istiyorum bişeyler ama havalar soğusun biraz öyle örcem bugün çarşıda şapka eldiven patik takımı gördüm yeşil tavşan kulakları var sewimli bişey dayanamadım aldım hamsikuşumun ilk cicisini hihoyyyt:CüvCüv:

oyyy yerim ben onun cicisini.benimkinin hiç cicisi yok daha teyzeleri zavallı gariban bebişim beniiiimmmm

oy tatlım üzülme gariban olur mu hiç alırız biz ona da ciciler cinsiyeti belli olsun bir hele örerim bile ben ona seneye ancak biter gerçikaydirigubbakcemile3hihoyyyt

Lazanyacım merak ettim canım. Hani fotosu bi görseydik kuzum kaydirigubbakcemile2

oy tatlım üzülme gariban olur mu hiç alırız biz ona da ciciler cinsiyeti belli olsun bir hele örerim bile ben ona seneye ancak biter gerçikaydirigubbakcemile3hihoyyyt
sağol teyzesi a.s. cinsiyeti belli olsa artıkta bende bişeyler alsam bebişime.bikaç gündür çok solmuşsun senin kızın olcak diyolar ama ben oğlan gibi hissediyorum.bakalım neyimiz olacak.ama şöyle her iki cinsin de giyebileceği ara renk bi hırka örmek istiyorum model çıkarıp.internette modellere bakıyorum ama çıkaramıyoruuuuuuummmm.beceriksizim

ah ah kabloyu bir bulsam göstercem de galiba trabzon da unuttum kabloyu yarın aynı makinadan olan bir arkadaş kabloyu getirecek hepisinin fotosono çekecem boy boyhihoyyyt:CüvCüv:

lavinia erkek anası oluyon gibi ay çizgin çıkmış bir de senin bende çizgi felaan yok maaşallah incecksin burda herkes öyle ben şişkoyumhihoyyytama bir aya kadar siz de şişko olcanızkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kimse benim göbişe bakmiyo :'(

bakılcak göbiş yok ki, minicik daha. zayıf olmanın faydaları, güzel valla, hani böyle son aylarda da lablebi yutmuş solucan görüntüsü oluyo ya ben ona bayılıyorum ama benim muhtemel görüntüm el bombası olacak. ama çizgin ne kadar belirgin, benimki daha sarımsı. Allah bağışlasın bebişini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…