2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bu benim 12+5 haftalık halim şimdi ise daha belirgin..sanırım benim normaldede göbeğimin olmasından dolayı bu kadar belirgin...hele akşamları 5 aylık gibiyim....:CüvCüv:

MAŞALLAH JNM YA SENİN GÖBEK TE YAKIŞMIŞ AMA ...sengözlerimebaksanab YANLIZ ARTIK DİKKAT ETMELİSİN KIYAFETLERİN ALTINDA BEBİŞİ SIKIŞTIRMA...

tünaydın kızlarrr bugün herkes pozitif görünüyorkaydirigubbakcemile5...göbişlerde büyümüş maşallah..enel ve ayshınce sizin kız gibi duruyor ama en iyisini ultrason bilir....lavınıa aramıza h.geldina.s....benim göbişte çok çıktı önceden giydiğim hiçbirşeyi giyemiyorum artık kendime yeni yeni eşofmanlar aldım hem doğumdan sonrada giyerim 4.aydan sonrada güzel bir hamile kıyafeti almayı düşünüyorum ...yeterki Allah o günleri görmeyi kısmet etsin....
oruç tutan arkadaşlar siz bilirsiniz ama hamileyken tutmasanız iyi olur bence..havalar çok sıcak ve su kaybedebilirsiniz buda bebeği etkiler bence...ben tutmuyorum..seneye inşallah...:Saruboceq:

ayy ne güzel maşallah
yalnız sende kalça büyümemiş.bide kot giyebiliyomusun?ben giyemiyorum ağrı yapıyor hep eşofman giyiyorum.resimdeki gibi rahat şeyler.

bende kalça zaten büyüktü ayıptır söylemesi o yüzden belli olmaz pek....giydiğim kot beli lastikli yeni aldım çalıştığım için mecbur giyiyorum henüz kıyafet almadım sıkanları giymiyorum ama eşofmanlada işe gelemiyorum...idare ediyoruz şimdilik....bayrama kadar almıyorum diyorum ama zorunlu kalırsam mecbur alıcaz....

benimde aynı canım.lastikli bir tane kot aldım o var.başkada yok.bakalım bayrama kadar almam diyorum ama hayırlısı.resimde pek belli olmuyor.pantalon toplamış o zaman birazz.

enelcim foton nerde nasıl görcem ben????
benimkini görseniz ödünüz patlar 6 aylık gibi:1no2:

TEŞK JNM HOŞBULDUKkaydirigubbakcemile5

selam güzel koca göbekli hamişler kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 göbüşlerimiz büyüyor gün geçtikçe bende koyarım yakında resmimi
bugün doktora gittim. 11 haftayı bitirdik bebişimle,ama utrasona giremedik cuma günü girecem.kan tahlili yapıldı bakalım sonuçölar nasıl çıkacak.
şimdi ben cumayı nasıl beklicem zaman nasıl geçicek 1aydır görmüyorum:1no2::1no2:büyük bir heyecanla gitmiştim ama göremeden geldim ...
neyse sonra ine görüşürüz kocam evde beraber kışlıklarımızı hazırlıcaz dolaba koyucaz ....:1hug::1hug:

canım merak etme eminim o çok iyidir.kolay gelsin kendini fazla yorma.

Nehiray canim benim cumaya görürsün bebişini sonuçlarda inlallah iyiv çikar daha erken değilmiiiii kiş için....

kızlar anne olmak çok başka bi duyguu arkadaşım yeni sezeryanla doğum yaptı.odaya alındığı gibi yanına gittim bebişide yanına koymuşlar çok tatlı bi görseniz.kızın ağrısı vardı biraz ki normal bebişi kafasını çevirdi kendi ağrısını bıraktı anne bebek ağlıcak galiba bakarmısın dedi.benim musluklar açıldı. ay ay ayyyyyyyyyyyyy

arkadaşlar benim resim yok üstelik işteyim akşam kocama çektireyim hemen bende atarım.

Herkese slmmmm hihoyyyt Bugün hamileliğim boyunca ilk defa istifra ettim ve bende milli oldum. Sanırım ilk üç ayı tamamladığım içindir ama ömrümden ömür gitti. Cuma günü ikili teste gidiyoruz hayırlı haberlerle döneriz inşallah. Ayrıca bizde de kan uyuşmazlığı var ama dr.muz 7. ayda testini yaparız şu anda önemli değil dedi.

Enelcim göbiş süper Allah nazarlardan saklasın. Benden bir gün sonra evlenmişsin ama benden önce davranmışsın bebiş için :CüvCüv: İnşallah hayırlısıyla geçer bu zor günlerin de sende rahatlarsın. Şeniz

inşallah bir daha istifra etmezsin ben hiç etmedim ama hep tiskindim.ikili test sonucunda inşallah iyi çıkar.sonuna kadar güzel gider inşallah bebişine kavuşursun.
sağol canım ufak bi göbiş işte.evliliğimizde arada bir gün var o sayılmaz bile.bebişlerde 1 hafta var.hemen hemen aynıyız.hayırlısı olsun.

kızlar bende yeni çekilmiş foto yok varda yüklememişim evdeki pc de akşam atarım ama goncamla benim eskilerden bi fotomuzu koydum göbişden ziyade memiş var fotodakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…