2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

senağlamayaaaaaaaaaaa ne güzel canım ya yoga insan nasıl rahatlar vallahii.bak şimdi canım sıkıldı bizim bu kör olası yerde hiç sosyal faliyet yooook BEBİŞİM MAHRUM KALACAK YOGADAN .NEYSE TEYZESİ SEN BİZE ÖĞRETİRSİNNNN:1hug:

ahahaha ne diyorsunuz canlarim,size internette uygulamali canli yayin bile yaparim ben :teytey::teytey:

kızlar günaydınn,
samsunda yoga kursu var mı bilmiyorum, yanı sıra yoga neden yapılıyo annenin akıl ve ruh sağlığı yerinde olsun die mi? benim bu borçlularla akıl ve ruh sağlığımın yerinde olması mümkün değil, öyleki yoga bile kurtarmaz. kaldı ki sadece borçlular deil sanki bu sıra herkes de bi avanaklık var. geçen adliyeye giriyorum, x-ray cihazı var tabi, koskoca yapmışlar başka geçecek yer yok. dedim "çıkış kapısını -otomotikti-içerden açında ben geçeyim" efendi sordu "neden x-raydan geçmiyosunuz" bomba taşıyorum, görmüyomusun karnımdaki şişliği diyecektim ama onun yerine "kardeşim hem avukatım hem hamileyim, neden geçeyim x-raydan" dedim. acilen hamile olduğumun daha belirgin olmasını İSTİYORUM. kocaman karnım olsun, herkes anlasın istitorum, üstüme çok gelinmesin, sıkıntı verilmesin İSTİYORUM. bende o zaman lazanyam gibi çakma yoga yapar rahatlarımm

canım ya,o otomotik kapilardan gectiginde bebege zarar verme riski yok denecek kadar biseymis.bir zarar ihtimali olmasi icin en az 7 bin - 8 bin kere gecilmesi gerekiyormus.
sikma canını bu kadar ya Şeniz

yaşasınnn takvimi yapmayıda becerdik bide resmin içindeki bi an önce yapsak ne iyi olur? dimi kızlar çok sağolun yardımlarınız için.

ben pilatesi hamile kalmadan once yapiyordum ya, yok yani ben pilatesten tirsiyorum.hamile pilatesi de yapiliyordu benim gittigim yerde, bana gore degil gayet 'hard' hareketler var bence :bbo:

günaydın kızlarrr nasılsınız?? gününüz diğer günlerden güzel geçsin inşallah
bu arada aramıza bir mart annesi daha katılmış ne güzel :) hoşgeldin lavinia_00 sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum diliyorum

teşk ederim kaydirigubbakcemile5

günaydın kızlarrr nasılsınız?? gününüz diğer günlerden güzel geçsin inşallah
bu arada aramıza bir mart annesi daha katılmış ne güzel :) hoşgeldin lavinia_00 sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum diliyorum

bu arada arkadaslar hazir dogum konusu acilmisken,ben 3. ayimi doldurur doldurmaz hamile yogasina basliyorum.
fenerbahcede biyer buldum bile. :lepi:
doktorum,yoganin dogumu kolaylastirdigini bilimsel olarak kanitlayan bisey olmadigini ancak annenin akil ve ruhu icin iyi geldigini,simdiye kadar yoga yapan hamile hastalarinin hamilelik donemini daha rahat gecirdigini,haliyle istiyorsam yapabilecegimi soyledi :eek:
4. aydan itibarende hastanenin kurslarina basliyorum,dogum oncesi + doguma hazirlik+ yenidogan bakimi ve son olarak emzirme ile ilgili bir program var.
boyle dolu olunca gunler daha hızlı gecer insallah :eek:

AAAAAAA süpermiş canım ya peki fiyatlar nasıl?:CüvCüv:

ben pilatesi hamile kalmadan once yapiyordum ya, yok yani ben pilatesten tirsiyorum.hamile pilatesi de yapiliyordu benim gittigim yerde, bana gore degil gayet 'hard' hareketler var bence :bbo:

evet ben de yaptım pilates ama duruşum bile değişti etkili bir aktivite zaten cdlerin başında hamileler yapmasın diyor hamileler için ayrı pilates varmış.
evde temizlik yemek felan yaparım aynı işi görür:)))kaydirigubbakcemile3doğumu kolaylaştırmak için kegel egzersizleri iyi geliyormuş kegel egzersizi denilen şey de oldukça basit çişinizi yaparken tutup bırakıyorsunuz kasılma ve gevşeme hareketi yapıyorsunuz denemekten ne çıkar:emir_bebek:hihoyyyt

evet ben de yaptım pilates ama duruşum bile değişti etkili bir aktivite zaten cdlerin başında hamileler yapmasın diyor hamileler için ayrı pilates varmış.
evde temizlik yemek felan yaparım aynı işi görür:)))kaydirigubbakcemile3doğumu kolaylaştırmak için kegel egzersizleri iyi geliyormuş kegel egzersizi denilen şey de oldukça basit çişinizi yaparken tutup bırakıyorsunuz kasılma ve gevşeme hareketi yapıyorsunuz denemekten ne çıkar:emir_bebek:hihoyyyt
kegel egzersizlerini ben de duymustum,simdi sende soyleyince iyice dikkatimi cekti aslıcım hemen bi guguldan aratiim bakimm hımmm sengözlerimebaksanab

selam kızlar.
inanamazsınız dün gece harika bir uyku uyuduk bebişimizle.hiç ağrımız olmadı.allaha şükür.sanırım dün iğneyi yiyince rahatladı bizim bebiş.bu arada kızlar sizlere göbeğimi göstermek istiyorum.ama sizden başkası görsün istemiyorum.nasıl yapalım.
lavinia hoşgeldin canım.gör bak herşey güzel olucak.sen bunu benden duyuyorsan inan çünkü ben bu haftaya gelene kadar neler çektim.ilk defa dün gece rahat uyudum o kadar diyeyim sana.
bu arada kegel egzersizi işe yarıyor.hem ilerde yaşlanınca altına kaçırma problemini falanda engellemiş oluyor.rahim içi kasları güçlendiriyor.hem her yerde yapılabilir.yolda,otobüste,okulda,evde ,ayakta,oturduğun her yerde.
rabbim güzel ve sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize.

belli olmuştur seninki 3 boyutlu ultrasonla bir baktır ben tam senin kadar olduğumda baktırıcam bak heyecanlandım senin adına Lavinia:teytey::tomato:

gerçekten belli olur mu? dersin çok heycanlandim cuma günü dkr gitcektik ama normal ultrasonda gözükmez mi? acaba gözükmezse hemen bi yeri arayıp koşa koşa gitmek istiyorum a.s.:teytey: :teytey: kaydirigubbakcemile5

X