2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benimki de 12+6 günlükken belli oldu seninde olur ama birazda bakan doktora ve bebeğin duruşuna bağlı tabiki

inş belli olur? meraktan çatlıcam yoksa .uçtum walla kızlar. ben öğlende hemen kaçar giderim.çok heycanlıyım:teytey: bide erken gösterirse erkek geç gösterirse kesin kızdır diyorlar. bunda yanılan oldumu.

Lavinia canim bol bolçikolata yeeeeee ben öyle yaptim doktorum bakar bakmaz dedki sen çikolatami yedin bende evet ddedim çünkü çok hareketliydi yavrum veee pipisini gösterdi

gerçekten belli olur mu? dersin çok heycanlandim cuma günü dkr gitcektik ama normal ultrasonda gözükmez mi? acaba gözükmezse hemen bi yeri arayıp koşa koşa gitmek istiyorum a.s.:teytey: :teytey: kaydirigubbakcemile5

vallaha benim ki dün normal ultrasonda görünmedi canım.15 eylülde üç boyutluda bakıcakcak.doktorum 12.haftada cinsiyet organı oluşmaya başlar 14.haftada bakalım dedi. canım.yinede sen bilirsin.

Canim benim resmim yook ancak akşam eşim geldiğinde koyabilirim inşallah.yaaaaaaaaaa resmi olup koymak isteyn arkadaşlar hadi göbişlerimiz ne alemde bakalim aayyyyyyyyyy çok güzel olacak

inş belli olur? meraktan çatlıcam yoksa .uçtum walla kızlar. ben öğlende hemen kaçar giderim.çok heycanlıyım:teytey: bide erken gösterirse erkek geç gösterirse kesin kızdır diyorlar. bunda yanılan oldumu.

doğrumu yanlış mı sen karar ver benimki erken gösterdi ama kız :))))

vallaha benim ki dün normal ultrasonda görünmedi canım.15 eylülde üç boyutluda bakıcakcak.doktorum 12.haftada cinsiyet organı oluşmaya başlar 14.haftada bakalım dedi. canım.yinede sen bilirsin.

neyse artık jnm sağlıklı olsunda 2-3 hafta daha bekleriz...benneyaptımki

neyse artık jnm sağlıklı olsunda 2-3 hafta daha bekleriz...benneyaptımki

evet canım işte en önemlisi bu.ben o yüzden hiç acele etmiyorum.rabbim bebişlerimize sağlık,sıhhat versin ve güzel yazgılar yazsın,iyi insanlarla karşılaştırsın.aminnnnnnnn:Saruboceq:

Nezamn ekliyosun enelcim bekliyoruz hadi göbişini görüp yorum yapalim

canım ekledim.hem kalçamıda görmüş olursunuz.dün akşam eşim çekti.ona göre göbeğim çıktı bana göre fazla değil.yorumlarınızı bekliyorum.foto albümlerde bebişim yada göbişim başlığı altında.(bu arada her yerim göründü,utandım kızzz:eek:)

süheyla nerdesin kız sende bak.hadi gellll.

enelcim maşallah diyelim allah nazardan saklasın. evet çok değil ama zayıfsın bu kadar olması çok normal sen ilerleyen aylarda gör kendini tanıyamayacaksın :)

enelcim maşallah diyelim allah nazardan saklasın. evet çok değil ama zayıfsın bu kadar olması çok normal sen ilerleyen aylarda gör kendini tanıyamayacaksın :)

bakalım resimleri çekmeye başladık bu ilki.takip edicem artık.çok kaşınıyor ve biraz kıllanma var.

canım ekledim.hem kalçamıda görmüş olursunuz.dün akşam eşim çekti.ona göre göbeğim çıktı bana göre fazla değil.yorumlarınızı bekliyorum.foto albümlerde bebişim yada göbişim başlığı altında.(bu arada her yerim göründü,utandım kızzz:eek:)

süheyla nerdesin kız sende bak.hadi gellll.

ÇOK ŞEKERSİNNNN.akşam eve gidince bende çektiriyim benimkine az çektiriyorum zaten bide foya çeksin bakalım :eek:

:nazar::nazar::nazar:Vişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
aney buda göbişmi sanki benimkinin yaninda....
Canim benim NASIL ZAYIFSIN ÖYLE NE GÜZEL BEN VAZGEÇTİM EKLEMEKTEN YAWWWWWWWWWCADIARZU

:nazar::nazar::nazar:Vişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
aney buda göbişmi sanki benimkinin yaninda....
Canim benim NASIL ZAYIFSIN ÖYLE NE GÜZEL BEN VAZGEÇTİM EKLEMEKTEN YAWWWWWWWWWCADIARZU

50 kiloyum kız.ne olsun işte.1 kilo verdim fazla yiyemiyorum diye.neden vazgeçtin yaa.kızarım şimdi olmaz öle şey.göreyim hadi umudum.mızıkçılık yapma.

X