2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim 28 mayıs sat tahmini doğum tarihim 4 mart ( netteki hesaplamalara göre )ama listeden ya birgün silinirsem korkusu ile kendimi ısrarla yazdırmıyorum :çok üzgünüm:

sen istersen beni öyle soru işaretleri ile bırak ama yinede sana bırakıyorum canım :eek:

İlgin için ayrıca teşekkür ederima.s.

Canım benim ihtimali düşünme şu anı yaşamaya bak sen tatlım. Öyle şeyler getirme aklına. İyi şeyler düşün iyi şeyler olsun. Birbirimize dua ediyoruz bol bol bak Allah hayıra çıkarsın sonuçta herşey O'ndan geliyor.
Sanırım takvimide o yüzden yapmıyorsun dimi. Şeniz

Merhabalar,dün kontrolum vardı biraz canım sıkıldı.Gerçi bebişim iyi gelişimide SAT ile uyumlu.Yalnız doktorum rahminde perde var şimdi birşey yapamam doğumdan sonra hallederiz dedi.Anlamadım önceden rahim filmi çektirmiştim bir sorun yoktu şimdi hamile kalınca çıktı.İnternetten araştırdım iyice canım sıkıldı.Riskli bir durummuş.Kafam karıştııııııı
Acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmı.:emir_bebek:

Merhabalar,dün kontrolum vardı biraz canım sıkıldı.Gerçi bebişim iyi gelişimide SAT ile uyumlu.Yalnız doktorum rahminde perde var şimdi birşey yapamam doğumdan sonra hallederiz dedi.Anlamadım önceden rahim filmi çektirmiştim bir sorun yoktu şimdi hamile kalınca çıktı.İnternetten araştırdım iyice canım sıkıldı.Riskli bir durummuş.Kafam karıştııııııı

Geçmiş olsun canım. Dr.un zaten gerekli şeyleri söylemiş. Bi zararı yok demekki doğumdan sonra hallederiz dediğine göre endişelenme tatlım.Şeniz

valla denetimden çıkmış gibi değildi dün.kan vermeye gittim idrar tahlili için wc ye gittim görme yani iğrenç.bu denetimli haliyse denetimsizi nasıldı acaba.gerçi doğum bölümünü bilemem de.ben şuan zekai tahirde bir dr a gidiyorum.ii biri ilgileniyor fakat işte tek derdim doğum anı ve hastane.hastanede bebeğim nasıl şartlar altında bakılacak.enfeksiyon kapacakmı?off of zor iş.çok teşekkür ederim canım sana da.sen nereyi düşünüyorsun tam olarak kararını verdinmi?

Canım rahimde perde ne demek bilmiyorum ama şöyle düşün rahiminde miyom olupta çok sağlıkla bebeklerini dünyaya getiren insanlar var.Bebeğin yeri o kadar güvenliki sen hiç korkma.En fazla normal doğum değil sezaryan yaparsın biter gider üzülme hiç bencea.s.

Canım benim ihtimali düşünme şu anı yaşamaya bak sen tatlım. Öyle şeyler getirme aklına. İyi şeyler düşün iyi şeyler olsun. Birbirimize dua ediyoruz bol bol bak Allah hayıra çıkarsın sonuçta herşey O'ndan geliyor.
Sanırım takvimide o yüzden yapmıyorsun dimi. Şeniz

Evet canım bişi olucak diye çok korkuyorum ve duygusal bağ kurmamaya çalışıyorum ama elimde değil işte geçen sene bebeğimi kaybettiğim için tedirginim :çok üzgünüm:

Evet canım bişi olucak diye çok korkuyorum ve duygusal bağ kurmamaya çalışıyorum ama elimde değil işte geçen sene bebeğimi kaybettiğim için tedirginim :çok üzgünüm:

aa demek daha önce bebeğini kaybettin çok üzüldüm Allah şimdi doğacak bebişine uzun ömürler versin.benimde sol yumurtalıkta kist oluşmuş.12. haftada geçmezse kontrol altına alıcaz demişti ama şimdi geçtiğini söylüyor.umarım geçmiştir.

valla denetimden çıkmış gibi değildi dün.kan vermeye gittim idrar tahlili için wc ye gittim görme yani iğrenç.bu denetimli haliyse denetimsizi nasıldı acaba.gerçi doğum bölümünü bilemem de.ben şuan zekai tahirde bir dr a gidiyorum.ii biri ilgileniyor fakat işte tek derdim doğum anı ve hastane.hastanede bebeğim nasıl şartlar altında bakılacak.enfeksiyon kapacakmı?off of zor iş.çok teşekkür ederim canım sana da.sen nereyi düşünüyorsun tam olarak kararını verdinmi?

Canım ben Fatih Hastanesini düşünüyor gibiyim .....
İstersen bende bir araştırayım senin için ssklımısın? sağlık güvencen nereden ona göre bir araştırıp sana haber vereyim nereler daha sağlıklı ve uygun.....yerimseniben

aa demek daha önce bebeğini kaybettin çok üzüldüm Allah şimdi doğacak bebişine uzun ömürler versin.benimde sol yumurtalıkta kist oluşmuş.12. haftada geçmezse kontrol altına alıcaz demişti ama şimdi geçtiğini söylüyor.umarım geçmiştir.

Evet canım geçen sene üzücü bir olay yaşadık:çok üzgünüm:

Şimdi 4. ayımıza girdik herşey yolunda görünüyor.

Kist için sakın endişelenme kist hamilelikte kaybolur( kese büyüdükçe ve hamilelik ilerledikçe kendi kendine kaybolurmuş) kötü huylu olsaydı baştan doktor farkederdi. Ayrıca iyiki aldırmamışsın alınması daha sakıncalıymış.... a.s

asker allah şifa versin canım inşallah önemli bişey değildir ama önemli olsaydı dr tedbirini alırdı allaha dua et hakkında hayırlısı olsun allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin üzülme canım

Canım ben Fatih Hastanesini düşünüyor gibiyim .....
İstersen bende bir araştırayım senin için ssklımısın? sağlık güvencen nereden ona göre bir araştırıp sana haber vereyim nereler daha sağlıklı ve uygun.....yerimseniben

valla çok sevinirim.ben de araştırıyorum paylaşırız bilgilerimizi.1 ay önce kuzenim etlikteki lokman hekimde sezeryan oldu Elif Hanıma gidiyordu, çok memnundu.bebeğiyle çok iyi ilgilendiler.ama ben sezeryan kesinlikle istemiyorum.bazı dr larda nedense çok meraklılar sezeryan yapmaya,onun için güvenemiyorum kimseye.

ay benimde basım 3-4 gündür cok agrıyor söle bir nette gezindim bu aylarda kan yükseldiği için oluyomuş ama dayanılmıyo ya bide çok gerekirse parol içilebilirmiş haberiniz olsun

valla çok sevinirim.ben de araştırıyorum paylaşırız bilgilerimizi.1 ay önce kuzenim etlikteki lokman hekimde sezeryan oldu Elif Hanıma gidiyordu, çok memnundu.bebeğiyle çok iyi ilgilendiler.ama ben sezeryan kesinlikle istemiyorum.bazı dr larda nedense çok meraklılar sezeryan yapmaya,onun için güvenemiyorum kimseye.

Ağrısız normal doğum en iyisi canım...

Epiduralini yapıyorlar ağrını dindiriyorlar ara ara ilacı azaltıp ağrı veriyorlar ve doğum yapıyorsun. Sonrasında hiçbirşeyin kalmıyor üstelik acıda hissetmiyorsun.a.s

Tabi bu doktorların yorumları yine

Son düzenleme:
evet arkadaşlar ya bende çevreme soruyorum internetten bakıyorum sezeryan yerine epidural doğumu öneriyorlar büyük bi ihtimal bi terslik çıkmazsa öyle istiyorum

evet ya epidural süper bişey .ben de epidural normal istiyorum,tabi bi sorun çıkmazsa inşallah :CüvCüv:

selam kızlar moralim bozuk benim :KK43:((bebeğim SAT a göre 1 hafta küçük görünüyor besleyemiyormuyum bebeğimi acaba??neden küçük benim bebeğim?ilerlemesi gerilemiş 1 hafta???

kizlar merhabalar cinsiyeti belli olanlara hayirli olsun darisi başimiza inşallah.benim dr ikil üçlü test falan yapmayacak dörtlü test yapacak .aslinda kontrolüm haftaya ama ben bir hafta daha bekleyip cinsiyetide belki öğrenirim diyorum

X