2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben yaparım canım ama sadece tahmin sonra istemediğin bi sonuç çıkarsa üzmek istemem seni.anlat bakiim kardeşine en çok ne tarafın ağrıyor?sonraa aşermelerin nasıl?bulantıların nasıl?yürürken seni sanki önden bişeyler çekiyor gibi oluymu öne doğru? CADIARZU

sheylaaa kıss bana o dediğinden oluyo yürürken önden çekiyolarmış gibi oluyor neyim olcak benim????

enelci senin kızın olacak kanımcaa:emir_bebek:süprizzzzz

sheylaaa kıss bana o dediğinden oluyo yürürken önden çekiyolarmış gibi oluyor neyim olcak benim????

oğlun olcak kısım senin daha öncede yazdım sana okumadınmı.gör bak yakında belli olur demiştin dersin hihoyyyt

ben yaparım canım ama sadece tahmin sonra istemediğin bi sonuç çıkarsa üzmek istemem seni.anlat bakiim kardeşine en çok ne tarafın ağrıyor?sonraa aşermelerin nasıl?bulantıların nasıl?yürürken seni sanki önden bişeyler çekiyor gibi oluymu öne doğru? CADIARZU
en başından beri sağım ağrıyor sürekli hemde.aşermem genelde yok.ama tatlı tuzlu bir arada yiyorum.bi çikolata bi limon istiyor canım.bende o yüzden anlam veremiyorum.yürürken hep karnımı öne çekiyorum annem şimdiden böyle yürüme daha kaç ay var diye kızıyor.sen tahminini yap canım merak etme üzülmem benim için sağlıklısı olsun.çok çektim çünkü.

söz walla sizin yerinize de serinliyecem hem de bebişlerinizin yerinehihoyyyt
hadi bakalım inşallah oğlan anası olurum:CüvCüv:arkadaşlarıım sen ne biçim kadınsın kız çocuk istemen lazım diyorlar ben de şöyle açıklıyorum kızımı elin oğluna hizmetçi edeceğime oğlum olur mis gibi yetiştirir bir kızın hayır duasını alırımhihoyyytkaydirigubbakcemile2:nazar:

hadi ben yattım güsel hamişler babamız üflemeye başladı oyun beklemez tabi tatlı rüyalar hepinize kocaman öpüldünüz:1hug:

tahminin için sağol canım.bakalım neyim olucak.sana iyi eğlenceler benim içinde yüzün yasaklıyız biz sezonu kapattık.bakalım 4.aydan sonra yasak kalkacakmı?kalkarsa havuza eşimin yanına gideyim doğuma hazırlık olur inşallah.

söz walla sizin yerinize de serinliyecem hem de bebişlerinizin yerinehihoyyyt
hadi bakalım inşallah oğlan anası olurum:CüvCüv:arkadaşlarıım sen ne biçim kadınsın kız çocuk istemen lazım diyorlar ben de şöyle açıklıyorum kızımı elin oğluna hizmetçi edeceğime oğlum olur mis gibi yetiştirir bir kızın hayır duasını alırımhihoyyytkaydirigubbakcemile2:nazar:

bende tatilden yeni döndüm bu tatil çok iyi gelecek sana.hatta orada hamile olduğunu bile unutacaksın.ben nasıl enerjiktim anlatamam.eve döndüm şikayetler başladı yine.o yüzden tatilin keyfini çıkart:sm_cool:

en başından beri sağım ağrıyor sürekli hemde.aşermem genelde yok.ama tatlı tuzlu bir arada yiyorum.bi çikolata bi limon istiyor canım.bende o yüzden anlam veremiyorum.yürürken hep karnımı öne çekiyorum annem şimdiden böyle yürüme daha kaç ay var diye kızıyor.sen tahminini yap canım merak etme üzülmem benim için sağlıklısı olsun.çok çektim çünkü.

peki canım bişey daha sorsam ama özel biras idrarın ne renk matmı parlakmı.açık sarımı koyumu?ayyy bende falcılara döndüm açeyim size bi bakla falı be yav :dance:

peki canım bişey daha sorsam ama özel biras idrarın ne renk matmı parlakmı.açık sarımı koyumu?ayyy bende falcılara döndüm açeyim size bi bakla falı be yav :dance:

hep açık renk.su içsemde içmesemde.mat değil yanii.çok yakıştı sana falcılık.tatlı falcım benim.kaydirigubbakcemile5

hep açık renk.su içsemde içmesemde.mat değil yanii.çok yakıştı sana falcılık.tatlı falcım benim.kaydirigubbakcemile5
evet enelcim bu durumda erkekkkk.tabi şu öne çekme konusunda eminsen bacum.hani bişeyler seni öne doğru çekiyomuş gibi yoksa ağrıycakmış gibi.dünyanın yükü omzundaymış gibi çökük çökük.ay yazarken ben çöktüm burda batsın bu dünyaaaa kaydirigubbakcemile3

evet enelcim bu durumda erkekkkk.tabi şu öne çekme konusunda eminsen bacum.hani bişeyler seni öne doğru çekiyomuş gibi yoksa ağrıycakmış gibi.dünyanın yükü omzundaymış gibi çökük çökük.ay yazarken ben çöktüm burda batsın bu dünyaaaa kaydirigubbakcemile3

bende hamile olduğumu fark ettiğimde erkek geçmişti bir anda içimden.ama risk falan olduğu için bebişimde bende dayandığım için kız diyorlar.karnımı öne doğru tutarsam çok rahatlıyorum.ne bileyim.sağol canım sağlıklısı olsunda.eşime görede erkek.bense kafam karıştı.bakalım hangisi olucak?

shellaacım sen kendine bir tahmin yapabildinmı canım?

ben kendime ilk günden beri erkek diyorum ama Allah bilir tabi.ya enel sen benim kafamı karıştırdın şimdi.tam tersine öne doğru tutunca acıması lazım karnında.benim demek istediğim o şekilde değil.sağ tarafmı ağrıyor daha çok sol tarafmı?şimdi sen böyle söyleyince kız gibi hissettim canım ya.

merhaba anne adayları.bende bugün katıldım aranıza.12 haftalık hamileyim ve allah nasip ederse bende mart annesi olacağım.hepinize hayırlısıyla yavrunuza kavuşmanızı diliyorum.

kızlar demek istediğim şu hani hamileler zaman ilerledikçe ellerini bellerine koyarak karın önde salına salına yürürler ya(bu şekilde :CüvCüv:) işte o erken dönemlerde başlayınca kız oluyor bebiş.

X