2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın arkadaşlaaaarrr. Bebişim yine erkenden uyandırdı beni. Karnı acıkmış,yeri dar gelmiş..vs...
06:40 tı kalktığımızda. Kahvaltımızı yaptık,babamızı işe gönderdik. Geri yatcaktık aslında ama canımız istemedi.. Akşam erkenden yatarsak sabahta böyle hortlarız işte....
Bakalım bizden sonra ilk kim gelecek sayfamıza..

Ayyy 3 gün kalmış dr.a gitmemizeeee.....

günaydin kizlar bende cok kötü bir açlikla uyandim ve sirt ağrisi ile.daha bizim dra bir buçuk hafta var yaaaaaaaaaa

buketcim sen ne kadar araliklarla gidiyorsun doktora?
sanki daha bikac hafta once gitmistin gibi hatirladimda nedense tabi balik hafizam muhtemelen karistiriyorumdur kaydirigubbakcemile2
bizimde bu cumartesi aylık kontrolumuz varyaa cok heyecanliyim :dance:

günaydın kızlar.ya rüya görmekten uyuyamadım.iki gündür böyleyim.bi tuvalete kalkıyorum bi suya,bi acıkıyorum bide rüyalara uyanınca sabah çok gergin uyandım.bizimki herhalde annesini hazırlıyor mirmirmirmir

günaydıın kızlarrr, ben de uyuyamadım ama kaşıntıdan sıcaktan sanırım göğüslerim isilek gibi olmuş kırmızı kırmızı hafif kabarık, nasıl kaşınıyor kaşıdım bu kez de kanadı, pudra pudra zor dayandım sabaha. şimdi ablama gidiyorum ona bi göstereyim olmazsa dr.a gideceğim. kendinize iyi bakın, bebişlere daha iyi bakın.

Arkadaşlar hepinize günaydınnnnnnnn harika bir gün geçirin bebişlerinizle işallahhhhhhh
Ben de yarın 2. kontrolüme gidicem çok heyecanlıyım ya ilk gittiğimde nokta kadardı şimdi nasıl oldu acaba işallah sağlıklıdır.Dualarınızı eksik etmeyin canlarım...

Günaydın herkese.bu gece acıktım ve uyanıp bişeyler yemeden yatamadım resmen sabahta erkenden karnım zil çalıyodu ve yine acıktığım için erken kalktım.bu gidişle son ayları düşünemiyorum sanırım buzdalabına yakın bi yerde sızıp kalırız.akşamları bende mide yanmaları başladı sizlerdede varmı?

aaa existhunder biz seninle aynıymısız canım yaa
demekki yarin sen ne gorursen bende haftasonu oyle biseyler gorecegim :)
sositososito

aaa existhunder biz seninle aynıymısız canım yaa
demekki yarin sen ne gorursen bende haftasonu oyle biseyler gorecegim :)
sositososito

evet canımmmmmmmmm :) işallah ikimizde istediğimiz gibi görürüz :) Benim sata göre 10+4 aslında ama ilk gittiğimde bir hafta eksik gösterdi ultrason bende ona göre hesaplıyorum 9+4 diye sağlıklı olsunlarda canım benim gerisi boşşşşş:1hug:

Canım normalde 15 günde bir gidiyordum. Bu sefer 1 ay oldu. Baya uzun geldi şahsen. şakkıdı

amin canım aminnn cumlemizinki insallah

Ben de ikigündür sabaha karşı ve gece yatarken atıştırıyorum.Ama tek avantajım bulantım olduğundan çok yiyemiyorum.ancak açlığı bastıracak kadar yiyebiliyorum.ama bulantılar geçince kendimden korkarım

ay cnm yaa, cok gecmis olsun, bephantene surseydin bari mikrop kapmasın.

bu arada herkese gunaydin, keyifli bir gun dilerim

aynen sekerim:) bebiskolarimizin tuyleri cıkarken yanarmıs mideler... benimki sırma saclı olcak sanırım

herkese günaydın canlarım...
bizde yarın gidicez doktumuza bakalım ne diyecek bize..
cinsiyetini inşallah gösterir bizim ufaklık..

aaa niye 15 gunde gidiyorsun buketcim?normalde herkes ayda bir gidiyorda etrafimdaki.merak ettim :smiley-cool:

Özel hastaneye gidiyorum canım. Dr. 15 günde bir kontrole çağırıyor bilmiyorum. Bir promlemde yok Allaha şükür. Benimde işime geliyordu şahsen. Ssk da karşılıyor.
Ama bu sefer gidişimde üçlü test fiyatını sorucam bakalım. Onuda karşılıyorlarmı yoksa ne fiyat diyecekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…