2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evet canim var elterngeld ne oluyo erzihungsgeld biliyomda onu bilmyim

bebek yapmayi tesvik etmek icin cikardilar ya canim..
cailsan anneler icin..
iste eger calisan bi kadin anne olursa.. 12 ay calismiyor.. erziehungsgeldin yani sira maasinin nettsounun 67% aliyor.. bunada elterngeld diyolar..
tesvik parasi iste

Allah gönlüne göre versin şekerimkaydirigubbakcemile5

canım bebek erkekse 12. haftadan itibaren genelde anlaşılıyomuş ama kızsa 16 dan itibaren diolar bende senin gibi eylülün ilk haftası 13 haftalık oluyorum ve dr o zaman gidicem inş.

insallah goz acıp kapayıncaya kadar gecer bu hafta cnm sana da, bana da...

ya 2.el ultrason falan satmıyorlar mıdır? :teytey: boyle gun saymak zor oluyor

canim ben onu erzihungs geld olarak biliyodum yani calisan kadin maasinin 67 sini aliyo calismayan 300 euro diye demek ekstraymis iyi ozaman

bende amerikada doğum yapmayı çok istemiştim çifte vatandaşlık için ama gidemiyoruz henüz belki 2. ye 3. ye artık yerimsenibeno zamanda çocuklar arasında ayrım yapmış gibi olacak ama zorluklarıda çokmuş .neyse Allah yardımcımız olsun yurt dışında olanların daha da yardımcısı olsun.

canim yurt disina gelmeyen bir pisman gelen bin bpsver ne yapcan otur memleketinde bülbülü altin kafese koymuslar ah vatanim demis hakikatende öyle ah vatanim ahhh

yok mu şöyle kampanyadan ultrason girelim :roflol:

buldum, 1000 ytlye 2.el, arastırsam yarısına da düşürürüm gibime geliyor:)

aslında yapsalar ya soyle tasınabilen,ufak bir ultrason.. peynir ekmek gibi satmazsa neyim:) ne var yani 5 mp fotograf ceken telefon var, ultason ceken de olsa ucuyorum galiba kıııızlaaarrr:):lepi:

zaten sadece çifte vatandaşlık için ne biliim tüm arkadaşlar gitti bi biz kaldık.belki ilerde bi işine yarardı çocukların.neyse Allah hayırlı yazılar yazmış olsun hepimizinkine.

kız ben satayım ultrason cihazı size hihoyyytkaydirigubbakcemile3 benim işim bu

biz bugün bebişimizi gördük bir problemimiz yok çok şükür ama bir hafta geri çıktı tarihi ben 9 haftaya girecem dr da 8, haftaya giriyomuş gibi çıktı size de oldu mu benzer birşeyler??:uhm:

yok canim o 2 seneligi de veriyoarlar.. bu 2007deki ayriyetten
yoksa benmi yanlis biliyorum acaba ??
benneyaptımki

yok canim o iki senelik bir sene oldu sanirim yalnis biliyosun ama sen calisiyosan maasinin yüzde 67 sini alicaksin 1 sene ama baska almiycan bende calismadigim icin 300 euro alcam 1 sene ayrica senin 2 sene dogum iznin var 2 sene sonra ayni isine gidebilirsin isveren seni almak zorunda ayni ise almasa bile baska is göstermek zorunda ama 2 sene sonra gitmssen hakkin kayboluyo yani parayi 1 sene alcan ama izinin 2 sene

zaten sadece çifte vatandaşlık için ne biliim tüm arkadaşlar gitti bi biz kaldık.belki ilerde bi işine yarardı çocukların.neyse Allah hayırlı yazılar yazmış olsun hepimizinkine.

amaaan bosverr sekerim, bizim cifte vatandasligimiz yok da pullarımız mı dokuluyor, hem cocuk daha guclu olur zoru da gormeli bir beklesin vize kuyruklarında, gunlerce ugrassın di mi:)

simdi amerikaya gitmek icin yapacagın harcamayı koy bankaya faize, 17sine gelince amerikada en iyi universitede okumasına, bu esnada da ense yapmasına yetecek kadar parası olur amerika kapisi parasi olana her zaman acik merak etme sengözlerimebaksanab

kiralık var mıydı sizde:) satmayın yaa kiralayın bak vallahi.

ya hani banka atm'leri var ya her kosede, bi de ultrason olsa..

sanırım evde cok vakit gecirdim, temiz hava alsam iyi olabilir biraz, beynim sulanmaya basladi benim baksanıza-tatlicadiarzu-

ben kendimin isvereniyim ama..
benim durum biraz karisik gibi..
ay neyse ne.. saglikla kucagimiza alalimda.
. :CüvCüv::CüvCüv:

evet canım benimde ilk gittiğimde öyle dedi bende ultrasonda çıkana göre sayıyorum 1 hafta geriden.

benim doktorun hesabı da benimkinden 1 hafta once...doktora gore ben su an 10bucuk haftalıgım, ama satım 11bucuk, bi yandan da bu hafta beni cagırdı 2li test icin..ben de anlamadim ama soracagım, o zaman sana da soylerim nedenini cnm

canım bende 3 diye biliyorum sınırı.kaç çıktı senin ki benimki test için ölçüldüğünde 1.4 mm çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…