2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

siret senden haberim yoktu şimdi dahada çok üzüldüm hakikatten kaderimizde aynı gitti allah bir daha böyle acı yaşatmasın inşallah kendine çok iyi bak arkadaşım
sen de çok iyi bak kendine,yanımda olduğunu bilmek iyi hissettiriyordu inan.ilk bebeğimdi o.ağlıyorum bunları yazarken.iyi değilim ama biliyorum ki geçecek.ikimizin acısını da zaman dinderecek.herşeyin ilacı zaman.

babynurse,inanilmaz uzuldumm..hep icimde bir umut vardi,hep her bebegin gelisimi farkli,ancak duyacak diye dusunmustum...
guclu olmaya calis lutfen.gecmis olsun.

selam arkadaslar...benım bebegımde 5 gun oldu benden ayrılalı.bende cok uzuldum yıkıldım ama toparlanmak zorundayız.sevgılı sıret ve babynurse ınanın cok uzuldum.acınısın aynını hısseden bırı olarak sızlere sabır ve guc dılıyorum.Allah aldıgına gore bı hayrı vardır dıyerek tesellı olmaya calısıyorum ben...ustelık benım ılk gebelıgımdı..sızın de oylemıydı?

babynurse arkadaşım çok geçmiş olsun inş böyle bi üzüntüyü bir daha yaşamazsın arkadaşım

benim de ilkti.şoktayım hala nasıl bitti inanamıyorum.seni de duymamıştım.şaşırdım üzüldüm.aynı acıyı paylaşıyoruz.ne diyeceğimi bilemiyorum.

benim de ilkti.şoktayım hala nasıl bitti inanamıyorum.seni de duymamıştım.şaşırdım üzüldüm.aynı acıyı paylaşıyoruz.ne diyeceğimi bilemiyorum.

ama ben ınanıyorumkı bu bı son ve bı baslangıc aslında.o yuzden bunun doganın bı kanunu oldugunu kabullenıp Allah ın emrıne boyun egerek yenı bebısler ıcın toparlanmalıyız...sızde sakınlesınce yavas yavas boyle dusunmeye baslıcaksınız sevgılı sıret ve babynurse arkadaslarım.o yuzden ıletısımımızı koparmayalım lutfen...

benımde bebegım 5 gun once ayrıldı benden..o kadar ıyı anlıyorumkı sızlerı.az once sıretede yazdım.bu doganın bı kanunu ve Allhın bı emrı bunu boyle kabullenıp toparlanmamız gerek... cok gecmıs olsun.ıletısımı koparmayalım olmazmı

meraba kızlar. bende şu anda 6 haftalık hamileyim ikinci gebeliğim. fakat ilkinde çok rahattım. hiç bir şey anlamadım yani. bu sefer aşırı kasık ağrım oluyor. öyle ki geceleri bile ağrıyor. aynı şeyleri yaşayan var sa yardımcı olur musunuz. bu normal mi?

off canım senide simdi ogrendim yaa,allah sabır versin.
gecmis olsun.

ya kızlar arka arkaya gelen bu haberler beni çok derinden sarstı.inanamıyorum.hepinize çok büyük geçmiş olsun.allah hayırlısını versin diyorum.güçlü olmak zorundayız ilerisi için.şimdi bunları söylemek sizler için kolay diyeceksiniz ama benimde bebeğimin durumu kritik sizleri biraz anlayabiliyorum.hepinizi öpüyorum.

:Saruboceq:bebeklerini kaybeden anneler..
canlarım benim..çok üzüldüm okuyunca.Allahım tekrar yaşatsın inşallah sizlere bu duyguyu..:Saruboceq:
Allahın takdiri.diyecek hiç bir şey bulamıyorum.çok üzüldüm:çok üzgünüm:

merhaba sevgili mart anneleri . ben yeniyim. bugün 9+4 olduk. sat 29 mayıs listeye eklerseniz sevinirim. forumu takip etmeme rağmen düşük tehlikem olduğu için pek yazmak istememiştim. ama bugün güzel haberler aldık :). herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almasını dilerim. baby nurse, siret ve sido' ya da sabırlar ve acil şifalar dilerim. umarım bir an önce onlarda sağlıklı bebişlerin haberlerini alırlar.

baby nurse canim ya senin durumunu ogrenmek icin girdim cok uzuldum inanki, gecmis olsun Allah bir daha yasatmasin canim , bircok hamisin basina gelen sey, birkac ay once bende bir dusuk yapmistim, cok uzulmustum ama sukurler olsun tekrar verdi rabbim umarim seninde tez zamanda tekrar yuzunu guldurur Allahim

Rabbim sana sabır versin en kısa zamanda bu acıyı sana unuttursun inşallah.Allahtan dilerim tez vakitte bebek haberlerini verirsin bize.

arkadaşlar bende bugün doktordaydım.kalp atışını karın ultrasonu ile duyamadı vajinal ultrasonuda ben istemedim.daha 6 haftalıkmış 10 gün sonra duyarız dedi.bu arada vitamin olarak elevit verdi.ilk 3 ay için kesinlikle diyetten uzak olmamız gerekiyormuş.ben ilk bebeğimde 26 kilo almıştım o yüzden kilo takıntılı olarak sorular sordum herhalde.sonradan hamilelere özel diyet programına geçeceğiz.eğer doktorlarımızın öğütlerini paylaşırsak sanırım daha rahat hamilelik dönemi geçiririz diye düşünüyorum.brokoli,bulgur pilavı,ceviz,badem tüketmeye çalışalım folik asiti en fazla alacağımız besinlermiş

slm bayanlar ben hamileligimin 6 haftasındayım ama cok şiddetli bel agrısı cekiyorum acaba sizdede oluyormu tüm bebeklerini kaybeden arkadaslara allah sabır versin

slm canım aynı sorunu bende yasıyorum bende birde bel agrısı var doktorumla görüştüm ilk aylarda kasık agrısı normal dedi ama yine için rahat etmezse sende görüs derim

Kizlar merhaba bende mart annesiyim benide araniza alin nolur...........babynurse cok üzüldüm inanki allah yardimcin olsun.ben 6 +5 haftaliğim yarin kalp sesini dinlemeye gitcez

gulenyuz arkadasim bendede ayni problem var .3 gundur kahverengi akinti oluyor.bugun doktora gittim bir problem yok dedi ve bebegimin kalp atislarini duydum ilk defa.ama yinede içim rahat degil doktora gittiginde soylediklerini banada bildirirsen sevinirim.

baby nurse, arkadasim inan soyliyecek soz bulamiyorum çok uzuldum.sido ve siret sizler içinde ayni sey geçerli.ben suna inaniyorum , eger bebegin kismeti varsa ne olursa olsun gelir dunyaya.yoksa en kral doktorlarada gitsek gece gunduz müşade altindada kalsak hersey olacagina variyor.uzulmeyin.en kisa zamanda guzel haberlerinizi almak dilegiyle.

doga arkadasim senide tebrik ederim.hosgeldin aramiza.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…