2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

heee unutmusum bu arada,ben 6arti3 um bugun.
daha hic kilo almadim,aynıyım..yuruyuse izin vermiyor doktorum.verse biraz daha vermis olurdum..3 aydan sonra baslicam artik hafif tempoda.:teytey:

arkadaşlar çok üzgünüm meleğim şu kısacık hayatındaki yaşam mücadelesini kaybetti....kalbi çok zor bile olsa 1-2 defa attı ama beni terketti üzüntümü anlatmaya kelimeler yetmiyor hepinize iyi dilekleri için teşekkür ediyorum allah sizin bebeklerinize uzun ömürler versin kendinize iyi bakın ben bakamadım çok çalıştım bu arada başkalarının bebeklerine sağlık verdim ama kendi bebeğimi kaybettim kendinize iyi bakın...

İNANMIYORUM YAAA!!! Sen ciddi misin? Canım benim lütfen kendini hırpalama olur mu,Allah herşeyin hayırlısını bizden daha iyi bilir inan.o öyle yazdıysa vardır elbet bunda bir hayır keramet.Sakın ağlama,isyan etme.Onun ömrü o kadarmış canım benim.İnşallah bundan sonraki bebişin çok daha sağlıklı olacaktır,sana sımsıkı tutunacaktır.

ayy canım ya çok üzüldüm...ama Allahın takdiri bişey yapamıyoruz elimiz kolu bağlı kalıyor...Allahım inşallah çok uzun sürmeden bu mutluluğu tekrar yaşatır sana....

baby nurse canım çok geçmiş olsun.Allah yenisine sağlık versin. Diliyorum biran önce tekrar hamiş kalırsın inşallah. Kendine iyi bak canım.

baby nurse
canım benim inan çok üzüldüm.böyle durumlarda kelimeler kifayetsiz kalıyor.allah herşeyin hayırlısını bilir ona sonsuz güveniyoruz.inşallah en kısa zamanda bebişini sana geri verecektir.bundan sonra kendine iyi bakmaya çalış canım.allahım başka bebeklere verdiğin sağlıkların mükafatını sana kat kat verecektir .kendine çok iyi bak öpüyorum seni.

tabiiki üzülmemek elde değil isyan asla etmiyorum ama anne yüreği nede olsa...bir tane evladım var allah ona uzun ömürler versin şuan inanın üzülmemek elde değil...

aaa başka çocuğun var mı senin?Ahh hayatım ben onu bilmiyordum.Tabiiki anne yüreği,üzülmez mi insan hiç.Ama bak bir tane yavrun var,sana ihtiyacı var.Rabbim ona uzun ve sağlıklı ömürler versin.İnşallah daha hayırlı bir zamanda ikinci bir minik daha katılır aranıza sen hiç o güzel gönlünü daraltma oldu mu canım?

baby nurse sana hiç kıyamam ben.Geçmiş olsun bitanem Allah sana sağlık versinde tekrar hamile kal inşallaah.Bir sonraki hamileliğin inşallah yüzünü güldürür tatlım.Nolur üzme kendini bunda da vardır bi hayır de canım...

canım benim,geçmiş olsun. eşin,çocuğun ve tüm ailen için güçlü olmaya çalış. en kısa zamanda bu mutluluğu yeniden tatmanı dilerim. dualarımız seninle...

canım benim çok üzüldüm gerçekten, Allah sana ve eşine sabır versin. İnşallah en kısa zamanda tekrar sağlıklı bir hamilelik yaşarsın. Allah yar ve yardımcın olsun.

baby nurse cok uzgunum ama elden bisey gelmiyo Allah evladina uzun omurler versin umarim en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin ve saglikli bir gebelik gecirirsin. cok guzel bir meslegin var kimbilir kimlere yardim ettin bugune kadar herseyin bir geri donusu mutlaka vardir umudunu kaybetme dualarimiz seninle.

tabiiki üzülmemek elde değil isyan asla etmiyorum ama anne yüreği nede olsa...bir tane evladım var allah ona uzun ömürler versin şuan inanın üzülmemek elde değil...
baby nurse çok üzüldüm inan.seni çok iyi anlayabiliyorum,biliyorsun seninle aynı gidiyorduk.kaderimizde aynı gitti.ben de düşük yaptım.çok kötüyüm.psikolojim çok bozuk.buket beni silebilirsin listeden.devam eden arkadaşlar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.

Kizlar merhaba bende mart annesiyim benide araniza alin nolur...........babynurse cok üzüldüm inanki allah yardimcin olsun.ben 6 +5 haftaliğim yarin kalp sesini dinlemeye gitcez

üzülme demek biliyorumki yeterli değil...elbetteki üzüleceksin bizde çok üzüldük ama yine allahın vardır bir bildiği böyle düşün arkadaşım...Allah bundan sonraki bebeğine sağlık,sıhhat versin..Hayırlısı buymuş demekkii...

Canım ,kendimi çok kötü hissettim yazdıklarını okuyunca..Ama bazen insanın elinde olmayan şeyler gelişebiliyor hayatta inşallah bir daha böyle bişey yaşamaz ve sağlıkla bebeiğine kavuşursun ..

Kizlar merhaba bende mart annesiyim benide araniza alin nolur...........babynurse cok üzüldüm inanki allah yardimcin olsun.ben 6 +5 haftaliğim yarin kalp sesini dinlemeye gitcez

hoşgeldin aramıza, Allah tamamına erdirsin. sağlıklı,sorunsuz bir gebelik diliyorum.

siret senden haberim yoktu şimdi dahada çok üzüldüm hakikatten kaderimizde aynı gitti allah bir daha böyle acı yaşatmasın inşallah kendine çok iyi bak arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…