2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın arkadaşlar..
babynurse, sido, siret hepinizin haberini arka arkaya okudum ve inanın çok çok üzgünüm. onlar çok akıllı bebeklermiş anneleri, sonradan sizleri daha da çok üzeceklerini bildikleri için o güzel hatırayla ayrılmışlar yanınızdan. en kısa zamanda sağlıkla toparlanıp yeniden bebişlerinize kavuştuğunuzda onların ömrüne ömür katmış olurlar inşallah. bide şu yanından düşünün, hamile kalabiliyosunuz. etrafımızda o kadar çokki hiç hamile kalma şansı olmayan. sizleri seviyor ve kucaklıyoruz. siz bizim en güzel mart annelerimizsiniz..

bide şu yanından düşünün, hamile kalabiliyosunuz. etrafımızda o kadar çokki hiç hamile kalma şansı olmayan. sizleri seviyor ve kucaklıyoruz. siz bizim en güzel mart annelerimizsiniz..
evet yaa kesinlikle katiliyorum,gecen hafta kanamam oldugunda,insan her ihtimali aklindan geciriyorya,bende kendimi hep oyle teselli etmeye calistim.cok sukur hamile kalabildim diye.
Allah saglikla guzel bebislerinizi kucagimiza versin hepimizin arkadaslarim.:1hug:

Merhaba kızlar bende doktora gittim 30 temmuzda doktor 7+1 veya 7+2 dedi 10,6 mm miş. Klabi atıyormuş ama benim 19 temmuzdan beri kahverengi lekelenmem var progestan kullanıyorum doktor iç dedi sadece açıklama yapmadı aynı olan var mı korkuyorum ya bebeğime bişey olcak diye

benimde kahverengi kanamam olmustu,ama 1,5 gun surmustu cok sukur.
o yuzden doktor yerlesme kanamasi dedi ve ilac filan vermedi.CADIARZU

dur dur hemen panik yapma guzelim,
kotu bisey olsa doktor soylerdi,icini ferah tut.doktorunla iletisim saglla,kafana takılanı ara sor hic olmadi.ama telas yapma.:1hug:

benimde kahverengi kanamam olmustu,ama 1,5 gun surmustu cok sukur.
o yuzden doktor yerlesme kanamasi dedi ve ilac filan vermedi.CADIARZU

valla seninki yerleşme kanamasıdır o zamanda benimki ne anlamadım sinir etti beni ya kalbi atıyormuş geçen hafta baktırdım ama hala tedirginim ya

Babynurse ,Siret ve sido, Tanrı öyle güzelliklere kadir ki sizlere yeniden bu mutlululuğu yaşatacaktır!hiç üzülmeyin o minicik bebecikler sadece sizlerin saf sevgisiyle beslendi ve öyle veda ettiler size!

Merhaba kızlar bende doktora gittim 30 temmuzda doktor 7+1 veya 7+2 dedi 10,6 mm miş. Klabi atıyormuş ama benim 19 temmuzdan beri kahverengi lekelenmem var progestan kullanıyorum doktor iç dedi sadece açıklama yapmadı aynı olan var mı korkuyorum ya bebeğime bişey olcak diye

kahverengi lekelenme bende de oldu bana da bir açıklama yapmadı doktor progestan verdi sonradan dün kalp atışlarını gördüğümüzde miyom var dedi kahverengi lekelenmeler miyomla alakalıymış.benneyaptımki

valla seninki yerleşme kanamasıdır o zamanda benimki ne anlamadım sinir etti beni ya kalbi atıyormuş geçen hafta baktırdım ama hala tedirginim ya

ya ben sana mesaj yazmistim ama ucmus goremiyorum simdi,canim lutfen panik yapma hemen.doktorunla iletisime gir icinde kaygı varsa.ama panik yapma.:1hug:

kahverengi lekelenme bende de oldu bana da bir açıklama yapmadı doktor progestan verdi sonradan dün kalp atışlarını gördüğümüzde miyom var dedi kahverengi lekelenmeler miyomla alakalıymış.benneyaptımki
Lazanyacim,bende de miyom var,heralde capindan olsa gerek,ben doktoruma sormustum miyomdanmi diye,benimki icin hayir demisti.
buyuklugu / sekli / capi etkiliyor heralde.
benim miyomum cok komik :) yarisi duvarda yarisi disarda filan :)

Lazanyacim,bende de miyom var,heralde capindan olsa gerek,ben doktoruma sormustum miyomdanmi diye,benimki icin hayir demisti.
buyuklugu / sekli / capi etkiliyor heralde.
benim miyomum cok komik :) yarisi duvarda yarisi disarda filan :)

hahahaha benim doktor da hep gittiğim doktor dedi ki en son ne zaman baktık biz sana dedim 4-5 ay önce miyom varmış görmemişiz dedi wah wah dedim!
vaginal muayene yaptı ultrasonun probu gacurt gucurt içimde geziyo tam o sıra eşim geldi suratı kıpkırmızı adamın hahahaha ya benim libidomu çok yükseltti bu hamilelik yasak olmazsa hiç affetmeyecemsırnaşık şey

Ya bana vajinal ultrasonla da baktılar ama bişey var demediler analamadım. Doktorumu aradım ilacı kullan 23 ağustosta gel dedi. Bakalım yengem gidecek bu hafta o da hamile onunla gidim de arada sorim diyorum

Bide kıslar bişey sorcam miyom varmış ya sizde bebeğe zararı varmıymış belki bende de vardır görememişlerdirbu doktorlara güvenemiyorum ben

tüm sevgili mart annesi arkadaslarım...yazdıklarınızı takıp ediyorum.nedense bebegım gıtsede ben brdan kopamadım hala.yazan ve ıyı dıleklerını sunan tum arkadaslara sonsuz tesekkurler edıyorum.durumu yavas yavas kabullenmeye basladım.acı bıtmez tabıkı ama hafıflıyo gunden gune.neysekı ogretmenım ve eylulde bı dolu cocuk olcak pesımde.boylece daha ıyı hıssederım kendımıde.sızden ıstegım kendınıze ve bebıslerınıze cok ıyı bakmanız.ve kendınız ıcın bebıslerınız ıcın dua ederken aklınıza gelırse bızede yenı bebısler ıcın dualar yollamanızdır...arasıra gırıp halınızı atrınızı sorarım.unutmam yanı sızlerı. kendınıze coook ıyı bakın

Bide kıslar bişey sorcam miyom varmış ya sizde bebeğe zararı varmıymış belki bende de vardır görememişlerdirbu doktorlara güvenemiyorum ben

ohohohoo güzelim herşeyi kafana takacak olursan bitmez 9 ay-tatlicadiarzu- canım sen içini ferah tut kalbini boz ma neşeli ol aldığın her nefesi son nefesinmiş gibi dolu dolu çek içine hayat güzel ve güzelleşmeye devam edecek:içelim:

ohohohoo güzelim herşeyi kafana takacak olursan bitmez 9 ay-tatlicadiarzu- canım sen içini ferah tut kalbini boz ma neşeli ol aldığın her nefesi son nefesinmiş gibi dolu dolu çek içine hayat güzel ve güzelleşmeye devam edecek:içelim:

sağol canım ya da başında benim olaylı başladı ilk gittiğim doktor sağlıksız gebelik ya düşecek ya alacaz dedi. Başka doktora gittim 1 hafta bekleyelim bakalım dedi. Sonra sağlıklı dedi. Yerleşme kanamasıdır dedi.
Eğer diğer doktora inansaydım temmuzun 12 si falan bebeğim alınacaktı o yüzden diyorum güvenemiyorum diye halada lekelenme devam ediyor sancım falan yok Allahtan buna seviniyorum da o yüzden tedirginim yani...

sağol canım ya da başında benim olaylı başladı ilk gittiğim doktor sağlıksız gebelik ya düşecek ya alacaz dedi. Başka doktora gittim 1 hafta bekleyelim bakalım dedi. Sonra sağlıklı dedi. Yerleşme kanamasıdır dedi.
Eğer diğer doktora inansaydım temmuzun 12 si falan bebeğim alınacaktı o yüzden diyorum güvenemiyorum diye halada lekelenme devam ediyor sancım falan yok Allahtan buna seviniyorum da o yüzden tedirginim yani...

walla bu işler çok karışık ben bir türlü anlayamıyorum o yüzden kafama hiç takmıyorum benim de ilk doktorum hcg çok düşük dedi yaşamaz bu bebek dedi hödük adam kötükedihüso sonraki doktorum problemsiz olduğunu söyledi kanamam oldu leke gibi ilaç verdi bi daha da olmadı istirahat et dedi ama ne mümkün benim işim çok yoğun sürekli ayaktayım bi de hastannelerdeyim hep işim gereği düşün artık çok hoş manzaralar yok burada:))) iyiyz ama şimdi çok şükür sen de içini ferah tut su akar yatağını bulura.s.

Biz de keseyi gördük bu cuma da kednisini görmemiz gerekiyormuş.İnşallah bir sorun olmaz.Lazanya sen ne kadarlıksın???

X