2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

6+1 canım. daha miniciğiz keseyi görmene sevindim bebeğini de görürsün endişelenme :)

Son düzenleme:
Darısı başımıza eşim de çok korkuyor birşey olacak diye.İnşallah sorunsuz atlatırız.Allah isteyen herkese nasip etsin.Doktora göre 6+3 üm ama bana kalırsa 5+3 .Bu arada hcg 2618 çıktı geçen cuma.

Evet çünkü SAT değişik oldu.Önce adet oldum 4 gün.Sonra 4 gün hiç olmadım.Sonra bir 4 gün daha.Bneim adetlerim düzenlidir bir de.Hep 4 haftada bir olurdum.Bakalım hayırlısı.Bbeiş sağlıklı olsun da bir hafta önce bir hafta sonra farketmez :))))

Canim ultrason bilgileri bizimkinden farkli oluyor.ben 6 haftayi doldurdum diyordum 5+5 gösterdi ultrason 6 gün sonra 6+1 gösterdi.değişiyor yani gelişimine göre. şuan ezbere 7 haftaliğim diyorum.

Ben hamile kaldığım zamanı aşağı yukarı tahmin edebiliyorum ama doktor ısrarla farklı söylüyor :)))

baby nurse, siret ve sidoya çok geçmiş olsun inşallah yakın zamanda tekrar bebeklerine kavuşurlar.Allah hepimize hayırlısı neyse onu versin.

Canim ultrason bilgileri bizimkinden farkli oluyor.ben 6 haftayi doldurdum diyordum 5+5 gösterdi ultrason 6 gün sonra 6+1 gösterdi.değişiyor yani gelişimine göre. şuan ezbere 7 haftaliğim diyorum.

doktorlar bebeğin gelişimini baz alarak kaç haftalık olduğunu söylüyolar benimde normalde dokuz haftalık dr.a göreyse on haftalık bu gelişiminin iyi olduğunu gösteriyomuş dr. öyle dedi.

herkese iyi günler kızlar....aramıza yeni katılan arkadaşlar h.geldiniz...bizim bu takvimler nereye uçtu acaba o kadarda uğraşmıştımm...şimdi tekrarmı yapacağiz?

doktorlar bebeğin gelişimini baz alarak kaç haftalık olduğunu söylüyolar benimde normalde dokuz haftalık dr.a göreyse on haftalık bu gelişiminin iyi olduğunu gösteriyomuş dr. öyle dedi.

bavse benimde SAT a göre farklı ultrasano göre farklı.....sat a göre 7+2 yim bugün..ama ultrasona göre 9 haftalık olmam lazım..çünkü 1-2 gafta önde gösteriyor beni...doktora sorduğum zaman kesenin boyuna göre değişir demişti...

Merhaba arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza.Ultrasona göre farklı çıkıyo sanırım banada ortalama 7 haftalık dedi 3 hafta sonra yeniden gidicem ama zaman geçmiyo :)

herkese meraba arkadaşlar. yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza

baby nuse canım çok üzüldüm. allah sabırlar versin. kendini fazla yıpratma canım bak bi tane daha yavrun varmış onun için güçlü olmalısın allah tekrar verecektir.

evet canım haklısın gelişimleri gayet iyi olduğu için bundan sonrada daha hızlı büyüyecekler.:CüvCüv:

canım çok üzüldüm hayırlısı olsun inşallah senin için.en kısa zamanda tekrar bu duyguyu tattırmayı nasip etsin

sat tarihini baz almamak lazim.onemli olan kesenin boyu.bende sata gore 8 haftayim ama doktorum dun 7 haftalik oldugunu soyledi.nihayet bir isim koyabildim haftasina.7 haftaymis bebegim kalbi de güm güm diye atiyordu.ama su kahverengi akinti beni çok endiselendiriyor.doktorum kanama çok olmazsa dr a gelmene gerek yok dedi .burdaki doktorlari sevmiyorum hiç.benimle ayni durumu yasayan arkadaslar sizde dr nuzun soylediklerini paylasirsaniz sevinirim.içim hiç rahat degil.

siretcim ve sidocum sizler içinde çok üzüldüm ama inş en yakın zamanda annelik duygusu çok daha güzel şekilde tadarsınız..

kizlar benim migde bulantilarim geciyor galiba 2 gundur bulanmiyorum 10+2 oldum bir yerde okumustum bu haftalarda bulantilar geciyormus diye dogruymus:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…