2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bendim canım göndereyim bekle biraz

herkese selamlar.. Gerçi kimse gözükmüyor ama.. Umarım bebişlerde annelrimizde iyidir.. Benim kzı çok iştahsız oldu.. Habrie diş geliyor.. Eli ağzında.. Ne uyku ne bişi kalmdı bizdenede yemek yeme(rabbim sasalim atlamtayı nasip etsin şu dişleri(

geçmiş olsun armagan bizimkide öyle azılar ptlıyo yemek istemiyo bişey agzında bekletiyo

SaĞol canım ya.. Sorma haftas onu mahvetttı benı.. Zorlayınca kusuyor.. Ötekı tÜrlÜde bıŞı yemÖıyor.. Artık ne meyve ne muhallebı.. SÜtÜ bıle kaŞıkla zar zor ıÇırebılıyorum(

merhaba arkadaşlar
aranıza girmiş ama bir daha gelemye bir türlü fırsat bulamamıştım
belki hatırlayanınız vardır beni
inş bundan sonra daha sık gelirim
hepiniz iyisinizdir inş. bizim doğumgünümüze az kaldı haftaya perşembe ama o gün bende yolda olucam :sinifsinif:

ayyy armağannım bizim inanda öyle
5 tane çıkardık maşallah salya falan yoktu hiç çocuğuun ağzından salya eksik değil valla
yemek zaten problem bizim baştan beri o normal geliyo bize artık

inş canım bekleriz aramıza gelmeni
hayırdır neden yolda oluyosun doğum gününde

Son düzenleme:
hasta bebıslerımıze cok gecmıs olsun.kızlar bılıyormusunz kızım uzun süre ayakta durabılıyor ve 3-4-5 adım atabılıyor.okadar sevınıyorkı zilli.
bana tutunup ayaga kalkıyor ellerını bırakıp tay tay dıyor.o da bende coook mutlu oluyoruz.nekadar zaman alır yürümesı?ayrıca carsamba gunu dogum gunumuz var fazla kısı cagırmadım kızım çok kalabalıgı sevmıyor.aslında gunumuz yarın ama 1 gun gecıkmelı yapıcaz kısmet olursa

hosgeldın canım aramıza
ben cıkartamadım ne yalan söyleyeyım.(cok unutkanımdırda )
kendınden ve bebısınden bahsedermısın bıraz senı tanıyalım:)

iyi geceler yatmadan bakiyim dedim kaydirigubbakcemile3
maşşallah canım bebişine yürümesi yakındır inş.
bnim ismim rüveyda izmirliyim elazığda oturuyorum 2tane oğluşum var biri 2. yaşında diğeri 1 yaşında
arka arkaya oldular :sinifsinif:
filiz ismin filizmi bilmiyorum ama ben izmirliyim eşimin işi dolayısıyla elazığda oturuyoruz bende 17 haziranda memleketime gidicem inş. bi tatil yapıp gelicem bileti alırken heyecandan hiç hesap etmemişiz o güne almışız artık gittikten bir kaç gün sonra ailemle kutlarız

h.g rüvayda aramıza ne güzel peş peşe olmuş çocukların allah bagışlasın canım bende hülya

günaydın a.s
merhaba hülya memnun oldum tanıştığıma evet arka arkaya oldu güzel ama çok zor çoook gurbetteyim birde ben hiç kimse yok çok zorlanıyorum birde büyük oğlum çok yaramaz ama bunada şükür sağlıklı olsunlarda
kızlar bebişlerinize bal vermeye başladınızmı bizim doğumgünümüze 1 hafta var bekliyeyimmi acaba
birde oğluşlarıma çizelge yapmak istiyorum nasıl yapıcam acaba

günaydın kızlar
bende memnun oldum rüveyda
bizimki 12.5 aylık oldu ama daha vermedm canım
çizelgeyide arkadaşlar yapıverdi canım

bizden de günaydınnn.kalktık kahvaltımız yaptık ben yürüyüşümü yaptım bırazdan da pilatese başlıycam:)) ben haftaya işe başlıyorum kızlar yaa söylemiş miydim?15 gun ayrı kalıcaz kızımla 1 temmuz gene tatıl başlıyo ama olsun( 15 gun annem bakıcak sağ olsun.k.validem karşı apt. da ama faydası yok her zamn ki gibi.

merhaba kizlar nasilsiniz oglum yuzunden bi turlu nyazamiyorum biraz gec oldu ama butundogum gunu gecen bebeklerin dogum gunu kutlu olsun bizde haftaya carsamba dogum gunumuz oglum pepese dis cikariyo 10.dis ciktiama maf etti beni bide alti mantar oldu yavrumun 2 gece yatmadi diyebilirim hasta olan bebislerede gecmis olsun canimoglum sende hos geldin
bende elazigliyim sen neresinde oturuyosun elazigin kizlar bende 24 haziranda elaziga gidiyorum cok mutluyum

günaydın kızlar hastalara acil şifalar dilerim,canımoğlum hoşgeldin.

hoşbulduk canım a.s.

elazığ merkezde oturuyoruz canım biz ne güzel demek buralara geliyosun inş. sağsağlim kavuşursun memleketine benim gitmeme de az kaldı şafak 8 kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

ben aylardır ayrıyım güzelim çalışanların kaderi bu napıcan

evet canım filiz ismim oğlumun ismi de inan
bende izmirliyim şu an da izmirdeyim
işim dolaysıyla bilecikte oturuyorum
eşimin okulu dolaysıyla elazığa tayin istedik bizde eşime onay vermediklari için gidemedik bilecikte çalışmaya devam yani arasıra da memleketime geliyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…