2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

BUYNUM AKIYOO ÖKSÜRÜKK VAR EVDE Bİ TON TEMİZLİKKK VARR İNŞALLAHHH
bebişimin doğum gününe kadar düzelirizzzz çok fenayımm ve işteyimmm nefret ediyorummmm::))
geçmiş olsun canım
evet buaradişer geliyo emel avutlarımız yar kadar çıktı bizimde evet sizin aşı geç kalmış bizimkilere göre
ah canım bilmezmiyim allah kolaylık versin sen niye gitmiyon sende gitt

oh sefan olsun gez canım
aman kaynana degil miişte hepsi aynı
kızlar çizelge konusunda lütfen yardım edermisiniz senağlama

canım okonuda filiz yardım edersana o biliyo banada o yaptı

bendeay sabahtır otur kalk melisartık hiç rahat vermiyo tam cadı oldu ay yemegi zorla yaptımyaaa attım beşige uyudumu bakacammmm

oh be çamaşırlarımı topladım yemegimin altınıda kapttım melisde uyudu aldım elime suyumu of yoruldum be

büyüdükçe hareketleniyorlar ve zor günler başlıyor artık canım Allah yardımcımız olsun düşün bende birde onlardan 2 tane var napalım sağlıklı sıhhatli olsunlarda varsın yaramaz olsunlar:hulya:

Hoşgeldin!

Bizimki adım atmaya başladıktan 1 ay sonra tam yürümeye başladı.

Böyle şeyleri okuyup duydukça içim acıyor, bir daha ufak şeylere canımı sıkmayacağım diyorum ama bu kararım kısa sürüyor. En küçük bir şeyde umutsuzluğa kapılıyorum yine. Her zaman içinde bulunduğumuz duruma şükretmemiz gerekiyor aslında.

BUYNUM AKIYOO ÖKSÜRÜKK VAR EVDE Bİ TON TEMİZLİKKK VARR İNŞALLAHHH

bebişimin doğum gününe kadar düzelirizzzz çok fenayımm ve işteyimmm nefret ediyorummmm::))
Geçmiş olsun, Allah kolaylık versin.

Anlayışsızlığın sınırını baya aşmışlar anlaşılan. Sana da Allah kolaylık versin.

günaydın kızlar yasemin geçmiş olsun canım.Benim kızda doğru düzgün birşey yemiyor 10 aylıkkenkş kilosunda takıldık kaldık.neyse zayıflamasın buna şükür

günaydın güzel anneler bende gelip okuyan ama yazmaya fırsat bulamayanlardanım:)
iş yerinde sadece okuyabiliyorum. 14 haziranda kızımın doğum günü. elanın resimlerine bakmak istedim ama açılmadı. siz nasıl bakıyorsunuz

Filizcim doğum günün kutlu olsun..nice yaşlara inşallah ailenle beraber..iyiki doğdun,iyiki tanıdım seni..mutlu yıllar tatlım..a.s.

kız esmerim pek girmiyom ya yok geçmedi daha 17 haziranda kuşum gelcenmi yoksa msn ver özelden ekleyeyim canımcım öptüm çok

günaydınn herkeslereeee güzel bi gün olsun inşşşş

kız esmerim pek girmiyom ya yok geçmedi daha 17 haziranda kuşum gelcenmi yoksa msn ver özelden ekleyeyim canımcım öptüm çok

neslihancım nerde yapıcan kuzunun doğum günü nü cnmm ::))

günaydın yasemincim
ay hiç karar veremedimm yaa büyük ihtimal yazlıkta yapçaz yada burda bile olsa açık havada olsun istiyom sen nerde yapçan gerçi var seninkine daha galiba dimi

günaydın güzel annişler

Filizcim doğum günün kutlu olsun..nice yaşlara inşallah ailenle beraber..iyiki doğdun,iyiki tanıdım seni..mutlu yıllar tatlım..a.s.

ayyy neslihancım çok sağol canım bende seni ve hepinizi tanıdığıma çok mutluyum
tekrar teşekkür ederim canım

günaydın yasemincim
ay hiç karar veremedimm yaa büyük ihtimal yazlıkta yapçaz yada burda bile olsa açık havada olsun istiyom sen nerde yapçan gerçi var seninkine daha galiba dimi

26 haziranda bizimde ben evde düşünüyorum bakalım nasıl olacakkk yazlık falan olsaydı bende yapardımmm heheh

açık havada yazlıkta süsle havuzz başını ohhh missssssss gibi batuşuma yaraşır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…