2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

neslihanım doğru diyon ben 4 aylıkken bıraktım inanı işe başladım
çok zor ayrılmak daha bile alışamadım

günaydın canım
aman bütün kayınvalideler aynı merak etme
yalnız değilsin

Kızlar bu yazıyı pediatri portalından kopyaladım.Ben en ufak şeye sabır göstermeyen herşeye üzülen kendi istediğim gibi olmadığında insanlarla atışan biriyim.ınsanlarsa ne dertlerle karşılaşıyor.Rabbim sabır versin sizlerle paylaşmak istedim.Allah kimseyi sevdiklerinin kaybıyla imtihan etmesin.Amin

23 şubat 2010 tarihinde eşimi iş kazasında kaybettim.eşim 32, bende 30 yaşındayım. 2,5 yaşında bir oğlum var. babasını soruyordu .artık melek olduğunu ve bize yıldızlardan baktığını cennet gittiğini söyledim. Ağladı melek olmasın o benim babam dedi.Bir kaç gündür yanağımı severken burası anne, burası baba diyor. Önceden çalışmıyordum, oğlum doğdu doğalı onunla birlikteydim. Şimdi işe başladım. Bazı geceler ağlıyor, yanına gidip yatıyorum seni istemiyorum git yanımdan diyor. sen işe gidiyorsun diyor. Sana oyuncak alıcam işe gideyim ki diyoru; anneannesine, annem işe gitmesin bana oyuncak almasın ben istemiyorum diyormuş. Gidip alalım işten diyor muş.Hergün kaçarak gidiyorum işe. Babası ile video görüntülüleri ve fotoğrafları var onları saklamalımıyım yoksa ortada açık görünen yerlerde mi tutmalıyım. babasının ismini teleffuz etmelimiyim konuşmalarda.Napmalıyım. Bana yardımcı olabilir misiniz. Sizin bana önereceğiniz başka konular var mı. Teşekkür ediyorum ve acilen cevabınız bekliyorum.

neslihanım doğru diyon ben 4 aylıkken bıraktım inanı işe başladım
çok zor ayrılmak daha bile alışamadım

canım süt iznimizde bitiyor.artık hep çalışmaya devam.ben saat 8 akşam 6 çalışıcam son 8 aydır hep 4 te çıktım şimdi 2 saat daha ayrıyım kuzumdan

tüylerim ürperti canım
bizim çocuklarda bize gitme diyecek eminim
inan zaten işe giderken ağlıyodu gidiyom diye dillensinler bizimkilerde gitme diyecekler
canım süt iznimizde bitiyor.artık hep çalışmaya devam.ben saat 8 akşam 6 çalışıcam son 8 aydır hep 4 te çıktım şimdi 2 saat daha ayrıyım kuzumdan

evet canım bitti gitti süt iznimde
8-5 arası çalışmaya devam artık ne yapalım
8-6 mı canım senin ev uzak değildir inş

kayın validem bizimle ilişkileri asgari düzeyde tutma kararı almış.eşim öyle söyledi.şeytan dıyo aç telefonu say ağzına gelenı ama büyüklük ben de kalsın deyip susuyorum.geçimsiz kadın.eşimi üzüyolar ona sinir oluyorum.zorla soğutuyolar evlatlarını kendilerinden...

canım arada hep kocalar kalıyor zaten.kocanı seviyorsan mecburen susmak gerekiyor

ben de öyle yapıyorum neslihancım ama sustukça da salak sanıyolar sanırım.neyse ya sabır deyıp oturuyorum...

BUYNUM AKIYOO ÖKSÜRÜKK VAR EVDE Bı TON TEMıZLıKKK VARR ıNŞALLAHHH

bebişimin doğum gününe kadar düzelirizzzz çok fenayımm ve işteyimmm nefret ediyorummmm::))

Yasemincim geçmiş olsun, inşallah çabucak iyileşirsin
Diş çıkaran bebişlerede geçmiş olsun, çabucak çıksn kuzuların dişleri
benimkide pek huysyz oldu bugünlerde
iştahıda yok bende çok zorlamıyorum
yeni dişler geliyor galiba
yarında aşımız var , bizim doğumgünü 22 mayıstı
sağlık ocağı 9 haziranda olcak aşıları demiş
inşallah geç kalmamışızdır

valla ben çok faydasını gördüm.vücudu çok güzel topluyor.malum kaç kg alırsan al doğumdn sonra sarkıyo vücut.10:20 de sabah.

ay yazdım yazdım silindiii neryse kısaca yazayım kaynanamlar bende 5 yıldızlı otele herşey sistemi gibi sabah kahvaltı ediyolar denize gidiyolar akşam yemeğe giliyolar hazır yemeğe otur akşam cay kahve yat sinir oluyom bende hizmetçii gibi aman evden gitsinler evde olduklarındada ne oturuyom ne kalkabiliyomm bende yemek yaptım temizlik yaptım bide soruyo akşama ne yemek yapacaksın diyee :))) ay biran önce giderler inş

selam herkese gezmekteydim bende arkadaşa bebek görmeye gittik büyüğü eşime bıraktım ufaklıkla gittim geldim ay ne iyi oldu :dance::dance:

ne güzel bende çok özledim memleketimi keşke gelseydiniz elazığa burasıda çok güzel

herkes kaynanalardan dertli valla kimisi çok ilgiden kimisi ilgisizlikten bizimkiler de ayrı bi tuhaf bu yıl izne gittiğimde orda kalmayı bile düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…