2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çok teşekkür ederi teyzeleri.biz de bu akşam derını ilk kez anneaneye bırakıp düğüne gittik.aklımız hep haım da.anam gece geldık almaya hiiiiiiç umrunda değiliz.ağlamadı hiç demişti zaten annem telefonda:)) ablamın oğlanlar da ordaydı kudurmuş durmuş onlarla onlardan farkı yok bunun da dei annem:))
herkese iyi geceler...

günaydın kızlar forum artık tamamiyle gitti.Kimsecikler yok.Hülya bile terketti be

gny kızlarrrrrrr
aferin derine ne güzel işte kız eeglemiş
neslihancım terketmedimde baktım dün biara hiç hareket yok yazmadım bişeyyyyyyyy
bana gelelim melisin odasını ayırmak istiyorum ben çok pimpiriklim azsesiçıksaaz dönse uyanıyorum hemen oda uyanıyo ozaman sesede öyle tık duymasın gidiyorum başka odaya rahat uyuyorum ozamannnn bilmiyorum işte ay azıları patlamış melisinde bitaneside nerdeyse çıktı çıkacak
benim kızım artık emekledigi için canım tam anlamıyla çıkmaya başladı herşeyi çekiyo tv elliyo çok kanalları degiştriyo artık yemek yirken hepkaçma egliminde valla işim çok zıorartık 2 dakka durmuyo meve yiyemezsin aglıyo alacakmış ama yemiyoda herşeyi agzınaatma eglimi var birde tam dışarı hastası elimizden utup direk dış kapıya gidiyo vedöndüremiyorum aglıyooo
bende spora başladım bakam vazgeçmezsem ama heryerim agrıyo
hasta olan bebeklere geçmiş olsun
burda hava çok kötü 2gündür yagıyo içim sıkılıyo
benden bukadar ben bari yazamda okunacak bişey olsun demi :))))))))

ayşecimm çok geçmiş olsunnnn

diğer bebişlerde ufak tefek aksiliklerle atlatıyolar bu şekilde büyüyecekler ama ömrümüzden ömürr gidiyooo

duru çok rahatsızzz bu gece hiç yatmadık bizde ağlıyo ve öksürüyo arka dişler geliyo birde sanırımmmm broşlarda dolu balgammm çıkartıp duruyooo ama benim sinirler de harappp ne kadar zormuşşşş bebek büyütmekkk bazen kendi kendime diyorum hergün huysuz olan bebekk nasıll bakılırr ki diyeee çokk zorrrr allahım sabırr versinnn yavrularıızı hasta etmesinnn o öksürüp ağladıkça bişey yapamamak çok üzüyo beniii inşşş çabucak iyileşirlerrrr:(((

geçmiş olsun yasemincim aynen öyle bebek büyütmek çok zorya vlla 2ciyidüşünüyodum bi süre sonra ama bazende sabrım taşınca yok istemiyorum diyorum

mert havale geçiridi, günlerdir kendimde değilim, rabbim yavrularımızı bize bağışlasın kimseyi evladıyla imtihan etmesin çok kötü bişey.
ayse coook uzuldum..allah sabır versın...bı daha yasatmasın ınsallah...o yardımcı olmayan dra da ne demelı bılmem kı...yok mu acaba kendı colugu cucugu

tesekkur ederız tarıf ve guzel dılekler ıcın canım
tatlım bende yapmadım onun için yardımcı olamayacağım
yıne de cvp vermıssın sagol canım
tamam ılkecım bu pazar allahtan bı manı cıkmazsa yapıcam ..tarıfı verırım
gecmıs olsun

sıze de gecmıs olsun canım

sagolasın cnm ....aferın eceyede uslu durmus dugunde....bızım daha hıc dugun vs deneyımımız yok egeyle...yaz gelıyo dugunler var...bakalım benımkı ne yapacak

merte çook geçmiş olsun allahım birdaha yaşatmasın.zeynepte 2 gündür ateşliydi bugün düştü öksürüyor bu havalar mahvetti bebişleri
zeynep defne ve derinede geçmiş olsun hayırlısıyla büyüselerdi.

gecen hafta bızde cok zor gunler gecırdık...valla buyudukce zorlasıyor derlerdı de ınanmazdım..ılk 6-7 ay ne guzelmıs kıymetınız bılememısım.......sıze cok gecmıs olsun canım...umarım yakında duzelır

flizim haftasonu yazlığa kaçtık hava kötüydü ama yinede güzeldi orlar walla
hava koşullarına rağmen denize girdim
hemde hastayım tampon sağolsun

walla geçen yazda hiç tatil yapıp denize giremediğim için girdim ama dondum resmen

ben ders çalışıyorum artık kaçarım göçerim kalmadı 3-4 temmuzda sınava girmem şart.

hasta bebişlere geçmiş olsun

herkese selamm...
hasta olan bebişler hemencecikk iileşssinn...
gülin geçmiş olsun cnm derinime nazar değmiş..kıyamammmm..
bende annemdeyim hala.izmirde..
bugün yada yarın evimize gidicez..
16 gün oldu bayaaa dinlendik eğlendk değişiklik oldu..
zaten gidince bir sürü işim var.temizlik ,mevlüt ,doğum günü ...
bugünde kemeraltına gidiorum şu şekerlere bakıcmmm...
hepinizi öptükk...

oh oh negüzel gezenler maşşlah bizim yerimizide gexzzin busene ben denize girebilecemmi bakam geçensenede girmedik havalarda bitürlü tam düzelmediki

ya kızlar özel gün menüleri diye bi link vermişti biri geçenlerde emeldi galiba hatırlayan varmı yada gözüne çarpan verirmisiniz bana linki
yarın grümemin oğlunun doğum günü bişiler hazırlamak istiyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…