2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar napıyosunuz bakalım
dün batuhanını ontrole götürdüm kolları alerji oldu bide kan sayımı yapılcaktı
ay hastaneyi yıktı damarını bulamadılar içim parçalandı ya o ağladıkça neyseki bitti bakalım sonuçları 4ünde alcaz ayın

gecmıs olsun neslıhancım ınsallah temız cıkar sonuclar.
sıcaklardan olabılırmıkı?

ofya kızlar belim çok agrıyo kaçgündür fıtık oldum galibaya
birde az azkanam varya eski hastalıgım geri gelecek diye korkuyom kimsede yok doktora gitsem aman bi çıkmazdayım zaten normalde adetim 5gün sürerdi 2,3aydır 10 günde bitiyo çok canım sıkılıyo çok hava çok sogudu rüzgarda var ay dün çok sıcaktı alev vuruyodu resmen
ah neslihancım çok zor tabi inşlah temiz çıkar ay ben okanalırdırmada neler çektim bizden 5,6defaalınmıştır alıştık artık

slm kızlar annemlerdeyip toplayıp eşyalarımızı geldik artık kıbrıs bitti. ıgdırdan evimizde tuttuldu şimdi eşya bakıyorum çarşıya çıkacağım birazdan

ayşecim hayırlı sı olsun senin için ne eşyası bakıyosun
canım evlenirken yatak odası ve beyaz eşya almıştık.tayin kıbrısa çıkınca kullanamadık geri kalan eşyaları da almadık şimdi koltuk takımı, halılarımı yemek masamı falan alacağım.

ay hastaneyi yıktı damarını bulamadılar içim parçalandı ya o ağladıkça neyseki bitti bakalım sonuçları 4ünde alcaz ayın
Geçmiş olsun, iyi sonuçlar alırsınız inş.

Biz de bugün aşılarımızı olduk. Az ağladı şükür. Kanı da iyi çıktı. D vitaminini ve demiri şişe bitinceye kadar kullan sonra bırak dedi doktor. Gerçi ben doğru dürüst kullanmıyordum zaten.
Bu arada ben bunlar sağlık ocağındaki son aşılar sanıyordum, 1,5 yaşında karma aşısı varmış. Şimdi 2 tane oldu. Biri kızamık-kızamıkçık-kabakulak diğeri zatürre. Sizin de öyle mi?

Son düzenleme:
pepe eçmiş olsun canım bende geçn haftada yaptırdım evet 1,5yaşında var aşısı bide özel aşılar varmış nasılolacak bilmiyomya

aysecım hayırlı olsun canım yenı evın ve esyaların.bende nerde bu kız dıyordum demek tr ye geldın ınsallah ıgdıra cabuk alısırsın cnm

pepecım hadı atlattınz asınızıda darısı bıze ınsallah.bunlar ates yapmıyor dımı?ası zamanı yaklasınca moralım bozuluyor vallahı.ondan fa.zla ben sıkıntı cekıyorum

selmalar.. benim kızda p.tesi oldu 1 yaş aşıalrını.iki ane yaptıalr.. çok şükür ateş yapmadı.. haifif atlattık.. biraz o gün mzııldandı geçti şükür.
ayşecim hadi hayılrı olsun yeni yerinzi eşyalarınız...

ay kyamam ya.. ç.ok geçmiş olsun canım.. inş tahlilierlinzi temiz çıkar..

bu arada kısmetse önümüdeki ayın 1 indede su çiçeği aşısı yaptrıcam.. özel aşıymış.. birde kızamık yapcaklar gene.. sonra hepatit a da yaptırcam.. oda özlemiş.. salgınmı ne varmış..sonra eylülde gene var.. ofoff..

X