2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

misafirlerim vardı az öne gittiler bende ortalığ topladım bakim dedim bi
batuhan bugün çok fena sabahtan beri hiç uyumadı uyumuyo bi türlü ya deli olcam

slm kızlar annemlerdeyip toplayıp eşyalarımızı geldik artık kıbrıs bitti. ıgdırdan evimizde tuttuldu şimdi eşya bakıyorum çarşıya çıkacağım birazdan
hayırlı olsun canım yenievin eşyaların oh misgibi oturursun

ofya kızlar belim çok agrıyo kaçgündür fıtık oldum galibaya
birde az azkanam varya eski hastalıgım geri gelecek diye korkuyom kimsede yok doktora gitsem aman bi çıkmazdayım zaten normalde adetim 5gün sürerdi 2,3aydır 10 günde bitiyo çok canım sıkılıyo çok hava çok sogudu rüzgarda var ay dün çok sıcaktı alev vuruyodu resmen
ah neslihancım çok zor tabi inşlah temiz çıkar ay ben okanalırdırmada neler çektim bizden 5,6defaalınmıştır alıştık artık

canım eski hastalığın neydiküi merak ettim geçmiş olsun

teşekkür ederim kızlar. inş. kıbrıstan daha iyi olacak kendi eşyalarımda mis gibi.daha çeyizim bile yeni açılacak hiç bişeyimi kullanamamıştım kıbrısa tayin çıkınca her ne kadar 2.5 senelik evli olsakta yeni gelin evim olacak inş.sırnaşık şey:teytey:

günaydın kızlar kaç gündür giremiyorum bizim kız iyice azıttı hep mız mız. bütün işlerim birikti yazılılar birikti hiçbişey yaptırmıyo.
salı günü biz de aşı olduk kkk ve pnömokok allahtan kızım pek ağlamadı maşallah diyeyim
ay sonra da suçiçeğiaşısı var kendimiz alıp yaptırıcaz kulak iltihabı da geçmiş bakalım alabilirsek bu hafta idrar tahlili yaptırcaz enfeksiyon geçmiş mi diye.

kızlar napıyosunuz bakalım
dün batuhanını ontrole götürdüm kolları alerji oldu bide kan sayımı yapılcaktı
ay hastaneyi yıktı damarını bulamadılar içim parçalandı ya o ağladıkça neyseki bitti bakalım sonuçları 4ünde alcaz ayın

canım geçmiş olsun.ecenin parmağından kan alıyolar hiç ağlamıyor bile.niye koldan alıyolarki

ofya kızlar belim çok agrıyo kaçgündür fıtık oldum galibaya
birde az azkanam varya eski hastalıgım geri gelecek diye korkuyom kimsede yok doktora gitsem aman bi çıkmazdayım zaten normalde adetim 5gün sürerdi 2,3aydır 10 günde bitiyo çok canım sıkılıyo çok hava çok sogudu rüzgarda var ay dün çok sıcaktı alev vuruyodu resmen
ah neslihancım çok zor tabi inşlah temiz çıkar ay ben okanalırdırmada neler çektim bizden 5,6defaalınmıştır alıştık artık

canım ihmal etme gerçi önemli bişey yoktur ama sen yine de bi git dr.a

slm kızlar annemlerdeyip toplayıp eşyalarımızı geldik artık kıbrıs bitti. ıgdırdan evimizde tuttuldu şimdi eşya bakıyorum çarşıya çıkacağım birazdan

hadi canım hayırlı olsun

Geçmiş olsun, iyi sonuçlar alırsınız inş.

Biz de bugün aşılarımızı olduk. Az ağladı şükür. Kanı da iyi çıktı. D vitaminini ve demiri şişe bitinceye kadar kullan sonra bırak dedi doktor. Gerçi ben doğru dürüst kullanmıyordum zaten.
Bu arada ben bunlar sağlık ocağındaki son aşılar sanıyordum, 1,5 yaşında karma aşısı varmış. Şimdi 2 tane oldu. Biri kızamık-kızamıkçık-kabakulak diğeri zatürre. Sizin de öyle mi?
aynen 18.ayda yine varmış biz de aynı aşıları olduk

bu arada kısmetse önümüdeki ayın 1 indede su çiçeği aşısı yaptrıcam.. özel aşıymış.. birde kızamık yapcaklar gene.. sonra hepatit a da yaptırcam.. oda özlemiş.. salgınmı ne varmış..sonra eylülde gene var.. ofoff..

canım bi suçiçeği dedi dr. kızamıkla hepatit a yı söylemedi unuttu heralde.onların bi zamanı var mı ?yoksa istediğin zaman mı

kızlar biz dardanel ton balıklar var ya teneke kutudakileden aldık geçen aldık biraz yedi maşallah. bi sakıncası varmı ki ton balığının duyan bilen var mı?

kızlarrr günaydınnnn
dünki misafirlerime mikrodalgada browni yaptım süper oldu ve toplam 7 dk sürüyoooo aklınızda olsun ani gelenlere fln

olimposcum canım ben netten araştırmıştım.. onalr söylemdei.. kızmağı onalr söyledi.. salgın var bir daha yapcaz dediler.. hepatit a ve suçiçeiğni ben söyleidm.. ben aşılarını sağlık o cağında yaptırıyorum.. onalrı biz alcaz onalr vrucak..

gnadyın demeyi unutmuşum ebnden de günaydınalr.. ya arkadaşalr benim kzıda gece uykuda çok ağlıyor:KK43:habrie diş çıakrıyoruz.. çıkarmadı çıkarmadı şimdi toptan çıakrıyor.. heralde diştendir dimi:KK43:(birden 6 dişimiz oldu.. pat pat dökülüyor ..

olimposcum canım ben netten araştırmıştım.. onalr söylemdei.. kızmağı onalr söyledi.. salgın var bir daha yapcaz dediler.. hepatit a ve suçiçeiğni ben söyleidm.. ben aşılarını sağlık o cağında yaptırıyorum.. onalrı biz alcaz onalr vrucak..

aman kafam karıştı şimdi 3tanemi özel aşı varyani nezman yapılacakmış bunlar

yok hülyacım iki tane su çiçeği ve hapatit.. kızamığı devlet ödüyor.. onalr yapıcak zaten.. salgın var dedi.. bir kez daha yapcaz dedi..

hım sagol armaganda allah bizew hiç öyle demedilerrrr salgın filan yaniiii

pepecım hadı atlattınz asınızıda darısı bıze ınsallah.bunlar ates yapmıyor dımı?ası zamanı yaklasınca moralım bozuluyor vallahı.ondan fa.zla ben sıkıntı cekıyorum
Ateş yapar dediler yapılırken ama biz de olmadı, siz de sorunsuz atlatırsınız inş.
teşekkür ederim kızlar. inş. kıbrıstan daha iyi olacak kendi eşyalarımda mis gibi.daha çeyizim bile yeni açılacak hiç bişeyimi kullanamamıştım kıbrısa tayin çıkınca her ne kadar 2.5 senelik evli olsakta yeni gelin evim olacak inş.sırnaşık şey:teytey:
Ne güzel, tertemiz olacak her şey. Güle güle otur yeni evinde, yeni eşyalarınla.
günaydın kızlar kaç gündür giremiyorum bizim kız iyice azıttı hep mız mız. bütün işlerim birikti yazılılar birikti hiçbişey yaptırmıyo.
salı günü biz de aşı olduk kkk ve pnömokok allahtan kızım pek ağlamadı maşallah diyeyim
ay sonra da suçiçeğiaşısı var kendimiz alıp yaptırıcaz kulak iltihabı da geçmiş bakalım alabilirsek bu hafta idrar tahlili yaptırcaz enfeksiyon geçmiş mi diye.

kızlar biz dardanel ton balıklar var ya teneke kutudakileden aldık geçen aldık biraz yedi maşallah. bi sakıncası varmı ki ton balığının duyan bilen var mı?
Size de geçmiş olsun. Eğer balık oluyorsa ben de vermek isterim. Balık çok sık pişirmiyorum çünkü.

kızlarrr günaydınnnn
dünki misafirlerime mikrodalgada browni yaptım süper oldu ve toplam 7 dk sürüyoooo aklınızda olsun ani gelenlere fln
Nasıl yaptığını anlatır mısın? Ben de doğumgününde browni yapıcam ama kağıt kalıplara koyucam onlar mikrodalgaya girmez herhalde.

he teyzesi kave bile içiyor artık:)))yemiyor ya bizde kahve içiriyoz:)))
Gerçekten resim çok hoş. Kendiniz mi çektiniz, photoshop mu?

günaydın kızlar
"Sana da günaydın" demek için alıntı yapıştım ama saate baktım 1,5 olmuş:)

slm kızlar nasılsınz bakem?
ıyı barı sayfalar accık ılerlemıs ben yokken.masallah
kızımı yenı uyuttum aglayarak zor uyuyor yaaa.nasıl alısacak bılemeıyorum.sızınkılerde öylemı?
ay bızım kızın hala 2 dısı var sızınkılere masallah.ne zaman gelecek bu ıncıler ?

iyiyiz canım benimkinin alhnacım 6 tane dişi var alt avut dişleri çıktı çıkacak çok zorluyo yavrumu birde altyanda çıkmak üzere

X