2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

alhancım oluyor böyle şeylr benim kzıda bir yere gidince yemez oluyor dediğin gibi .. ebnde süt içirmeye çalışyıorum öyle idare ediyoz.. doum gününde de hiç bişi yemedi:KK43:

alhancım oluyor böyle şeylr benim kzıda bir yere gidince yemez oluyor dediğin gibi .. ebnde süt içirmeye çalışyıorum öyle idare ediyoz.. doum gününde de hiç bişi yemedi:KK43:

dogum günü kızı tabı mısafırlere ıkram etmıstır annesı:)

aynen canım.. sorma.. bu ara benim kzı gene yemiyor:KK43:sabahda yememiş.. evde süt içrmiştim.. annemde kahvaltı ettiriken kusmuş.. zten yemekde isitmemeiş.. zorla yeidirrkende malum son:KK43:(

kızımda dun yedıkten sonra kustu ınsan okadar üzülüyor butun cabaların bosa gıtmesı bır yana cocuklar ac kalıyor yıne.ne var sankı usulca yemeklerını yeseler yıyen bebeklere bayılıyorum yaaa

kızlar bazı çocuklar zorla ve sevmedigi yemek oldugunda kusuyolar benim kızımda eger sevmiyosa hemen kusuyo ama severse yyo

aman bu gün acayip sıcak var kızma ilk defa askılıyla şort giydirdimm

Ay ne çok dertli varmış meğer benim gibi.ben de sinir oluyorum ses çıkarmayan anne babalara.ben öyle değilim şahsen.daha şimdiden 'hayır'dedim mi anlıyo Derin.
yaa asıl öğlen müdür aradı benı.ben iznim 25 haz.da bitıyo sanıorum.28 haz.da iş başı yapıcAKTIM 3 gün sonra gene 1 temmuzda resmı tatıl başlıyo 2 ay.neyse 15 haziranda başlıyosun olkula dedi.salak mıllı eğitim maaş alayım dıye bu ay 8 ay 19 gün izinli demiş.sizene kardeşim yaaaa...off 15 gun erken ayrılıcam kızımdan annem ablam falan bakar 15 gun ama ne bilim üzüldüm.
QUOTE]
Milli Eğitim beni baştan ayın 15inde ayırmıştı izne. Ben de aynı şekilde başlıyorum. Keşke dersler bitmiş olsaydı o tarihte. 3 gün zor olacak.

ay canım hiç dıkkat etmemişim avatarına.sen de mi 15 inde iş başı yapıyosun?hangi ilçedesin?

iyi gecler kızlar yatmadan bi bakayım dedim of bukız ben yatmayınca uyumuyo babasından kıskanıyo beniiii

benımkıde ayakta sallanarak uyuyor ama apartman ayaga kalkıyor.neden bukadar aglıyor anlamıyorum.

merhaba kızlar
nasılsınız
pek giremiyorum ben havalarda çok sıcak
neslihana nolmuşki göğsümü yanmış
çok üzüldüm ben duymamışım

günaydın kızlar
aman sabah sabh haber leri izledim içim karardıya israil
şehitler derken aman çok zor allahım kimseye yaşatmasınya
israildekilerin içinde 1yaşında bebk bile varmış istanbula gelmiş gösterdiler yazıkyaaaa

aman hadi kızlar nerlerdesiniz çokda uykumvar ama uyyamadım eşim gidince melis uynamasın diyede ses çıkarmıyom

kızımda dun yedıkten sonra kustu ınsan okadar üzülüyor butun cabaların bosa gıtmesı bır yana cocuklar ac kalıyor yıne.ne var sankı usulca yemeklerını yeseler yıyen bebeklere bayılıyorum yaaa

aynen canım ya... sorma bazı endimi kayberdiyorum başka odaya gidip söyleniyorum sinirimden:KK43:(yemeyince büyümcek gibi geliyo nedense içgüdüsel bişey:KK43:(
herkese selamalr.. güzel bir gün olsun.. istranbul bugün parçalı bulutlu yağmur gleiyor.. ve serin şükür.. nefes alabiliyoruz:))

hülyacım ben haber bile izilmeiyorum morlaim bozluoy.r. zaten yeterince stres içindeyim birde haberlerle dahada moral baozmuyim diye izlemiyorum. ama olan şu son olaylara çok üzüüldüm:-)(((((

günaydın kızlarrrrr .....
serın bır gun epeyde yagmur yagdı....serınledı ortalık ıyı oldu.
ısraili allahım bıldıgı gıbı yapsın bende tv acmak ıstemıyorum o yuzden moralım cok bozuluyor.

günaydın kızlar
evt istanbul bugün serin dün ne çok sıcak vardı yaa yandım resmen
ama dün pikniğe gittik poyraza salıncak yaptım uyuttum yaa bazen evedemi yapsam diyorum o salıncağa bayılıyo 2saat uyudu bende rahatça çayımı içtim:))
neyse ben poyrazın karnını doyurayım tabi yerse bu aralar hiçbişey yemiyoo

X