2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay 1 gibi olur muuu:)) 11 gibi kızlar.ben sabah 8 de ayaktayım:)) aman dersiniz sonra ne tembelmiş bu kız:))

selam kızlar
neslihancım çook geçmiş olsun canım ya çok üzüldüm
yasemincim size de çok geömiş olsun allah korumuş
biz yarın aşımızı olmaya gidecez bakalım inş. ağlamaz bizimki çok yaramaz oldu tırmanmadığı yer yok hep kucak istiyo
pepee yarın doğumgününüz sanırım şimdiden kutlu olsun nice mutlu yıllara bebişinizle

kızlar tşk ederim iyi dilekleriniz için daha iyiyim şimdi
göğüslerim yandı batuhanı emziremiyorum en çokda buna üzülüyorum zaten inşallah geçer kısa zamanda
yasemincim çok geçmiş olsun canım

ay canım ya hemde göüğsünmü yandı..çok geçmiş oslun tekrardan.. inş bir an öcne iileşirisinde batuşda emer:KK43:(

Hadi hayırlı olsun. Emeklerken çok tatlı oluyorlar gerçekten. Belki bu süreç kısa olacak kısa zamanda yürüyecektir, belli olmaz.

Hem doğumgünü hem de aşı için geçmiş olsun. Güzel geçmesine sevindim. Darısı bize...

teşk ederim canım sağolasın.. darııs size..
Çok geçmiş olsun.

Sonuna kadar haklısın. Çok geçmiş olsun.

evet bugün yavaş ilerliyo.aman benım bugun deli gibiydi.sabah yemeğe girdim 1 gibi çat kapı.bi baktım.k.validemle eltimin oğlu.hanı şu habire derini döven.neyse bı yandan onu kolla bı yandan kızı koru derken eşim öğle yemeğine eve geldi.ve değişmeyen son bızım derın gene dayak yedı ama bu kez eşim delirdi bağırdı.bu sefere annesi suratlanıd.ne dedi o da torunun.hem de dayak yıyo.ne suratı yapıosun falan aman dedı gelmeyız bidaha gittiler.arkadan derın sapıttı uyku saatı falan kaçtı tabı çocuğun.aman uytttum kalktı derken ablamla oğlu geldi.ama ablamın oğlanlara delırıyo.e onlar dçövmuyolar tabı:) 4 dönuyolar etrafındfa oynatıyolar falan.akşam da ablamla annemı de alıp sahıle gıttık derın delirdi uçurtmalara bakıcam dıye:)) ama serseme döndüm
bu arada kaç gundur kutlanan doğum günleri var.bütün bebeklerimize mutlu yaşlar güzel yıllar olsun inşallah.ya ben hegun okuyorum ama fırsat bulup yazamıyorum valla derın tam bı laptop canavarı oldu nefes aldırmıyo açık görünce
İLKE ne dedi dr nasılmış minik yağmurum?
Fatoş sana yazıcam canım dıyetı ama fırsatım olmadı.olmazsa özelden msn ini yolla ordan daha rahat ulaştırırm sana.

ay öyle çocukjalra bende çok kızarım.. kayınvalden çocuk ayrımı yapmıo demdeklki.. ne demek ya.. o zaman gelmsin daha iyi.. ay baya yorucu birgün olmuş canım:))

günaydın kızlar artık filiz bile günaydın demeye gelmiyor ya
sağol canım.. benden de herkeslere günaydınalr:))

slm kızlar okuyamadımm gecmişi inş herkes iyidir hafta sonu gezdik eşim nöbetçiydi dün izin almış akyakaya gittik elayıda denize soktuk süperdi cok sevdi cadıı cıkmak istemedii burar giremiyorum annemler var doğum günü hazırlıkları başladıı benimde işim cokk off nasıl olcak bakalımmm öptt hepinizi uğrarım yinee

evet bugün yavaş ilerliyo.aman benım bugun deli gibiydi.sabah yemeğe girdim 1 gibi çat kapı.bi baktım.k.validemle eltimin oğlu.hanı şu habire derini döven.neyse bı yandan onu kolla bı yandan kızı koru derken eşim öğle yemeğine eve geldi.ve değişmeyen son bızım derın gene dayak yedı ama bu kez eşim delirdi bağırdı.bu sefere annesi suratlanıd.ne dedi o da torunun.hem de dayak yıyo.ne suratı yapıosun falan aman dedı gelmeyız bidaha gittiler.arkadan derın sapıttı uyku saatı falan kaçtı tabı çocuğun.aman uytttum kalktı derken ablamla oğlu geldi.ama ablamın oğlanlara delırıyo.e onlar dçövmuyolar tabı:) 4 dönuyolar etrafındfa oynatıyolar falan.akşam da ablamla annemı de alıp sahıle gıttık derın delirdi uçurtmalara bakıcam dıye:)) ama serseme döndüm
bu arada kaç gundur kutlanan doğum günleri var.bütün bebeklerimize mutlu yaşlar güzel yıllar olsun inşallah.ya ben hegun okuyorum ama fırsat bulup yazamıyorum valla derın tam bı laptop canavarı oldu nefes aldırmıyo açık görünce
İLKE ne dedi dr nasılmış minik yağmurum?
Fatoş sana yazıcam canım dıyetı ama fırsatım olmadı.olmazsa özelden msn ini yolla ordan daha rahat ulaştırırm sana.

bizdede var o sıkıntıdan cnm..benimde görümcemin oğlu 3 yaşında oda vurma manyağı...
ne zaman bir araya gelsek bi posta dayak yer yağmur.
ya eline basar ya vurur.ya saçını çeker.bişeyde denmiyo anacım.hemen küslük oluyo...
herkes çocuğuna sahip çıksa bişey olkıycak ama nerdeeeeeeeeee...:eek:lmaz:
işin kötü tarafı yağmurda ondan öğrendi bana gün içinde tokatları geçriiyorkafamçokkarıştı
anne ciiciiiiyiiii öğretsemdeeee yinede unutuyo bir araya gelince..:umursamaz:
napalım ya böle gidicek işteeeee...

cnm yağmur iyiymiş.kan tahlili istemişti doktorumuz iyiymiş herşey yolunda...
sizde gidin bakalım inşallah herşeey yolundadır..

neslihan faceden dedim burdanda diyeyim çok geçmiş olsun göğsün olduğunu bilmiodum içim bir kere daha cızzzzzz etti çok üzüldümm..allah sabır versin cnmmmm..

doğum günü olan bbişlerimi öpüorummmmm.

bugün annemin doğum günü abimin eşi ve ben ona güzel bi sürpriz hazırladık,hediyeler aldık.akşama kutluyacaz.:içelim:
hepinizi öptüm hoşçakalınnnnnnnnnnn.....hihoyyyt

oh oh negüzel emine gez eglen anam dogum günüde geliyo ne yaptın hazırlık bakam

ay maşşlah kzıma artıksallanmak istemeden beşige koyuyom uyuyo kendi maşllah deyin teyzeleri

ilke annenin doğumgünü kutlu olsun canım.Yağmurun iyi olmasına sevindim.Bebeğime vurma olayına gelince abimin karısıda bana halen bu sebeple küs.Bebeğimin üstüne oturmaya kalkıyordu oyuncaklarını yere atıyordu(benim yıkayıp temizlediğim oyuncakları) bende kızdım.Herkes kendi çocuğuna sahip çıksın.Anaları babaları küsecek diye hiçkimse benim bebeğimi üzemez.Küsen alınanda kendi bilir.Herkes çocuğuna sahip çıksın.Benim el üstünde tutup büyüttüğüm bebeğimi başka biri gelip tak tuk vuracak ve annesi babası ses çıkarmayacak eve almam valla kim olursa olsun.

melise maşallah hülyacım benimkide gece uykusuna sallamadan dalıyor maşallah.

Eminecim kolay gelsin.Filizciğime de iyi tatiller

ilke annenin doğumgünü kutlu olsun canım.Yağmurun iyi olmasına sevindim.Bebeğime vurma olayına gelince abimin karısıda bana halen bu sebeple küs.Bebeğimin üstüne oturmaya kalkıyordu oyuncaklarını yere atıyordu(benim yıkayıp temizlediğim oyuncakları) bende kızdım.Herkes kendi çocuğuna sahip çıksın.Anaları babaları küsecek diye hiçkimse benim bebeğimi üzemez.Küsen alınanda kendi bilir.Herkes çocuğuna sahip çıksın.Benim el üstünde tutup büyüttüğüm bebeğimi başka biri gelip tak tuk vuracak ve annesi babası ses çıkarmayacak eve almam valla kim olursa olsun.

saol neslihancım..evet çok haklısın cnmm.biz gözümüzden saklıyoruz..aman küsen küssün walla..herkesin çocuğu kendine kıymetli..sahip çıksın herkes...

kızlar benn 4,5 aylıkkenden beri sallamıyorum koyuuyorum beşiğine kendi kendine uyuyorrr:nazar:
çok rahat oluyor gerçekten...hülya hadi bakalım inşllahh hep böle gider...

ay maşşlah kzıma artıksallanmak istemeden beşige koyuyom uyuyo kendi maşllah deyin teyzeleri

Sizinkiler kendi kendine uyumaya alışmış ne güzel:nazar:. Benimki de aksine kendi kendine uyurken bir hafta önce yatağına yatırır yatırmaz çığlık çığlığa ağlamaya başladı. Ben de yanıma aldım kolunu boynuma doladı ve 5 saniye geçmeden daldı. Şimdi gündüz yine kendi uyuyor ama akşam bana sarılmadan uyumuyor. Hoşuma gitmiyor diyemem ama ara sıra olsa daha güzel olurdubilmiyorumkismile

Herkesin çocuklarına sahip çıkması gerektiği konusunda sonuna kadar haklısın. Daha hamile değilken evimize uzak bir akraba gelmişti. Çocuk sehpanın üzerine çıkıp zıplamış, bir şekerlik dolusu toz şekeri yere boşaltmış, baya ağır demirden bir biblomuz var onu duvarlara vurmuştu. Anne baba oturduğu yerden sadece "yapma yavrum" dediler. Ben o gün, asla öyle bir anne olmayacağıma karar verdim. Zarar verme konusunda da herkesin çocuğu kendi canı. Başka biri gelse onlara vursa ne hissederler?

bende benim kzıı sallanmadan uyutuyordum.. genede öyle çok sallanamz .. ama yatağa yatırınca baız yuuyor baızda oylanaıyor kalkıyor oynuyor mecbur sallıyorum. bazıda kucağıma alıp kucağımda uyuytuorum.. annem gündüz yatırıyormuş yatağa kendi uyuyormuş..

Ay ne çok dertli varmış meğer benim gibi.ben de sinir oluyorum ses çıkarmayan anne babalara.ben öyle değilim şahsen.daha şimdiden 'hayır'dedim mi anlıyo Derin.
yaa asıl öğlen müdür aradı benı.ben iznim 25 haz.da bitıyo sanıorum.28 haz.da iş başı yapıcAKTIM 3 gün sonra gene 1 temmuzda resmı tatıl başlıyo 2 ay.neyse 15 haziranda başlıyosun olkula dedi.salak mıllı eğitim maaş alayım dıye bu ay 8 ay 19 gün izinli demiş.sizene kardeşim yaaaa...off 15 gun erken ayrılıcam kızımdan annem ablam falan bakar 15 gun ama ne bilim üzüldüm.
bi de doktora götürcektım bugun derini ay arıyorum arıyorum açan yok.sonra doktorun kendısını aradım.meğer adam kaptmış muayenehanesini.kalkdık ortada.bi arkadaşını önerdi bakıcaz artık araştırıcam biraz.
2 gündür derin kakasını yaptıktan sonra altını bağlamıyorum öyle şortuyla tutyorum.uazık ya hava alsın biraz kuzucuğum..:))maşallah 1 saat afalan tuttum 2 gundur çiş yapmaadı.tam yaz olsun kaldırıcam hakıyı da daha uzun açık bırakıcam yaparsa da silerim gider.

günaydın kızlar artık filiz bile günaydın demeye gelmiyor ya

filiz tatilde ondan bakamaz çok

evet neslihancım tatildeyim ondan çok açamıyom canım

slm kızlar
nasılsınız

slm güzel anneler ve bebıslerı.gecmısı okuyamaım fazla
neslıhancım üzücü bır olay atlatmıssın gecmıs olsun canım.
bızde köye gıttık 3 gece kaldık elıf sımayın yemek konusu dısında hersey güzeldi.dedesı salıcak yaptı keyfıne degecek yoktu.
ancaaaaaak 3 gun agzına kilit vurdu resmen yaa.delı oldum 6 saat bısey yemeden durulurmu simay durdu.ortam degısıklığinden oldu sanırım.ınsallah tez vakıtte eskı halıne döner.zaten yemıyordu.hepten yemez oldu.
dögüm günü olan bebeıslere hayırlı saglıklı yaslar dılıyorum.

Son düzenleme:
X