2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım yesemin inşlah herşey dilegin gibi olur ben işte arada yardım ediyolar ama hep getiriyolar burnumuzdan herdedigini yaptırrırım edasında bende işte o yüzden hiç bişey istemiyorum onlardan

ayyyyy kankim gelmiş nerdsin kankimya lışmışımsana yoksun canım sıkıldı

hülişim nerdesin sen ya valla ben geldimişte annemlere
aman inan çok yoruyo ya
kimseye gitmiyo hep gezecekmiş

kızlar alıntı yapmadım saolunn sınavlar fena deildi..
yağmurla hiç çalışamasamda..hava inanaılmaz sıcakk napıcaz bu sene yaa....
bugün dr kontrolumuz var.ordanda gezicez kızımla..
görüşrüzz...

filizcim tvye takılmışım bide melis kalktı unutmuşum burayı
ya işte biyere gidince hepsende oluyo çok yoruyo anla bakey kanka

kızlar tşk ederim iyi dilekleriniz için daha iyiyim şimdi
göğüslerim yandı batuhanı emziremiyorum en çokda buna üzülüyorum zaten inşallah geçer kısa zamanda
yasemincim çok geçmiş olsun canım

kızlar benim kız emeklemeye başladı yürüsün derken son sürat heryere sıralırken bu akşam birde emeklemeye başladı çok güzel bi duygurmuş demek şimdi emeklerse 2yaşında yürü:)
Hadi hayırlı olsun. Emeklerken çok tatlı oluyorlar gerçekten. Belki bu süreç kısa olacak kısa zamanda yürüyecektir, belli olmaz.
herkese selamlar.. günaydınlar.. güzel bir hafta olması dileğiyle.. evvett niahyet bizde doğum günümkutlallamzıı yapmış odluk bi hafta gecikemldie osa.. herşey çokk güzel oldu.. baya bir yorudlum ama minşim için değerdi değdide..ma nedense minş kalabalıktan sıkıldı.. çok sevmedi.. muma bkaıyor ellemk isitoyrdu ateşi.. müsait zamanda resim eklciem inş.. babamız bol bol resimler çekti.. bakalıkm..konfeti bile patlattık):)çok güzel odu.. darısı sizlerin başına olsun inşş.:))bugünde gitiitk kontrolümüz ve aşımzı olduk geldik.. şidmi annenyle evde uyuyor:))
Hem doğumgünü hem de aşı için geçmiş olsun. Güzel geçmesine sevindim. Darısı bize...

armağancım doğum gününü kutlu olsun canım nice hayırlı yaşları olsun
kız hülya sorma yaa cuma günü çayla haşlandım felaketim
Çok geçmiş olsun.

cmt günü duru bisikletten düştüüü ve sağ tarafı olduğu gibi mosmorrr kafa kol bacakkk yavrummm nasıll ağladıı saatlerce eltim ve görümcemin çocukları yokuş aşşağı bisikleti iterek bırakmışlarrr bisiklet düz gitmeyip devrilmişşş itip bıraktığı nı bahçeden gördümmmm bağırıppp koşana kadarrr 10 saniye içindee olan olduuuu

çocuğu vermiyorummm suçluyumm veriyorumm suçluyummm ayyy bu kaynana gelin muhabbetini yapmak istemiyorummm en sevmediğimm muhabbetttt ama başıma geldiiii ve kafammm attı arrtıkkk herşeye he deyippp geçiyodummm ama geçilmeyen konularda oluyormuşşşş
Sonuna kadar haklısın. Çok geçmiş olsun.

göğüslerim yandı batuhanı emziremiyorum en çokda buna üzülüyorum zaten inşallah geçer kısa zamanda

saol bitanemmmm yanmana üzülmüştüm ama göğüslerinin yandığını okuyunca içim burkulduuuu ya kıyamamm size canım benimmm batuşu düşünmek bile istemiyorumm ne haldedirrr yavrumm şimdi allah çabucak şifa versin inşallahhh

kimsecikler girmemiş dolma pişirdim bisaat iç yaptım doldurderken ay belim agrıdıyawwww
melisi attım beşige bakalım uyuyacakmı

teşekkür ederim canım araştırayım dediğin diyeti

mustela alıcam 50+ bizimkinin cildi çok hassas,

benim oğlum çok seviyor, ama sanırım yaz kış hemen hergün yıkandığı için...bu arada biz hala 2 kişi ve hala küvetinde yıkıyoruz, içine oyuncak koyuyoruz, önce vucudunu yıkıyoruz
sonra üşümesin diye havluya sarıyoruz, kundak gibi oluyo kıpırdayamıyor, eşim tutyo ben başını yıkıyorum, bşını yıkatmayı sevmediği için bu yöntemi buldum, zor ama en azından ağlamıyo huysuzlanmıyo,deneyin isterseniz

kolay gelsin neslihan,ctsi çalışma zor bilirim

çok geçmiş olsun ikinize de canım

başarılar ilke umarım verirsin derslerini

süt konusu konuşulmuş...ben devam sütü veriyorum, daha doğrusu yediklerine karıştırıyorum,tek içmiyor, gece sadece anne sütü gündüz anne sütüde içmiyor, süt az zaten, pınar ilk adımı 1 kez denedim, zorla içti,1 yaşından sonra günlük süt ya da çocuk sütü deneyeceğim, umarım sever

Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda atlatırsınız inşaallah.:Saruboceq:

kızlar benim kız emeklemeye başladı yürüsün derken son sürat heryere sıralırken bu akşam birde emeklemeye başladı çok güzel bi duygurmuş demek şimdi emeklerse 2yaşında yürü:)

[/LIST]
Neslihan, basit bir şey ama her türlü tarife açığım dediğin için yazıyorum. Bu sabah süt yoktu evde, kahvaltı olarak 2 tane bebek ekmeğini ıslatttım, içine yarım kavanoz milupa muz-kayısı koydum. 1 tane labneyle hepsini yedi. Denemek istersen...[/QUOT

kızlar hepinize günaydın pepee teşekkürler canım.Mümine çok geçmiş olsun ikinize de.Özlemcim ve adını unutmuş olabileceğim tüm arkadaşların bebişlerinin doğum günü kutlu olsun.benim kızım buaralar hiçbirşey yemek istemiyor.Yürümüyor eve gidince kucağımdan inmiyor.Çok fazla huysuzluk yapıyor.Banyoda kıyameti koparıyor.Orda bile kucağımda yıkanmaya başladı.Aramızda uyumak istiyor.Buaralar iyice azıttı anlayacağınız.Bide diğer çocuklarıda sevmiyor.Sanırım baya bir kıskanç ilgi hep kendi üstünde olsun istiyor

Görüşmek üzere.

geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler kızlar, daha iyiyim ama bu sefer de azranın boğaz enfeksiyonu çıktı, antibiyotik başlıcaz,

neslihancım çoküzüldüm yaa, yardımcı olacak birileri vardır umarım yanında, annelik böyle işte, canın yanıyo ama sen oğluşuna üzülüyosun, kıyamam size yaa,

yasemin canım allah kolaylık versin ne diyeyim, yakın yaşamak zordur eminim, gerçi uzaktan bile yakalıyolar da, kayınvalidem bizde bu ara o kadar hastalandım halaa bi geçmiş olsun demedi , napalım, Allahım ana babalarımızı eksik etmesin başımızdan alsanaalsanasmile

aman kimsecikler ugramamıış yine hafta sonuda degil emine hiç yok nerlerdesin kız

evet bugün yavaş ilerliyo.aman benım bugun deli gibiydi.sabah yemeğe girdim 1 gibi çat kapı.bi baktım.k.validemle eltimin oğlu.hanı şu habire derini döven.neyse bı yandan onu kolla bı yandan kızı koru derken eşim öğle yemeğine eve geldi.ve değişmeyen son bızım derın gene dayak yedı ama bu kez eşim delirdi bağırdı.bu sefere annesi suratlanıd.ne dedi o da torunun.hem de dayak yıyo.ne suratı yapıosun falan aman dedı gelmeyız bidaha gittiler.arkadan derın sapıttı uyku saatı falan kaçtı tabı çocuğun.aman uytttum kalktı derken ablamla oğlu geldi.ama ablamın oğlanlara delırıyo.e onlar dçövmuyolar tabı:) 4 dönuyolar etrafındfa oynatıyolar falan.akşam da ablamla annemı de alıp sahıle gıttık derın delirdi uçurtmalara bakıcam dıye:)) ama serseme döndüm
bu arada kaç gundur kutlanan doğum günleri var.bütün bebeklerimize mutlu yaşlar güzel yıllar olsun inşallah.ya ben hegun okuyorum ama fırsat bulup yazamıyorum valla derın tam bı laptop canavarı oldu nefes aldırmıyo açık görünce
ıLKE ne dedi dr nasılmış minik yağmurum?
Fatoş sana yazıcam canım dıyetı ama fırsatım olmadı.olmazsa özelden msn ini yolla ordan daha rahat ulaştırırm sana.

X