2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benim kız emeklemeye başladı yürüsün derken son sürat heryere sıralırken bu akşam birde emeklemeye başladı çok güzel bi duygurmuş demek şimdi emeklerse 2yaşında yürü:)

[/LIST]
Neslihan, basit bir şey ama her türlü tarife açığım dediğin için yazıyorum. Bu sabah süt yoktu evde, kahvaltı olarak 2 tane bebek ekmeğini ıslatttım, içine yarım kavanoz milupa muz-kayısı koydum. 1 tane labneyle hepsini yedi. Denemek istersen...[/QUOT

kızlar hepinize günaydın pepee teşekkürler canım.Mümine çok geçmiş olsun ikinize de.Özlemcim ve adını unutmuş olabileceğim tüm arkadaşların bebişlerinin doğum günü kutlu olsun.benim kızım buaralar hiçbirşey yemek istemiyor.Yürümüyor eve gidince kucağımdan inmiyor.Çok fazla huysuzluk yapıyor.Banyoda kıyameti koparıyor.Orda bile kucağımda yıkanmaya başladı.Aramızda uyumak istiyor.Buaralar iyice azıttı anlayacağınız.Bide diğer çocuklarıda sevmiyor.Sanırım baya bir kıskanç ilgi hep kendi üstünde olsun istiyor

Görüşmek üzere.

herkese selamlar.. günaydınlar.. güzel bir hafta olması dileğiyle.. evvett niahyet bizde doğum günümkutlallamzıı yapmış odluk bi hafta gecikemldie osa.. herşey çokk güzel oldu.. baya bir yorudlum ama minşim için değerdi değdide..ma nedense minş kalabalıktan sıkıldı.. çok sevmedi.. muma bkaıyor ellemk isitoyrdu ateşi.. müsait zamanda resim eklciem inş.. babamız bol bol resimler çekti.. bakalıkm..konfeti bile patlattık):)çok güzel odu.. darısı sizlerin başına olsun inşş.:))bugünde gitiitk kontrolümüz ve aşımzı olduk geldik.. şidmi annenyle evde uyuyor:))

canım dogum günü tekrar kutlu olsun benimkide durmadı işte bizzzzzzde aşımızı 4,5 gün önce olduk korkma ateş yapmıyo

Benim kızım suya bayılıyo, havuzdan çıkarırken ağlamıştı. Banyoda elinde hep tarağı olur, onu ısırmayı çok seviyo. Bi de duşu göbeğine ve ayak tabanına tutuyorum çok gülüyo. Yalnız kafasının yıkanmasına alışamadı bir türlü. Nefes alamıyormuş gibi oluyor. Eskiden ağlardı. Şimdi bana sarılmaya, kucağıma çıkmaya çalışıyor.

Sana da iyi bir hafta sonu dilerim. Gerçi karamsar başlamışsın ama yapacak bir şey yok ne yazıkki, bunları yaşamak zorundayız. Ben de 2 hafta sonra başlayacağım. Bu kadar alıştıktan sonra ayrılmak belki daha zor olacak. Sana kolay gelsin.

Ben erken kutlama yapmıştım yanlışlıkla. Bir kez daha "Nice mutlu yıllara!" Umarım güzel bir akşam olur.

Sana da kolay gelsin, her şey içine sinsin inşaallah.

teşk ederim canım.. çok güzel oldu yoruldum ama değdi:)içime de sindi...)

e maşşlah poyraza onlarda sıkılıyo degişik şeyler yemek istiyolar artık siz herzman aynı şeyleri yemekten bıkmazmısınız onlarda artık tad arayışına girdiler zaten bundan sonra yemke yedirmek çok zor olacak önceden ne veririsek yiyolardı yine azda olsa şimdi agızlarına sokmuyolar
aynen öyle vslla.. benimkdie bu ara hiç yemyior:KK43:(su su başka bişey verme aramıyor:-)(

merhaba kızlar...ben de sohbetlerinize katılmayıp takip edenlerdenim...
bir sorum var cevaplarsanız sevinirim...
benim kızım her gün mutlaka 1 veya 2 defa kaka yapıyor.ama dışarıda yapmıyor...
nezaman gezmeye çıksak yada uzun yolculuklara yada pikniklere... gün boyu kaka yapmıyor,
eve ulaştığımızda hemen yapıyor...
sizin bebeklerinizde böyle mi?sizce bu durum normal midir?
ben hiç ona dikkat emtedim ama psikolojik olabilri yada öyle tesadüf etmişde olabilir canım..

herkese selam
d.günü tebrikleri için çoook teşekkür ediyorum.
mümine geçmiş olsun
ilke hadi kolay gelsin inşlllah geçersin sınavlardan
biz akşam kutlama yaptık evi süsledik 1 şeklinde pasta yaptırmıştık nerdeyse yarısı duruyo çok büyük yaptırmışız kızım eğlendi çocuklarla güzel geçti hatta annemle babam da netten izlediler pastayı keserken güzeldi ama çok yoruldum geç yattık sağolsun cadımız erkenden kaldırdı başım çok ağrıyo uykusuzluktan
bende yorgunum bugünde işteyim.. sizin de yeni yaşınız kutlu olsun canım.. nice yaşlara inşş..=xxh.ydxx;13486603]canım dogum günü tekrar kutlu olsun benimkide durmadı işte bizzzzzzde aşımızı 4,5 gün önce olduk korkma ateş yapmıyo[/QUOTE]
teşk ederimc anım sağolasın.. inş ya yapmasın.. çok ağladı aşı yapılınca:KK43:(

hülyacım kalabalıktan pek hoşanmıyorlar bu bebişlr.. benimki alışık değildi bu akdannn kalabalığa ondan yabancaıladı bazı arkilerimzi:))

armağancım doğum gününü kutlu olsun canım nice hayırlı yaşları olsun
kız hülya sorma yaa cuma günü çayla haşlandım felaketim

armağancım doğum gününü kutlu olsun canım nice hayırlı yaşları olsun
kız hülya sorma yaa cuma günü çayla haşlandım felaketim

geçmişş olsun cnm çok büyük mü yanıkkkkk allahımmm acını hafifletsinnn yazın daha bi zor bu yanık işi

evet armagan haklısın benimki anca 10günde alıştı 4,5 gün hepğ agladı kalabalıgaa

anam bacım işler yoğun eve gidiyom kız kucağımdan inmiyor.Ben bilgisayara bakamıyorum.İştede takip edemiyorum.gelip geçip bilgisayarıma bakıyorlar.Bakmadıkları anda hemen yazmaya çalışıyorum

seni özledigi için yapar canım çünkü gittikçe anlıyolar herşeyi

herkese günaydınnn doğum günü olan geçen bütün bebişlerimizin doğum günlerini, kutluyorummmm:::

cmt günü duru bisikletten düştüüü ve sağ tarafı olduğu gibi mosmorrr kafa kol bacakkk yavrummm nasıll ağladıı saatlerce eltim ve görümcemin çocukları yokuş aşşağı bisikleti iterek bırakmışlarrr bisiklet düz gitmeyip devrilmişşş itip bıraktığı nı bahçeden gördümmmm bağırıppp koşana kadarrr 10 saniye içindee olan olduuuu

çocuğu vermiyorummm suçluyumm veriyorumm suçluyummm ayyy bu kaynana gelin muhabbetini yapmak istemiyorummm en sevmediğimm muhabbetttt ama başıma geldiiii ve kafammm attı arrtıkkk herşeye he deyippp geçiyodummm ama geçilmeyen konularda oluyormuşşşş

en tatlı kaynana bile adı üstünde kaynana işte 3 senedir hiçbişey yokkk bu aralarr takıntı halinde her yaptığımm şeye

duru ya kendi annemm baktığı halde toplasan 2 hafta bakmadı kaynanam oda ben değil kayın pederim bırakıyo bakarr bakar diyeee zorla yukarı çıkarıyooo

13 yaşındaki tornuyla haber göndermişşş yengen size gelince konuyu açta söyle özge demiş bu kadar borcun harcın içinde çoçuk yaptı bide bana bırakıyooo söyle ben bakamıyorummm demişşş başımdan aşşağı kaynar su döküldüüü zaten bakmıyo ne diye böyle aptal düşünceleri 13 yaşındaki çocukla bana iletiyooo???

görümcem sormuş böyle bişey dedinmi diye ona hayır demiş görümcemm de onun yanında söylememiş yasemin öyle bişey diyooo bende özge hiçbir şeyi yalan söylemezzz sen böyle böyle demedinmi şimdi kıza dedimmm dedim ne var yaşlı kadınım ben derimm diyooooo diyemezsin çünkü sen bakmıyosunn çocuğa dedimmmm

ses tonunu neden değiştiriyosunnn yüzünü niye asıyosunn der derimmm diyooo aaaa ne saçmalıyosunnn ya dedimmm daha fazla kırıcı olmadan kapat konuyu dedimmm çocuğu hiçbir zaman ben bırakmadım ki kocan zorla bıraktırdı dedimmmm

böyle bi tartışma geçtii aramızda ama çokk üzüldümmm bu zamana kadar herşeye evet dedimm her dediğini yaptım sustummmm ama yok o zaman ben suçlu oluyormuşummmm

nedennn herşeyi kafama takıyorummm yaaa yüzünü bile görmekk istemiyorummmm

ay yasmincim hepsi anı koca kafalı nefretediyorum şu kaynanalardannnn hiçbi şeye yaradıkları yok canım çok geçmiş olsun ne evet deyecen ezdirme kendini

kankimmmm emine nerlerdesiniz filiz ben yapamadımya yabancı yazıyodu sen yapıveririmisin

aman şu evlilik ne kadar zor eş neysede bide şu ailesiyle evleniyosunya bide o çok kötü aman bende neler çektim hep susutum ama işte hep kendimize yapıyoz

susmakkkk yokkk artıkkk valla kendi kaşıntısı var demekki açığa çıkartmak istediğine göreee en fazla yapacağııı çıkın evimdennn der benim oturduğum yerde daha önce kızı oturuyodu onuda bi bahaneyle çık evimden deyipte kovduuuu en fazla beni de kovarrr napimmm yaaa belimi büken tek şeyy borçlarrr borcum bitince anlaşılann bide ev alıp onun borcunu ödeyeceğimmmm kendi annemlerde birazz yardım ederrrr işte kötülükkk yapamıyorummmm yapsammm zaten başta kocamı dinler orda oturmazdımmmm akılsızz kafammm benimmmm inşşş mütahitt girer de bir an önce herkes hakkına düşeni alırrrr allahımmm yardımm et ya bu zorluklarr içinde bide fani şeylerle uğraştırma bizii bir an önce herşey yoluna girsinnnn ::KK43:(

X