2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar
alhancım poyraz banyoyu çok seviyo ama başını yıkarken nefes alamıyo gibi oluyo bende küvetinin içine oyuncak koydum onlarla oynarken hemen yıkıyorum bide öyle dene istersen...
özlem ecemizin doğum günü kutlu olsun nice mutlu sağlıklı yıllarahihoyyyt
bende bugün yine bişey yediremedim demin 1tane muz 5tane bebe bisküvisi azcıkda pekmez koyup mikserden çektim güzel yedi bakalım şimdi uyuyo daha bütün işlerim duruyo ama hiç yapasım yokk

e maşşlah poyraza onlarda sıkılıyo degişik şeyler yemek istiyolar artık siz herzman aynı şeyleri yemekten bıkmazmısınız onlarda artık tad arayışına girdiler zaten bundan sonra yemke yedirmek çok zor olacak önceden ne veririsek yiyolardı yine azda olsa şimdi agızlarına sokmuyolar

emine kız naber
melis uyudu birazdan kaynanma gidecem yarında dönecem heralde olmuyo melis durumuyo kimseyel canımı çıkardı belim agrıyo

hadi ben çıkar kızlar melis uyurken bulaşıları yıkayverem anneme grş

poyraz uyandı benim işler kaldı evi süpürecem çok korkuyo süpürgeden nasıl biticek bu işler bilmiyorum her gün yap hergün aynı offffffffff yaz geldi gidecek kimse yok sıkılıyorum evdee

ıyı geceler kımsecıkler yok yıne...
kızlar sızın kuzucuklar banyo yapmayı sevıyorlarmı?kızım hıc sevmıyor kıyametlerı koparıyor nasıl sevdırecem fıkrı olan varmı?

benim kız da öyle canım, ama geçen tatile gittik havuza bayıldı, başını suya sokup çıkarmaya bile bişey demedi orda, belki yazın daha sık yıkanınca alışırlar, ben bide duşa birlikte girip yıamayı deniycem bakalım

umarım herkes iyidir, ama kızım da ben de hastayız maalesef, şimdilik onunki hafif ama ben zatürre olmuşum, canım çok sıkkın inşallah bulaşmaz bebişime, dua derseniz sevinirim kızlar

ben dun kızımla yıkandımzemuszemus elıne oyuncak verdım hafıf su tuttum önce kendım sonrada onu yıkadım dızıme oturtup çokda rahat oldu hıc zorlanmadımzemuszemus

valla ben her yolu denedım yok sevmıyor.
kısın evım sobalı cok sık yıkayamadım soguklarda öncelerı böyle degıldı gıkı cıkmazdı sanırım bıraz ara verınce unuttu suyu.küvetını gördüğü gıbı cıglıgı basıyor.hadı kucagımda yıkayayım dedım soumaya baslayınca anlıyor yıkanacagını zamp gibi kucağıma yapısıyor.nasıl alıstıracam bılmem artık

ben dun kızımla yıkandımzemuszemus elıne oyuncak verdım hafıf su tuttum önce kendım sonrada onu yıkadım dızıme oturtup çokda rahat oldu hıc zorlanmadımzemuszemus

kızzz o ne avatar öyle nasıl güldürdün benı :)

merhaba kızlar...ben de sohbetlerinize katılmayıp takip edenlerdenim...
bir sorum var cevaplarsanız sevinirim...
benim kızım her gün mutlaka 1 veya 2 defa kaka yapıyor.ama dışarıda yapmıyor...
nezaman gezmeye çıksak yada uzun yolculuklara yada pikniklere... gün boyu kaka yapmıyor,
eve ulaştığımızda hemen yapıyor...
sizin bebeklerinizde böyle mi?sizce bu durum normal midir?

nezaman gezmeye çıksak yada uzun yolculuklara yada pikniklere... gün boyu kaka yapmıyor,
Aslında sen sorunca düşündüm de dıraşıda pek fazla yapmıyor. Ama yaptığı da oluyor. Böyle bir arkadaşım vardı, eviden başka yerde büyük tuvaletini yapmıyordu. Senin bebeğin de böyle bir alışkanlık geliştiriyor olabilir mi acaba?

dün tüm gün piknikteydik bezi tertemiz hiç açmadım altını,eve gelince bombardımanzemuszemus bir saat içinde 2 defa yaptı,benimde şimdi dikkatimi çekti

cnm öncelikle hoşgeldn uzak kalma sende katıl.zaten sayımız az...
walla benimde kızım dışarda pek yapmaz genelde sabah yapar ve akşam bazende öğlen..
bilemiyorum şimdi..ama dışarda yaptığıda olur.
bence bu bi sorun deil.dışarda besliyomusun pekii..??*
ne zaman gelirse o zaman yapar cnm takma kafanaaaaolumunekankayizsmile

herkese selamm..dün aöf ssınavım vardı çok ii geçtiğini söylememem.
çalışmadımki ii geçsin..yağmur sağolsunnn..
bugünde öğleden sonra var 4 dersim..bakalım umarım ii geçer...
hava inanılmaz sıcak izmirde..pişiyoruz resmen...

herkese selam
d.günü tebrikleri için çoook teşekkür ediyorum.
mümine geçmiş olsun
ilke hadi kolay gelsin inşlllah geçersin sınavlardan
biz akşam kutlama yaptık evi süsledik 1 şeklinde pasta yaptırmıştık nerdeyse yarısı duruyo çok büyük yaptırmışız kızım eğlendi çocuklarla güzel geçti hatta annemle babam da netten izlediler pastayı keserken güzeldi ama çok yoruldum geç yattık sağolsun cadımız erkenden kaldırdı başım çok ağrıyo uykusuzluktan

walla benimde kızım dışarda pek yapmaz genelde sabah yapar ve akşam bazende öğlen..

teşekkür ederim,belki bundan sonra katılırım...
kızım günde 4 öğün besleniyor,sabah öğlen akşam ve yatarken...
dışarıda da aynı şekilde besleniyor, hazırlıklı çıkıyorum yani...
her defasında eve geldiğimizde kaka yaptığı için kafama takıldı,
çiş var kaka yokkkaydirigubbakcemile3 ....

4 gün önce bıraktık. Pınarın devam sütünü veriyordum ama markette yoktu. 3 gündür keçi sütü içiyor. Sade olunca biraz içip bırakıyor. Kalanına muz ve bisküvi karıştırıyorum. Ama dün sade de bitirdi. Bugün içer mi bilmiyorum.Bir günü bir gününü tutmuyor.

Ben 1-2 ay önce 2 haftalık diyet yapmıştım eşimle birlikte. O daha kilolu olduğu için 6 kilo verdi, ben 4 kilo verdim. İsterseniz; internette "Ender Saraç 15 günlük rejimimiz" diye arattığınızda çıkan ilk site. Gerçekten Ender Saraç'ın mı bilmiyorum ama işe yaradı. Yalnız diyette meyve yok, biz birer porsiyon yemiştik.
teşekkür ederim canım araştırayım dediğin diyeti
evet ilkecim bu yaz çok sıcak olucakmış güneş kremi almadım daha kızıma kızlar siz kullanıyo musunuz bizimki esmer çok faktörlüye gerek yoktur heralde mesela 50 faktör falan var ya gerek yok bence
mustela alıcam 50+ bizimkinin cildi çok hassas,

ıyı geceler kımsecıkler yok yıne...
kızlar sızın kuzucuklar banyo yapmayı sevıyorlarmı?kızım hıc sevmıyor kıyametlerı koparıyor nasıl sevdırecem fıkrı olan varmı?

benim oğlum çok seviyor, ama sanırım yaz kış hemen hergün yıkandığı için...bu arada biz hala 2 kişi ve hala küvetinde yıkıyoruz, içine oyuncak koyuyoruz, önce vucudunu yıkıyoruz
sonra üşümesin diye havluya sarıyoruz, kundak gibi oluyo kıpırdayamıyor, eşim tutyo ben başını yıkıyorum, bşını yıkatmayı sevmediği için bu yöntemi buldum, zor ama en azından ağlamıyo huysuzlanmıyo,deneyin isterseniz
günaydın kızlar herkese iyi haftasonları ben işteyim yine.üstelik bugün öğleden sonrada burdayım yarında eğitim var.Of beni bebeğimden uzak tutan herkesten ve herşeyden nefret ediyorum
kolay gelsin neslihan,ctsi çalışma zor bilirim
benim kız da öyle canım, ama geçen tatile gittik havuza bayıldı, başını suya sokup çıkarmaya bile bişey demedi orda, belki yazın daha sık yıkanınca alışırlar, ben bide duşa birlikte girip yıamayı deniycem bakalım

umarım herkes iyidir, ama kızım da ben de hastayız maalesef, şimdilik onunki hafif ama ben zatürre olmuşum, canım çok sıkkın inşallah bulaşmaz bebişime, dua derseniz sevinirim kızlar
çok geçmiş olsun ikinize de canım

başarılar ilke umarım verirsin derslerini

süt konusu konuşulmuş...ben devam sütü veriyorum, daha doğrusu yediklerine karıştırıyorum,tek içmiyor, gece sadece anne sütü gündüz anne sütüde içmiyor, süt az zaten, pınar ilk adımı 1 kez denedim, zorla içti,1 yaşından sonra günlük süt ya da çocuk sütü deneyeceğim, umarım sever

Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda atlatırsınız inşaallah.:Saruboceq:

herkese selam
d.günü tebrikleri için çoook teşekkür ediyorum.
mümine geçmiş olsun
ilke hadi kolay gelsin inşlllah geçersin sınavlardan
biz akşam kutlama yaptık evi süsledik 1 şeklinde pasta yaptırmıştık nerdeyse yarısı duruyo çok büyük yaptırmışız kızım eğlendi çocuklarla güzel geçti hatta annemle babam da netten izlediler pastayı keserken güzeldi ama çok yoruldum geç yattık sağolsun cadımız erkenden kaldırdı başım çok ağrıyo uykusuzluktan
Güzel geçtiğine sevindim. Geçmiş olsun. Darısı bizim başımıza:)

Umarım sınavların iyi geçmiştir. Çocukla ders çalışmak bir yana bir roman bile aylardır sürünüyo başucumda:kedi:

slm kızlar nasılsınız
bende izne ayrıldım izmirdeyim
ayyy felaket sıcak arabanın termometresi 33 gösteriyodu
eşimi de gönderdim bileciğe ayrı kalacaz eşimle gene oda cuma elazığa gidecez sınavlar için
bu sene çok zor geçti ya hep ayrı hep ayrı onun okul devam ettiği için
inanda sabahtan beri daha yeni uyudu saat 18,20 bu arada sabahtan beri uyku yok
ortam farklı olduğundan bide değişik insanlar gördüğünden
ne olacak yavrum bilecikte kimi görüyo annesi babası bide nenesi başka kimse mi görüyo
işte benim anlatacakalrım bukadar
inş sizlerde iyiysinizdir

özlemcim sizde doğum gününüzü kutlamışızın
mutlu sizler güzelim bebeğinin ilk yaşı hayırklı uğurlu olsun
pastalar da yetmiş ne güzel bakalım bizde 1 şeklinde pasta yapann bi yer bulabilecez mi
ayyyy ne kadar çok konuştum hadi kızlar görüşmek üzere

X