2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar kımsecıkler yokkk:KK43:
havalar ısındı ya herkes kendını sokaklara atıyor dımı?bızde kızımla parka gıttık cok sevıyor parkı.salıncakta sallandık tost yedık gezdık geldık.karnını doyurdum uyuyor sımdı.

oh
oh negüzelya
gezin bakam ay bugün çoksıcak vardı yandıkya saçlarımıda kesitirdim kısacık iyi oldu be ay bakamıyodum filiz sendaha junyır verme erken biray sonra ver sen 3 kullanacan daha

ıyı geceler kımsecıkler yok yıne...
kızlar sızın kuzucuklar banyo yapmayı sevıyorlarmı?kızım hıc sevmıyor kıyametlerı koparıyor nasıl sevdırecem fıkrı olan varmı?

günaydın kızlar herkese iyi haftasonları ben işteyim yine.üstelik bugün öğleden sonrada burdayım yarında eğitim var.Of beni bebeğimden uzak tutan herkesten ve herşeyden nefret ediyorum

kızlar günaydın
bugün canım kızımın d.günü inşallah huysuzluk yapmaz da güzel bi gün olur gerçi akşama bikaç arkadaş kutluycaz büyük bişey düşünmedik

kızlar sızın kuzucuklar banyo yapmayı sevıyorlarmı?kızım hıc sevmıyor kıyametlerı koparıyor nasıl sevdırecem fıkrı olan varmı?

canım bizimki suyu seviyo ama başına döktüğümüzde çıkmak istiyo biz küvetine biraz su koyuyoruz sevdiği oyuncakları veriyoruz suyla oynarken vücudunu sabunlayıp yıkıyoruz en son başını yıkıyıp çıkartıyoruz

neslihan kendini böyle sıkıntıya sokma öyle de böyle de büyüyolar büyüklerin dediği gibi

slm kızlar ancak fırsat bulup geldım cadım kızım uyuyorda ondan.
armagancım hayırlı olsun canım ıncılerınız.bızımkınınde üstten bırıncısı patladı ıkıncıde gelır yakında.
bana kpss demeyın bende gırecem ama kızımdan fırsat bulamıyorumkı kıyapların canını okuyor valla.
o uyurkende yemektı işti onlarla ugrasabılıyorum.offff offf
teşk ederim canım..biimzde şimdilk bir diş patlamış.. dün iyice baktım. ötekide kabarmış. herlade yakındır oda..
herkerse selamalr..güzel hafta sonu olsun inş.. ben çok yoğun olucam o kesinde:))malum hazırlık.. yarın partimzi var kısmetse:))

kızlar günaydın
bugün canım kızımın d.günü inşallah huysuzluk yapmaz da güzel bi gün olur gerçi akşama bikaç arkadaş kutluycaz büyük bişey düşünmedik

canım bizimki suyu seviyo ama başına döktüğümüzde çıkmak istiyo biz küvetine biraz su koyuyoruz sevdiği oyuncakları veriyoruz suyla oynarken vücudunu sabunlayıp yıkıyoruz en son başını yıkıyıp çıkartıyoruz

neslihan kendini böyle sıkıntıya sokma öyle de böyle de büyüyolar büyüklerin dediği gibi
hadi hayılrı oslun canım yaşınzı.. bizde yarın kutlucaz kısetse.. işim çok malum..benim kzıda bayno sevmiyor ya. inş alışır.. bundan sonra sık sık yıkanır yaz geldi malum..

Benim kızım suya bayılıyo, havuzdan çıkarırken ağlamıştı. Banyoda elinde hep tarağı olur, onu ısırmayı çok seviyo. Bi de duşu göbeğine ve ayak tabanına tutuyorum çok gülüyo. Yalnız kafasının yıkanmasına alışamadı bir türlü. Nefes alamıyormuş gibi oluyor. Eskiden ağlardı. Şimdi bana sarılmaya, kucağıma çıkmaya çalışıyor.

günaydın kızlar herkese iyi haftasonları ben işteyim yine.üstelik bugün öğleden sonrada burdayım yarında eğitim var.Of beni bebeğimden uzak tutan herkesten ve herşeyden nefret ediyorum
Sana da iyi bir hafta sonu dilerim. Gerçi karamsar başlamışsın ama yapacak bir şey yok ne yazıkki, bunları yaşamak zorundayız. Ben de 2 hafta sonra başlayacağım. Bu kadar alıştıktan sonra ayrılmak belki daha zor olacak. Sana kolay gelsin.

kızlar günaydın
Ben erken kutlama yapmıştım yanlışlıkla. Bir kez daha "Nice mutlu yıllara!" Umarım güzel bir akşam olur.

teşk ederim canım..biimzde şimdilk bir diş patlamış.. dün iyice baktım. ötekide kabarmış. herlade yakındır oda..
herkerse selamalr..güzel hafta sonu olsun inş.. ben çok yoğun olucam o kesinde:))malum hazırlık.. yarın partimzi var kısmetse:))
Sana da kolay gelsin, her şey içine sinsin inşaallah.

Neslihan, basit bir şey ama her türlü tarife açığım dediğin için yazıyorum. Bu sabah süt yoktu evde, kahvaltı olarak 2 tane bebek ekmeğini ıslatttım, içine yarım kavanoz milupa muz-kayısı koydum. 1 tane labneyle hepsini yedi. Denemek istersen...

günaydın kızlar
olumpus dogumgünü kutluolsun minişin daha nicesaglıklı yaşlara
bizdedaha demin kalktık kahvaltı yapacaz hepinize iyi hafta sonları öpüldünüzzzz

kızlar bana birisi yeni ticker yapıp yazarmı suraya bende ekleyem bilmiyom yapmasını 1yaşda kaldı

kızlar sızın kuzucuklar banyo yapmayı sevıyorlarmı?kızım hıc sevmıyor kametlerı koparıyor nasıl sevdırecem fıkrı olan varmı?

of aynen.derinı yıkamak da tam bi işkenceye dönüştü artık.aynı şekılde kyametleri koparıyor o da.en çok da başı yıkanırken.alsanaalsanasmile

melisde aynı soyunmayı çokseviyo suyuda ama kafasını yıkarken çok aglıyo

X