2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

şimdi imdaaaaaaaaatttttttttt diye bağırıcam ya.bulantım geçmiyoooo.kızlar siz nasıl geçirmiştiniz.ilkinde ilaç bile fayda etmemişti.belki bilmediğim birşey vardır bulantı için.söyleyin lütfennnn.

tatlım geçmiş olsun
bizim dr bulantı hapı vermişti bana

şimdi imdaaaaaaaaatttttttttt diye bağırıcam ya.bulantım geçmiyoooo.kızlar siz nasıl geçirmiştiniz.ilkinde ilaç bile fayda etmemişti.belki bilmediğim birşey vardır bulantı için.söyleyin lütfennnn.

canım ilaç fayda etmiyosa ılık süt iç bi bardak

ohhh ne guzel gez guzelım gez eve dönunce ararsın bu rahatlıgını.yagmurda sefasını sürsün dedesıyle anneanesının.
ne guzel 11 ay emdı yagmur bızımkı zar zor 7 ay emdı.cok sukur bu zamana kadar hastalanmadı umarım hep böyle gıder

saol cnm ama eewe dönüncede aynı bu seferde yğmurla gezioduk burda bırakıorum biraz daha rahat oluyo tabi..cnm 7 ay da az deilki hiç ememeyen varr bunada şükür dimii amaakaydirigubbakcemile5..inşallah hastalık olmaz herşey oluyor sağlıklı oluncaa..

günaydın herkeseeeee bugünde gezmeğe gidiyoruz.hava çok sıcak burda 32 derece..
bu yaz çok sıcak olacakmış zaten.haziranda 45 derece fln diyolar..ağustosu düşünemiyorumkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

ıLKECıMMMM boll boll denizz ohhhh bende çok seviyorumm yüzmeyi ama artık ist bulda hafta sonları uyduruk yerlerde takılıcazzzz sanırımm bu yıll bişeyy yapamamm gibi me geliyooo

şu kocişi bi işe koyabilseydikkkk herşey yoluna girecekteeee ::::

senn gezz yüzzz bizim yerimizede eğlennn yağmur meleğiyleee

merhaba herkese yarın doğumgünü yapıcaz ama ben nedense çok sakinim hiç telaş yapmıyorum 3 aile gelecek az olsun öz olsun dedim kalabalıkla başa çıkamam kız huzursazlanır. okula gitmeden biraz temizlik yapayım dedim yarın da ikramları hazırlarım.valla ne ece nin kıyafeti ne ev süslemesi hiçbişey ayarlayamadım akşamları geç geliyom kızla uğraş derken bi de yazılılar çok yoğun bu ara bizim doğumgünü çok sade olucak yani.
denizden bahsetmişsiniz biz de bakalım gidicez inşallah ama 10 kilo en azından bi beş kilo vermem gerek düşündükçe stres oluyorum
AHMıR tv de bi doktor bir bardak cola içerseniz bulantıyı keser demişti aslında yasak ama ben bile içimiştim hamileliğimde bi dene istersen

evet ilkecim bu yaz çok sıcak olucakmış güneş kremi almadım daha kızıma kızlar siz kullanıyo musunuz bizimki esmer çok faktörlüye gerek yoktur heralde mesela 50 faktör falan var ya gerek yok bence

slm kılzawr nasılsınız benim kızdan fırsat çok olmuyo çok huysuz 2defa uyan çocuk artık bikele bile uyumuyo çok yoruluyom deli olacam çok huysuz heryeri ısırmaya çalışıyo

slm kızlar poyraz artık hiç uyumuyo desem yeridir nasıl çocuk anlamadım gündüz 2kere uyutmaya çalışıyorum tabi uyursa oda yarım saat:KK43: gece saat başı kalkıyo ağlıyo önceden ağlamazdı sütünü verince uyurdu şimdi içmiyo uyumuyo yemiyo noldu poyraza anlamadım hiç bişeye vaktim olmuyo daha şimdi uyudu ama yarım saat sonra ağlayarak uyanır nasıl uyumaya alıştırıcam ben yaa moralim çok bozukmafoldumben
canım kesn diş geliyrdur.. benimkide öyle oldu bu sabah bir baktımki üst dişlerimzi gelmiş büyümüş .. hiç göstermezki ağını:))ancak kaşığa tıkladıda anladım):)
herkese ii akşamlar ama kimse yokk....
walla gezmekten pek giremiyorum..
annnemlerdeym,izmirde..bütün gün dışardaydım,gezdim dolaştım,birsürü şey aldım..
kuaföre gittim saçlarımı boyattımm derkenn akşam oldu..
yağmurda dedesi ve anneannesiyle pek mesut bahtiyar..
hiç sıkıntı yaşatmıyo bana çok şükür..
burda keyfimiiz pek yerinde.havada çok sıcak...tam gezmelik havalr..

bıngıldak sormuş bi arkadaş,yağmurunda kapanmadı.
erken kapanması iiii deil die duymuştum herşeyin zamanı var.
ben sütte vermiyorum dewam sütüyle yapıyo şimdilik kahvaltısını yaşından sonra geçicem süte..

emmeyide tam olarak bıraktık 11 ay emmiş oldu işte...nasip...
gülin şu diyeti banada ver yaa 10 kilo fazlam var benimde...
walla plates falan yapamıyorum anacım ama çok yürürümm..
artık boğazdan kıısp diyet yapıcaz yoksa bu şekilde hayyattaa bikini olmazzzz boshayallersmile

herkese ii gecelerrrr......

oh ne güzel gez canım.. annnelrin kıymetini bil.. onalr olmasa yanmıştık bizler:)))benimkdie 11 ay emmiş oldu.. ama son ay sütüm baya azdı.. 10 ay diyorum bende:KK43:(

canım çubuk kraker falan ye.. ben genelde yağsız tost yapıp yerdim yada ekemk arası peynir iyi gelridi bana..

merhaba kızlar,
Ahmir hayırlı uğurlu olsun Allah kucağına almayı nasip etsin
ben leblebi yerdim çok iyi gelirdi paket elimde dolaşırdım yatağımın başucunda bile dururdu dene istersen,
Doğumgünü olan tüm kuzuların doğumgünleri kutlu olsun,,
bende anneme geldim kalmaya 2 gün kalıcam
dışarda yürüyorlar anane torun bende size bakayım dedim
kpss ye giricem ama hiç ders çalışamıyorum kayra durmuyor dursada çalışamıyorum
neyse ben kaçtım öptüm sizi

slm kızlar ancak fırsat bulup geldım cadım kızım uyuyorda ondan.
armagancım hayırlı olsun canım ıncılerınız.bızımkınınde üstten bırıncısı patladı ıkıncıde gelır yakında.
bana kpss demeyın bende gırecem ama kızımdan fırsat bulamıyorumkı kıyapların canını okuyor valla.
o uyurkende yemektı işti onlarla ugrasabılıyorum.offff offf

ahmırcım bende leblebı yerdım dene ıstersen canım.ınsallah kısa zamanda gecer bulantıların.

teşekkürler kızlar herzaman tariflerinize açığım ilham gelince içinizde kalmasın hemen dışa vurun iyi geceler sizlere.Bu aralar pek bakamıyorum.Çünkü internet gezintilerimizi takip ediyorlar şirkette.
Ben bugün pişirecek bi şey bulamadım. soğanla patates kavurdum yağ ve biraz suyla. İçine de nane, tuz, karabiber koydum. Az pişirmişim çiğneyemedi, ezip verdim, öyle hepsini yedi:nazar:

Arkadaşlar söylemiş, bana da leblebi çok iyi gelir. Bir de bol bol su.

merhaba herkese yarın doğumgünü yapıcaz ama ben nedense çok sakinim hiç telaş yapmıyorum 3 aile gelecek az olsun öz olsun dedim kalabalıkla başa çıkamam kız huzursazlanır. okula gitmeden biraz temizlik yapayım dedim yarın da ikramları hazırlarım.valla ne ece nin kıyafeti ne ev süslemesi hiçbişey ayarlayamadım akşamları geç geliyom kızla uğraş derken bi de yazılılar çok yoğun bu ara bizim doğumgünü çok sade olucak yani.
denizden bahsetmişsiniz biz de bakalım gidicez inşallah ama 10 kilo en azından bi beş kilo vermem gerek düşündükçe stres oluyorum
AHMİR tv de bi doktor bir bardak cola içerseniz bulantıyı keser demişti aslında yasak ama ben bile içimiştim hamileliğimde bi dene istersen
Boşver, gönüller bir olsun. Ben de çalışıyor olsam hiç uğraşamazdım.
Kilolar için daha önceki sayfalarda yazmıştım, 2 haftada 4 kilo verdim ben Ender Saraç'ın diyetiyle, uygulamak istersen.

evet ilkecim bu yaz çok sıcak olucakmış güneş kremi almadım daha kızıma kızlar siz kullanıyo musunuz bizimki esmer çok faktörlüye gerek yoktur heralde mesela 50 faktör falan var ya gerek yok bence
Sebamed 45 faktör kullanıyoruz. Açık tenli olduğu için tatilde falan hava bulutluyken de sürdük.

bu arada benim kızında nihayet üst dişleri geldi:)))
Hayırlı olsun.

merhaba kızlar,
Ahmir hayırlı uğurlu olsun Allah kucağına almayı nasip etsin
ben leblebi yerdim çok iyi gelirdi paket elimde dolaşırdım yatağımın başucunda bile dururdu dene istersen,
Doğumgünü olan tüm kuzuların doğumgünleri kutlu olsun,,
bende anneme geldim kalmaya 2 gün kalıcam
dışarda yürüyorlar anane torun bende size bakayım dedim
kpss ye giricem ama hiç ders çalışamıyorum kayra durmuyor dursada çalışamıyorum
neyse ben kaçtım öptüm sizi
Allah kolaylık versin. Şu sınavlardan kurtuluş yok herhalde bize ömür boyu:KK43:

Sude 1 aydır adım atıyordu ama yürüyor diyemiyordum. 2 gündür gözle görülür şekilde farketti. Yine arada tutunuyor ama odanın bir ucundan bir ucuna yürüyerek gidiyor. Artık yürüyor di mi? :)

Ayrı ayrı oldu ama bir de dün Aptamil Junior aldık, şu plastik şişede sıvı olandan. Arada ondan vereyim diyorum, sevdi de.

X