2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar bi süreedir giremiyorum
annemler geldi günlerim yoğun geçiyor
onun dışında herşey yolunda
selmacım canım çok mutlu oldum hayırlı olsun kendi branşını yapabilmen harika
gülhanım canım sizinde işiniz hayırşı olsun
ridacım sanada iyi yolculuklar günlerin güzel geçer inş
tuğba özlemelif kaderr hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın

kızlar ben yine dertliyim ya...ela halen hasta resmen 2 haftadır ela hasta hafif düzelir gibi olmuştu dün yine öksürmeye başladı hırl hırıl...burnu akıyor huysuz....
anlatamam öyle fena huysuz ki...
napıcam ben ya....bir akıl verin...

selam kızlar,
gizemcim ne güzel annenler gelmiş bizimkiler de geçen hafta diyarbakırdalardı içim gitti eşimi kandırabilirsem şubat tatilinde diyarbakıra gitmek istiyorum ya bakalım artık .
sevcancım senin yolculuğun nasıl geçti inşaallah rahat bir yolculuk olmuştur . sen yine de fırsat bulursan 2 satırcık bir şeyler yaz bizi merakta bırakma ...
gülhancım senden de en az 2 satır bekliyorum . gelin adayıyla aran nasıl :))
selmacım öncelikle elaya geçmiş olsun diyorum sanırım klasik kreş hastalıklarına başladınız kreşin ilk zamanları böyle rahatsızlıkların olması normaldir. yine de istersen bir doktora götür diyecem ama evde hali hazırda doktorunuz var :)
hepinizi çok öpüyorum ama kuzuları daha çoook öpüyorum kıskanmak yok :))

herkese merhabalar.kimseler yok sayfa ilerlemiyor.öğretmen anneler işe başladı ev hanımı olanlar da çocukların okulunun telaşında hep sanırım. Selma geçmiş olsun .kreşin hastalıkta etkisi vardır diyecem ama bizimki de hasta.olsun bağışıklık sistemleri güçleniyor.
helinim08 sanırım Artvinde yaşıyorsun.geçen sene af gelmeden önce memleketime tayin istedim puan tutmayınca doğu görevim varken tayin istedim diye kura ile artvin borçka camili köyüne tayinim çıkmıştı.kız 1 yaşındaydı.ne ağladım zorla iptal ettirdik.şükür.yoksa parçalanacaktık.
herkesi öpüyorum umarım herkesin keyfi yerindedir.Allah'a emanet olun.

Son düzenleme:
evt kimseler yok...
özlem cim kader cim ben başıma sanırım bela aldım liseye geçerek bugün başladım göreve birde size anlatayım yaşadıklarımı...son saat derslerine girdim ı sınıfının....beni yeni öğretmen sandılar tipten kaybediorum ya yaşımı göstermiorum bu fena dezavantaj oldu...müdür inanamadı 9 yıllık öğretmen olduğuma..çocuklar inanamadı...beni kanka felan gördüler...beni sallamadılar nerdeyse bir gürültü bir konuşuolar bağırmaktan helak oldum daha bir saatlik dersle...yarın ne yapacağım diye inanaın kara kara düşünüyorum...napıcam ben kızlar(

özlemcim ben de borçkadayım camili buranın köyü ama yol yaklaşık 2 saat sürüyormuş ve kışın yollar uzun süre kapanıyormuş resimlerini gördüm doğal güzellik bakımından muhteşem bir yer ama ulaşım oldukça sorunlu bir yer açıkçası ucuz kurtamışsın ya da birisinin çok sağlam duasını almışsın canım

selmacım canım yaşadıklarına ne diyeyim bilmem ki.... ben de buraya gelince beni stajyer sandılar :) 10 yılımda olduğuna önce inanmadılar :)) öğrencilere gelince bence zamanla birbirinize alışacaksınız kolay değil birinci kademeden liseye geçtin 9 yıl ufaklıklarla uğraştın şimdi karşında kocaman çocuklar var her şey zamanla rayına oturur

selam kızlar..ridacım umarım 2 çocukla olan ilk yolculuğun ii geçmiştir..arada durumlardan haberdar et canım bizi merakta bırakma ...güzel bir zaman geçirirsin inşallah..insan sıkılıyo arada değişiklik ii geliyo

kadercim yanlış hatırlamıyorsam gelini sen sormuştun..pek görüşemiyoruz evlendikten sonra bakıcaz:)))şimidlik ii

selmacım işin biraz zor bizim yan sınıftaki öğretmenide anasınıfı olduğu halde velilerde öğrencilerde deli etmişler artık onların toplantısını bizimki yapıyo o öğretmende ufak tefek..
gizem esra özlem sizleride öptüm tubişten hala haber yok sanırım kızlar face de konuşan varmı onunla nasılmış

şimdi benden haberler...
p tesi günü saat 9 buçuk 10 arası çocuklar yangın çıkardı ..çok şükür kendilerinde bişey yok..ama bazı eşyalar biraz kötü oldu çabuk farkettim ve kaynım soğukkanlılıkla söndürdü ..2 odayı badana yaptık ama yerleştiremedim daha kartonpiyer yeri kırılcak baya toz çıkacağı için bekliyoruz eşimde işe başladı bazı geceler gelemiyo elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz Allah korudu valla az daha evsiz kalıyoduk
hepinizi öptüm kızlar..kendinize ii bakın

7 saat ders vardı vallahi helak oldum...çok geri kalmışler öğretmenleri yokmuş...bende en baştan aldım maalesef...şu anda boğazım resmen zonkluyor...
gülhan cım çok geçmiş olsun allah tan cana bişey olmamış...
kader cim komik ya 10.yılındasın birde...bugün biri bana evlimisiniz die sordum evliyim çocuğum var dedim kocaman bir tüh ya çekti aslında komiklerde ama nebiletyim yoruyolarda...
bugün düne göre daha iidiler allah tan:)
özlem cim buradasın nasılsın?

kızlar merhaba uzun zamandır işlerimizden dolayı bende giremiyodum eşim ortağından ayrıldı ve kendimize yeni şirket kurduk kasım başı itibariyle faaliyete geçeceğiz umarım hakkımızda hayırlısı olur rabbim yüzümüzü kara çıkarmaz

gülhancım çok geçmiş olsun canım ya ucuz atlatmışsınız gerçekten rabbim bidaha göstermesin iinşallah

selmacım lise daha zordur gerçekten hele şuanki gençlik nelaftan ne sözden anlıyo allah kolaylık versin ama anadolu lisesi olunca sanki daha ağır başlı aklı başında olmaları gerekiyo diye düşünüyorum umarım düzenini bian önce kurarsın elada iyleşmiştir inşallah

ridacımda yolculuğa çıkmış sanırım umarım sorunsuz geçmiştir tuğbada giremiyo sanırım çocuklardan fırsat bulup kaderi gizemi unuttuğum tüm arkadaşlarımı ve bebişlerini öpüyorum fırsat bulup tekrar gelmeye çalışacağım sizlerde boş bırakmayın buraları :))

selmacım Allah yardımcın olsun inan ortaokullara bile girmeye dayanamıyorum liselileri düşünemiyorum ( ama bir taraftan da onlarla iletişimi bir yakalarsan ilköğretimden daha zevkli olacağını düşünüyorum onlarla sohbet etmek, olayları sorgulamak, tartışmak vb. düşününce hoşuma gitti :)))

ikracım yeni işiniz hayırlı, uğurlu ve bereketli olsun inşaallah.... Rabbim gönlünüze göre versin ....

kızlar sağolun desteğiniz için...kader cim dediğin gibi tatlı öğrenciler var araştırmacı kurcalayıcı tipler...onlarla zevkli oluyor...ama birde hemen az bir fırsatta başlamasalar vıdıvıdıya süper olacak...
zevk alıorum anlatırken çünkü bunu o kadar özlemiştim ki fizikle haşır neşir olmayı...ama en baştan aldım aheste aheste gidiyoruz bakalım...durumları düz liselerin biraz daha halliceleri gibi ikracım çok da ahım ahım değiller...yeni aşılan bir anadolu lisesi sadece 9 lar var ve en düşük 350 ile girmişler 350 ve 410 arası yani çok iyi değiller...

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum..esracım yeni işiniz hayırlı uğurlu olsun dediğin gibi Allah utandırmasın inşallah..

merhaba kızlar
gülhan çok geçmiş olsun uucuz atlatmışınız çok şükür
esra sizinde yeni işiniz hayırlı olsun
selma bende küçük gösteriyorum aslında çok da minyon değilim ama yaşımı göstermiyorum.öğretmenlikde dezavantaj ama çok da öenmli değil bence zamanla alışırlar sana ama bence çok yumuşak davranma gençlere pek gülme yüzlerine .kendini başta kabul ettirmen gerekiyor nasıl bir izlenim bıraksan öyle gidiyor .kaç saat derse giriyosun programın nasıl
kader canım sağol dileklerin için evet annemler geldi çok mutluyum iş sende gelirsin tatilde
özlem ssen nasılsın sağlığın nasıl.evet çok yogunuz o yüzden her gün giremiyorum

gizemcim sağol canım ...arda nasıl neler yapıyo gözünaydın annenler varmış..

gizem cim hoş geldin:)
evt gençler daha zor sınamaya çalışıolar o da doğru sert durmaya çalışıorum ama arada yumuşak davranıorum ya blmiyorum ki küçücük çocuklardan sonra zor olacak:
26 saat ders 1 saat de rehberlik var...6 sa kimya vermişler istemedim aslında kimyayı ama öğretmen yok başka okuldan görevlendirme 14 saat bir hocata vermişler daha fazla veremiyoruz dediler...
20 saat fiz.6 sa kimya 10 sınıf var sadece 9 lar var yeni okul..çocukların durumu kötünün iyisi gibi bişey...
ve hiç şimdiye kadar bişey görmemişler o da kötü...
günümü boşaltamadılar maalesef ya...sadece salı günü sabahtan 3 saat var sonrası boş...
aralarda boşluklar var diğer günlewrde de...
halen sorup duruorum kendime ii mi yaptım kötü mü diye ama sabah okula 15 dak da eşim bırakıyor dönüşe ya bir ark.arabasıyla geçiorum ya da otobüsle o da rahat...eski okuluma ayda 200 üstü para veriordum...
gülhan cım sen nasılsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…