2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kadercim teşekkür ederim canım..hiç dinlenemiyorum..dün semtin pazarı vardı..bayağı bir ayakta kaldım.abimin hanımı vardı yanımda ama o da zaten 45 kilo, ben ona kıyamadım o bana kıyamadı..abimin arabasına kadar taşıdım aldıklarımı..dün de biraz kanamam oldu..bebeğimi dinliyorum hareket etmiyor..yarın randevum var..inşallah bir sorun yoktur..inşallah ben yanılıyorumdur...

eskişehir maceranızda olan minik yavruya olmuş..arasıra değişiklik yapmak güzeldir bence..geçmiş olsun canım..inşallah şuan helinimiz iyidir..

gizem, gülhan, casser ve eda arkadaşlarıma da sevgi ve selamlar...hepinizi çok öpüyorum...minikleri de tabiki...

berke ye çok geçmiş olsun...
rida cım inşallah bişeyi yoktur bebeğinin..çok dikkat et kendine senin işin gerçekten zor arkadaşım yaa...düşünüyorum da ben ela ile başedemiyorum sen birde bu halinle birde muhammet..evet canım bende aynen araba kullanan bayanlara nasıl imreniyorum nasıl gözümde büyüyolar...bende de aynı durum var eşim cesaretimi kırıp duruyor...pes etmemeye çalışacağım...dün babama dedim telefonda eşim çalıştırıyor beni diye..adam demez mi allah ona yakup aleyhisselam sabrı versin peygamber sabrı versin vs...(

cok saol cnm yya bende kullanmak istiyorum araba bende cok özeniyorum araba kullanan bayanlara fakat eşim hiç yardım etmiyo 1gösteriyo 2.de cayıveriyoo bende ehliyet almayı düsünüyorumm ama inşş bakalımmm

Dün gece ecrinimi uyuttum kıpır kıpır gözü kapalı ama bi türlü tam uykuya dalamıyo gecenin ilerliyen saatlerinde baktım kuzum nefes alamıyo burnu tıkalı deil gibiydi sonra sabah saatlerine doğru buruncuğu fıkırdamaya başladı kızım hasta oldu teyzeleri minicik buruncuğu akıyo bugün hiç yemek yemedi. çokta huysuz ilaç kullanmaya başladık umarım biran önce iyi olur. ecrin hasta olacağına ben olsam daha iyi şimdi ben de hasta oluyorum. ecrinden geçti galiba :))

cnmgecmiş olsunnn berkede hasta valla burnu hiç durmuyo ecrin gibi berkede buaralar iştahsız bide isal oolduu berkee bende basladım ilac kullanamayaa:sinifsinif:

cnmgecmiş olsunnn berkede hasta valla burnu hiç durmuyo ecrin gibi berkede buaralar iştahsız bide isal oolduu berkee bende basladım ilac kullanamayaa:sinifsinif:

sizede geçmiş olsun canımcım.
İştahsız çocuk çok zor bizim her zaman yaşadğımız sorun yemek yerken yapmadığım şebeklik yok yeterki yesin akşama kadar aç bıraksam mama istemez, bi bu kadar da hareketli bi çocuk ama yemek yemesi çok problem..

günaydın kızlar ...selmacım bazen eşimin baş ağrıısı tutuyodu geceleri araba da vardı ama gecenin bi yarısı kimi kaldırırsın hataneye gitmek için o zamanlar keşke bilsemde götürsem diyodum ama ben gerçekten kullanamam ben aynı anda iki işi birden yapamıyorum aynalara bakıyım derken öndeki araca çarparım...heyecan çarpıntı çok sinir çok ne ararsan ama sen yaparsın canım en azından yapmalıısın başkasına muhtaç olmak gerçekten zor adam istediği saatte istediği yerden gider görümcemlerin arabasıyla köye gittik sırf ortam değiştirmek için amanın rezillikti ya kendi arabamız olsa öyle mi olurdu neyse canım en yakın zaanda öğrenirsin inşallah
canan ve çiğdem geçmiş olsun kızlar benimkilerde hastaydı bir haftadır ilaç verdim muharrem çok kötü öksürüyodu şimdi burun kıntıları var ama idare eder yalnız büyük bebkte hasta oldu ay beni çileden çıkarıyo herşeyi ayağın aistiyo nazlı ikidebir gülhan diye çağırıyo canımdan bezdirdiler valla ..canancım onların hastalığı zor biz olalım diyoruz ama bizimki daha kötü be canım eşime öyle dedim hem hastaın hem naz yapıyosun ben hasta olsam hiç dinlenemem yemek bulaşık çocuklar kim yapcak kim bakıcak..ridacım inşallah bebeğin bişeyi yoktur canım 9 ay biraz uzun bi süre bide çocuk olunca zor Allah yardımcın olsun canım
biraz önce muharremi serviise bindirdim öteki delide beşikte uyumuş akşam beni sinir etti salla salla uyumuyo uzluda durmuyo sandalyeye çıkıp masanın üstüne oturuyo herkesin çocuğumu böyle ben anlamadım akşam sinirimden oturup ağladım kendimi hiç ii görmiyorum nefesim daralıyo elelrim titriyo kalbim pır pır edip duruyo ilk fırsatta dr gidicem sinir stres bide çok içe kapanık sıkıntılı insanım galib agenç yaşta dert sahibi oldum bakalım hakkımda hayırlısı kızlar hepinizi öptüm unuttuğum varsa alınmasın hepinizi seviyorum...

cnm aynı seyleri bende yasıyorumm valla ecrinle berke kardeş olsa bukadar benzemezlerdi sanırım berkede cok hareketli hiç durmuyoo cucuk yaa ben onun yaptıgını yapsam ölürüm sanırımmm cnm berkede hiç yemiyo bi kasık daha yesin diye yapmadıgım maymunluk kalmıyooo berkede hiç acıktıgını bilmiyo maleseff 2gün vermesemm yemiycek cocuk ben hayrek ediyorumm valla artık elimde mama arkasında gezmekten cok yoruldummmmmmmm:gitme:

gülhan cım allah sana peygamber sabrı versin ne diyeyim..bol bol lahavle oku..rahatlarsın...
bu dönemler geçecek ve iki çocuğun büyüyüp sana destek olacaklar hep böyle gitmeyecek...elbette rahat edeceğin günler gelecek...
ecrin e de çok geçmiş olsun...burnu için serum fizyoloji iyi gelecektir..
bütün mayıs bebekleri bence böyle hareketli ela da öyle bu mayıs ayında var bir keramet diyorum artık ben:)

Selma ve Helinim ne çok isterim sizinle karşılıklı kahve içmeyiopuyorumnanaktanSelmacım araba işine sıkı sarıl,pes etme.Eladamı arabada oluyor siz çalışırken aman cnm dikkat et.

Gülhancım seni çok iyi anlıyorum cnm. Bende bir tane var ama akşama değin 2 saniye durmuyo.Hep işi muzurlukta şimdide balkondan aşağı öte beri atıyo.5 kat in çık,eşim sineklik yapacak balkona,çok yoruluyorum çokkk...Erkek çocuk böyle oluyor bunu anladım.Ne oyuncak ne çizgi film varsa yoksa zararlı işler

Gülhancım çok haklısın benimde eşim hasta oldumu kedi gibi olurdu bi naz bi niyaz allahım derdim hem o kedi gibi mırrr hali hoşuma giderdi ama bu kadar da olmaz ki.. babam da öyle hasta oldumu dünyanın en ağır hasalığını sanki o geçiriyo altı üstü bi grip yani ama ne bilim erkekler kadınlara göre daha dayanıksız galiba. bide nasıl ilgi bekliyorlar. sana kolay gelsin 3 erkek zor iş...ama yinede güzel insan herşeye katlanıyor ailesi için ve onlar katlanılacak hayattaki en önemli insanlar :)))

Ecrin çok hareketli arkamı dönemiyorum heran bişey yapacak camların kenarlarına çıkıyo koltuğa çıkıp.. inanırmısın onunla öyle uğraşmak zor gelmiyo bana yemek yemesi çok büyük sorun. ben artık yemek konusunda sorunu olmayan çocuğa bakmak zor deil diyorum. bazen çok sinirleniyorum yemek yemiyor diye elimde kaşık peşinde dolaşmakta istemiyorum doğru da değilmiş zaten cam açıyorum camın kenarında sokak kapısını açıyorum yok o geldi yok bu geldi atta gidicez falan binbir zorlukla yemek yiyo. allah sanada kolaylık versin canım.

saol canım.
hamileyken nerde okumuştum hatırlamıyorum ama mayıs ayında doğan bebekler hem çok hareketli hemde çok ilgiye düşkün olurlarmış ben sadece benimki derken evet dediğin gibi neredeyse bütün kuzular aynı :)

Rabbim bütün kuzuları korusun

sağolun kızlar... selmacım o günler nasip olacakmı acaba? aslında muharremin bebekliği dün gibi gözümün önünde çabuk büyüyolarda işte ömürler gidiyo canancım haklıısn bunlar tatlı yorgunluklar tabi neler geçip giidyo hayatımızdan gizem derya elif kızlar nerelerdesiniz....
ridacım yoksun nasıl oldun merak ettim seni.. umarım korkulcak bişeyin yoktur
kızlar öptüm hepinizi

canancım ilgiye düşkün olurlar demişsin ya gerçekten ya deli oluyo abisi benim etrafımda diye hep onla ilgilencem tv den işlerimden herşeyden kıskanıyo

merhaba kızlar yazdıklarınızı hızlıca okumaya çalıştım tabiki bir kaçsayfasını ancak okudum.sevgiler

cnm yya işin zor iki cocukla allah kolaylık versin sizede gecmişolsun cnm inş cabucak iyleşirlerr rabbim şifaversin berkede isal oldu 3günden beriii hiç hali kalmadı yavrumunnn:gitme:

slm arkadaşlar..sizi ve miniklerinizi öpüyorum...ben biraz rahatsızım bu nedenle nete girdiğimle çıktığım bir oluyor..sandalyede oturamıyorum..aşırı derecede basınç hissediyorum alt tarafta...hastaneye gittim..bebiş aşağıdaymış...dikkat etmemi, yorulmamamı söyledi doktor...kan ve idrar tahlili yapıldı... enfeksiyon kapmışım sanırım..idrar yollarımdan...muhammedin vücudunda isilik türünde kırmızı kabartılar vardı..havaların serinlemesine rağmen geçmedi..doktora götürdüm allerji olmuş..kaşıntılı bişey kaşıdıkça da yara oldu kolları..çok üzülüyorum yavrum kollarını ovuştururken kendinden geçiyor adeta..uysallaşıyor...
3 çeşit ilaç verdi kullanıyoruz bakalım inşallah düzelir..şimdilik bir düzelme göremedim
kızlar ben muhammede 1 yaşından beri ballı süt veriyordum akşam sabah sanırım allerjisi bu nedenle oldu..siz miniklerinize gece uyandıklarında yada uyuturken herhangi bir biberon maması veriyor musunuz? yardımcı olursanız sevinirim..artık balı kestim, bir kaşık pekmezle veriyorum.. biberonsuz uyumuyor..hazır bebelac junior, hero baby mamalarını da bıraktım..tavsiyeleriniz varsa dikkate almaya hazırım..bunaldım vallahi..yavrumun tum vücudu kırmızı kırmızı kabardı..

gülhancım beni merak etmişsin sanırım..öpüyor seni ve oğullarını..iyiyim aranıza döndüm yine...

yasemincim uzunca bir aradan sonra merhaba canım..mahmut ve mert de iyilerdir inşallah hemşehrim..işler nasıl..yine aynı yerde mi devam ediyorsun..kendine çok iyi bak arkadaşım..görüşmek dileğiyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…