2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba canım benim..heyecanını anlayabiliyorum..özledin tabi öğrencilerini de okulunu da..muhammedi eşimi tanıyanlar bana, beni tanıyanlar eşime benzetiyor valla ben de anlamadım..eşim kendisine benzediğini düşünüyor ama sanırım en çok da bana benziyor...:))

babasını bilmiyom ama sana çok benziyovereliniortak

Dün bayram için cezaevinde açıkgörüş vardı Ecrincikle gittik Ecrin babasını en sonra haziran ayında görmüştü ve o zaman şimdiki kadar bilinçli değildi. babasını unutmaması için eşimin resimlerini videolarını izletiyorum bugünde gittik babasını hiç yadırgamadı kucağına gitti öptü baba dedi ama eve geldik ecrin bi masum bi garip konuşmadı huysuzlandı uyuttum onu uyuyo ama sürekli rüyamı görüyo nedir ağlıyo uyku halindeyken yavrum için çok üzüldüm kim bilir iç dünyasında ne yaşıyor sabah uyandı yine gidicez mi sandı nedir anne hadi baba baba diyo.. ve huysuz… Sanırım bir daha götürmicem çok etkilendi zaten babasıda Ecrini pek götürmememi istemiyo hem özlüyo hem onu düşünüyo bende ne yapacağımmı şaşırdım. umarım biran önce babamız gelirde bizim gitmemize gerek kalmaz.

canancım Allah büyük dilerim en yakın zamanda kavuşursun eşine ..zaten her olayda olan çocuklara oluyo bizmkide gece yok sabah yatıyo hemen 4 5 gibi kalkıyo işe gidiyo çocuklarla hiç arası yok ister istemez üzülüyorum çocuklar ilgi bekliyolar o da yorgun hiç çekemiyo zor ya ne biliyim en yakın zamanda hepimizin düzeni eskisi gibi olur inşallah

canancım Allah büyük dilerim en yakın zamanda kavuşursun eşine ..zaten her olayda olan çocuklara oluyo bizmkide gece yok sabah yatıyo hemen 4 5 gibi kalkıyo işe gidiyo çocuklarla hiç arası yok ister istemez üzülüyorum çocuklar ilgi bekliyolar o da yorgun hiç çekemiyo zor ya ne biliyim en yakın zamanda hepimizin düzeni eskisi gibi olur inşallah

evet ne yazıkki olan günahsız yavrulara oluyo bu her olayda böyle değilmi?
senin çocuklarında duruma alışması çok zor tahmin edebiliyorum. eşin açısından da zor işinin yorgunluğu bi yandan, gece çalışması gündüz gibi de değil insanın dengesi bozuluyo. benim eşimde içeri girmeden önce gece 4-5 de gelirdi deli olurdum gündüzde 8-9 gibi giderdi doğru düzgün evde kalamazdı. eşim zaten ecrini sadece uyurken görürdü doğru düzgün sevemezdi şimdide böyle bişey oldu iyice mahrum kaldı çocuğumuzdan.. eşinin vardiya değişikliği olmayacakmı hep böyle sabit gecemi kalacak...
bi yandan Ecrine üzülürken eşimede çok üzülüyorum o gün görüşte ecrinden ayrılmak istemedi çok konuşmadık ecrinle ilgilendiğinden ama gözlerime baktığında ne demek istediğini öyle iyi anladımki. çok özledim kocamı ben :KK43:(( bazen sitede bazı kızlar eşlerinden şikayet ediyor okuyorum keşke diyorum yanımda olsa da bende şikayet etsem öyle zor ki... eşimde herkese söylemem için diyorki eşler kavga ederken bile bi arada olmanın güzelliğiyle durumdan mutluluk duysunlar bi arada olmak kadar insanı mutlu eden bişey yokmuş.. eşimle biz birbirimizi kaybetmeden kaybetme duygusunun nasıl bişey olduğunu anladık sanırım bundan sonrası için bizim evliliğimiz daha sağlam adımlarla gider.

Dün bayram için cezaevinde açıkgörüş vardı Ecrincikle gittik Ecrin babasını en sonra haziran ayında görmüştü ve o zaman şimdiki kadar bilinçli değildi. babasını unutmaması için eşimin resimlerini videolarını izletiyorum bugünde gittik babasını hiç yadırgamadı kucağına gitti öptü baba dedi ama eve geldik ecrin bi masum bi garip konuşmadı huysuzlandı uyuttum onu uyuyo ama sürekli rüyamı görüyo nedir ağlıyo uyku halindeyken yavrum için çok üzüldüm kim bilir iç dünyasında ne yaşıyor sabah uyandı yine gidicez mi sandı nedir anne hadi baba baba diyo.. ve huysuz… Sanırım bir daha götürmicem çok etkilendi zaten babasıda Ecrini pek götürmememi istemiyo hem özlüyo hem onu düşünüyo bende ne yapacağımmı şaşırdım. umarım biran önce babamız gelirde bizim gitmemize gerek kalmaz.

canancığım Allah sabır versin. gerçekten çok zor bir durum. çoook duygulandım. ALLAH kavuştursun tez zamanda.

gülhancığım Allah herşeyin hayırlısını versin. işsizlik, eşsizlik, ilgisizlik...dünya üzerinde sorun yaşamayan kimse yoktur herhalde..hayat bir şekilde devam ediyor. Allah derdi, sıkıntısı, hastalığı olana yardımcı olsun. Allah başka dert vermesin. Düzelir inşallah tez zamanda... eşinin işleri yoluna girer. ne olur Allahım çocuklar hiç üzülmesin...

gizemcim elifi ben de çok merak ediyorum.mercan okula başlamıştı..nete girmeye vakit bulamıyor sanırım. sürekli aklımda ama hiç arayıp soramadım..inşallah başka sorunlar yoktur..

kızlar merhaba
ansaseri allah kısa zamanda sizi kavuştursun inşallah..
kızlar bugün okula kendim imkanlarımla yani otobüs dolmuş deneyerek gideyim dedim sabah 2 saatte ulaştım ve okula geç kaldım nasıl?perişanım...

selmacım gerçekten işin zor ....kendi özel araban olsa iyi olur belki ama imkanlar el verirmi bilmiyorum 2 saatte baya uzun ne diyeyim Allah yardımcın olsun senin branşın neydi canım.?

selmacım gerçekten işin zor ....kendi özel araban olsa iyi olur belki ama imkanlar el verirmi bilmiyorum 2 saatte baya uzun ne diyeyim Allah yardımcın olsun senin branşın neydi canım.?[/QUOTE

canım ben aslında fizik öğret.mezunuyum ama kadrom sınıf öğret.liğinde..
kendim gidip geleyim desem acemiyim..yol uzun..bir erkek hoca var ben gibi eş durumundan geldi..yol parasını verelim nasılsa vereceğiz otobüslere o parayı. siz götürüp getirin dedim.. toplamda 5 kişiyiz adam bu durumda yol parası vermeyeceği gibi kar bile edecek..diğer öğret.konuşalım karar verelim dedik..en az 4 kişiyiz diğer öğretmen ne düşünürbilmiyoruz pazartesi karara varacağız..
ama dün helak oldum resmen yok böyle bişey...kafamçokkarıştı

kızlar merhaba
ansaseri allah kısa zamanda sizi kavuştursun inşallah..
kızlar bugün okula kendim imkanlarımla yani otobüs dolmuş deneyerek gideyim dedim sabah 2 saatte ulaştım ve okula geç kaldım nasıl?perişanım...

selmacım her gün hergün de uzun yol çekilmez sahiden..bunun karı-kışı-fırtınası-yağmuru-çamuru var...seninle aynı durumda olan arkadaşların mutlaka vardır..şu bahsettiğin vasıta olayını halledersen bir sorun kalmaz inşallah..Allah yardımcın olsun..ha gayret şu olayı da çözersen herşey yoluna girer o zaman...

Herkese sevgiler...Selmacım herşey yoluna girer,bakıcıya çare buldun,yol durumuda çözülür en kısa zamanda inşallah,Elacığımın keyfi nasıl?

Ridacım yeni bebişin hayırlı olsun,çok sevindim...
Canan inşallah kavuşursunuz kısa zamanda birbirinize
Gülhancım senin sıkıntınıda çok iyi anlıyorum,inşallah herşey yoluna girer cnm

Herkese sevgiler...Selmacım herşey yoluna girer,bakıcıya çare buldun,yol durumuda çözülür en kısa zamanda inşallah,Elacığımın keyfi nasıl?

sağol canım sen nasılsın nerelerdesin bebişin nasıl

inşallah canım bende bunu öyle çok istiyorum ki.. haftada bi kere 10 dakika telefonda konuşma hakkımız var her cumartesi sabah 08:30 08:45 arası aradı bugün aramadı telefon çalana kadar kafayı yedim.. neden insanın aklına hep kötü şeyler geliyo ki :KK43: aklın kalbinin bi yarısı orda çok zor dualarınıza bizide ekleyin kızlar minik meleğim için artık bitsin bu ayrılık..

teşekkürler canım..Allah senin de herşeyi gönlüne göre versin..

inşallah canım bende bunu öyle çok istiyorum ki.. haftada bi kere 10 dakika telefonda konuşma hakkımız var her cumartesi sabah 08:30 08:45 arası aradı bugün aramadı telefon çalana kadar kafayı yedim.. neden insanın aklına hep kötü şeyler geliyo ki :KK43: aklın kalbinin bi yarısı orda çok zor dualarınıza bizide ekleyin kızlar minik meleğim için artık bitsin bu ayrılık..

naçizane dualarımızdasın canancım.Allah çok büyük canım...Her şerde bir hayır gizli olduğuna ve bunu bizim aklımızın alamayacağına kesinlikle inan..herşey çok daha güzel olacak diye geçiriyorum içimden hep..sizi çok güzel yıllar bekliyor inşallah..eşim bana hep yıllar iyi gelecek derdi...gerçekten o yıllar zor geçti ama o günler geldi işte...

gülhancım oğulların çok tatlılar yahu...ısırasım geldi ikisini de...MAŞALLAHHHHHH

edea cım seni sık sık görelim artık burda ama..inşallah canım bu yol sorunu bu şekilde hallolsa bile biz iki buçukta okuldan çıkıyoruz müdür yard.ve lisedeki öğret.ler 3 de çıkıyor.yarım saat boş boşa kocaaman bir kayıp..zamanın bu şekilde yollarda heba olması sinir bozucu...ve üstüne birde yorgunluk..
kızlar size bişey soracağım bakıcımla temizliği de yapacak şeklinde anlaşmıştık ama ben diyemiyorum yerleri süpür sil gibi şeyler.mesela ütü masasında bikaç parça ütülük iş vardı yapmamış..demem mi lazım bir fikriniz var mı nasıl olmalı bu iş?
canan cım allah sana kolaylık versin rida ne güzel özetlemiş olayı hakikaten yıllar zaman iyi gelecek sana şimdi sabırla sınanıyorsun elbette bu karanlığın bir aydınlığı olacak...
kızlar ben bazen burda boğulacak gibi oluyorum kimsemiz yok akraba olarak ne yapacağım adana da diye düşünüyorum ve karamsarlaşıyorum ya:KK43:
neyse hepinizi çok öptüm...

herkese merhabalar. tüm mayıs bebeklerini de öpüyorum. kuzeydn fırsat bulup uzun yazıcam. canan geçmiş olsun eşine. allah kavuştursun. ridacım hamişlik nasıl gidiyor? kaç haftalık oldu? cinsiyeti belli oldu mu? öğretmen arkadaşlara da iyi bir yıl diliyorum. elifden haber alan var mı? herneyse görüşürüz kızlar iyi geceler

X