2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

canım madem durum böyle içine sineni tercih et ben geredede iken 3-4 bakıcıyla görüşmüştüm ama zeynep ablamı (eski bakıcımız) görür görmez içim ısındı hatta burdaki bakıcıya iyi birisi olmasına rağmen uzun bir süre ısınamadım ve kendime stres yaptım . bu arada biz de bugün bakıcı bulduk eski bakıcımın yengesi (erkek kardeşinin karısı) gerçi onun da helinden 3-4 ay büyük oğlu var ama oğlan çok sakin en azından tanıdığım birisi bu da benim içimi rahatlatıyor şu bakıcı işi kadar çalışan anneyi yıpratan bir şey var mı acaba (

Herkese merhaba:teytey:Nihayet Ankaradan geldik,hepinizi çok özledim.Selma,Işıl,Rida,Helin...

selmacım eşinde babanda doğru düşünmüş bencede 1 aylık ücret önemli değil öenmli olan memnun olman zaten yıl içinde memnun olursan hiç gözüne gelmez o para
zaten piskiyatri ilaçları kullanan birine teslim etme yavrunu
buarada edacımmmmmm hoşgeldiniz
rida ayperin canan kadergülhan ve adını unuttuğum varsa özür hepinizi öptüm
ecrininde bayramlığı hayırlı olsun annesi

eda cım hoş geldin özlettin kendini...
murgiz cim haklısın dün akşam aradı ve başka teklifler vardı işte onları aradım reddettim sizinle çalışmaya karar verdim dedi..mutlu oldum ve çok rahatladım...artık yazın vereceğim parayı altınlarımın zekatına sayacağım...napayım...dediğin gibi memnun olursak o para göze de gelmez...öteki kadın içime sinmemişti hem...
kızlar buraya geldim geleli sorunlar bitmedi yok bakıcısı yok yol derdi..okulum uzak...
ne zormuş yaşamak....

bayramlık cicilerini güle güle kullansın kuzular allah hepimize daha nice bayramlar yaşatsın çocuklarımıza inşallah...

kızlar size bişey sorucamm yaa berke cok fazla emzigin üzerine düştü nasıl bıraktıracagım anlamdımmmsürekli emiyo agzından aldıgım an aglıyo meme meme diyee off yyaaa kafayıı yiyicemmm arkadaşlar berke bayram tırasıda olduu iyi oldu sacları baya uzamıştıııı..

gizem, çiğdem, eda , selma, gülhan helinim, canan, ayperin, derya, yasemin, ebru, elif, gökçen, ışıl ve adını sayamadığım tüm dostlara ve mayıs annelerine selamlar sevgiler..
edacım hoşgeldin canım...nasılsın neşeli gördüm seni Allah daim etsin canım..minnoşunu da benim için öp canım..

selmacım ben de gizemle aynı fikirdeyim..gözünden sakındığın yavrunu, canını emanet edeceğin kişiyi iyi seçmen gerekli..gözün arkada kalmaktansa güvenilir birine teslim edip 10-20 fazla vermekten bişey olmaz..ailenin sağlık ve selameti için ihtiyaç sahibi birine vereceğin bir para yada altınlarının zekatına da sayabilirsin..önemli olan niyettir..

çiğdemcim emzik konusunda muhammedin hiç öyle bağımlılığı olmamıştı..sütten keserken de sorunlar yaşamadım Allahtan..işin zor valla...ama bir an karar ver ve bıraktır bence bir hafta da engeç unutur..burda 3 yaşındaki çocuk halen emziği düşürmüyor ağzından..konuşmuyormuş sanırım..doktorlar emzikten olabileceğini söylemişler..anne baba dede diyormuş ama hepsi o kadar..hiç konuşmuyormuş..hayırlısı olsun inşallah..

cok saol cnm evet yaa karar verdim bıraktırcam su emzigi ayy negüzel muhammed cabuk bırakmış emzigi bizimki nerde meme diye illannlah detittiriyo inş bakalım bencede en fazla 1haftada unutur bakalım bugünden ihtibaren deyilim cok saol cnmm:lepi:

haklısın rida cım..zaten şimdi içim rahatladı bu bakıcıya içim ısındı...
kızlar aillerimizden ayrı ilk bayramımız daha doğrusu ailemden ayrı ilk bayramım çok buruk buruk oldum ya...
hepinizin bayramını kutluyorum....

edacım hoşgeldin canım...nasılsın neşeli gördüm seni Allah daim etsin canım..minnoşunu da benim için öp canım..

Ridacım Ulaşın ameliyatı için gitmiştik malum,çok zor geçti ameliyatı,neyseki şimdi iyi,Cnm seninde iş durumları kötü olmuş:çok üzgünüm:Canın sağolsun arkadaşım,her işte bir hayır vardır.Oğluşunu ve seni opuyorumnanaktan

Selmacım bende sizleri çok özledim,evine kavuştun nihayet,ama yine sıkıntı var herhalde.Herşey hallolur cnm,Mardindeki günleri hatırla,çok sıkılıyordun.Umarım herşey kısa zamanda yoluna girer.Gelinim güzelleşmiş,profilinde gördüm

Öncelikle tüm Mayıs annelerinin bayramını kutluyor,öpüyorumkaydirigubbakcemile3

Benimmikelam,bencede içine sinen bakıcı en doğru secim,hap alan birine ben hiç güvenemem şahsen.en önemlisi iyi olması nerelere fazladan para veriliyor cocuğun için hiç önemli değil,ama yinede kadınla bu konuyu konuşmak iyi olacak..belki yarı ücret almayı kabul eder,sonuçta hiçbirşekilde calışmayacak ama onunla olduğunu bilmesi içinde belli bir miktar ödenecek..nebileyim kabul ederse daha iyi olur tabi,ama etmezse ödenmeli..

Çiğdemciğim,nehirsuda uyumaya hazırlanırken meme emiyor,ama buaralar mızmızlanıncada istiyor,biraz daha zaman geçmesini bekliyorum ben..yavaş yavaş bu zamanları cok zorlamadan azaltacağım sonra..

Bu arada kendimi anlatmadım size..bugün başka bir dr gittik çok şükür herşey normal görünüyor..ama haftası diğer dr dan 1.5 hafta fazla cıktı 14.haftadaymışım!! :) cinsiyetide büyük ihtimalle erkek dedi:) Ridacığım senin gibi benimde bir kızım bir oğlum olacak:) ..hayırlısı bakalım sağlıklı olsunda..

uzun bir aradan sonra tüm mayıs annelerine selamlar kızlar geçmişi okuyamadım umarım herşey yolundadrı ve iyisinizdir ben hala yazlıkta annemlerin yanındayım heralde 1 ay a kadar evimizi alıp ist a dönüş yapıcaz içim buruluyor şimdiden annemlerden ayrı kalıcağım için zor olucak daha önce hiç bukadar aramızda mesafe olmamıştı annemler tekirdağa taşındı bende ist a dönücem nazoş ne yapıcak çok merak edyorum hiç onlardan ayrı kalmadı bu arada nazoş da gayet iyi çok yaramazlaştı teyzeleri eminim sizinkilerde öyledir hepinizi çok öpüyorum yazamasamda aklımdasınız bebişleride öpüyorum beni ve naz ı unutmamışınızdır umarım grşrz şimdiden hepinize şeker gibi bayramlar...opuyorumnanaktan

eda cım ulaşın iyi olmasına sevindim sende atlattın zorlu günlerini neyseki...
adana da düzenimizi kurduk sayılır canım bakıcı sorunum vardı onu da hallettim şükür...sadece okulum uzak onu dert ediyorum şimdi de....
ille bir yerden birşeyler çıkıyor insanın karşısına 4 4 lük olan var mıdır acaba??

Canlarım öncelikle hepinizin mübarek Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum
edacım ulaş bebeğe geçmiş olsun umarım şimdi bir sıkıntısı yoktur.
ayperincim kız veya erkek ne olursa olsun inşaallah hayırlısıyla kucağına alırsın ve inşaallah hayırlı bir evlat olur (zaten en büyük temennimiz de bu değil mi:)) )
selmacım maalesef 4 4 lük bir şey yok ki benzer sıkıntıları yaşadık ama çalıştığımız sürece bu sorunlarla hep muhatap olacağız. işimi çok seviyorum ama inşaallah bir gün "keşke" demem.
fundanaz cım tekrar hoşgeldin umarım artık daha sık görürüz...
gizemcim ben de seni şok öpüyorum :)
bizim topik bu aralar pek hareketli aman nazar değmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…