2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

canım sende tayin istemiştin değil mi?
seni o kadar iyi anlıyorum ki...bende istedim bugün itibarıyla onaylandı..ama varya umudum yok adana da hangi okulu aradımsa puanınız az çok arayan var puanı çok yüksek olanlar var diyorlar benim puanım 92 işe yaramıyor işte( haftaya ne zaman belli olacak sonuçlar biliyor musun canım?
inşallah hakkımızda hayırlısı olur...bu arada adana da yazdığım yerler hep köy merkez hiç yok ve ulaşım en az 1 saat sürecek buna rağmen ne kıymetli okullar ki bana çıkmazmış ay allah ım yaaa((
tayin çıkmazda ben istanbul da kalırsam naparım kocamdan ayrı olmak ayrı sorun birde kayınvalidemler beni artık iyice benimserler uuuf yaaaamafoldumben

yasemin cim çok geçmiş olsun mert e daha bizim azılardan ses yok bakalım desene büyük bir sıkıntı bekliyor bizide...

slm arkadaşlar nasılsınzzz ben cok iyi degilimm yyaa eşimi cok ösledim bugün annemlere geldim biraz orda kalıcam bakalım hiç vakit gecmiyoo yaaa eşimi cok özlüyorumm aglayıp duruyorummmmm gel artıkkk askım gel artıkk yaaaaaaaaaaamafoldumben

iyi akşamlar kızlar,
selmacım canım ben il içi istiyorum en gelişmiş ilçesinden en uzak ilçesinin en uzak köyüne istiyorum bendeki şansa bak ki göynük ilçesi köyleri dahil hepsi dolu tayin başvurusunda bile bulunamıyorum ( 132 puanım var ama bir işe yaramıyor ki istersen yarısını sana gönderebilirim :)) bugün bölük komutanı benim durumu alay komutanına bildirecek eğer olursa yine görevlendirme ile köye gelebileceğim eğer olmazsa eşim valiye kadar çıkmayı düşünüyor çok canım sıkılıyor en kötü olasılıkla geredeye döneceğim gerçi ulaşım ve diğer şartları düşününce gerede de kalmam doğru olanı ama hem maddi hem manevi yıpranması da cabası sonuçta iki yer arası iki arabayla 4 saat. Rabbim hayırlısı neyse onu versin diyorum
yasemincim sana da geçmiş olsun diyorum helin de haziran ortasında aynı dönemden geçti rabbim tez zamanda iyileştirsin inşaallah
çiğdemcim seni çok iyi anlıyorum eşlerimiz artık bizim bir parçamız olmuş onlarsız nereye gidersek gidelim hep eksiklikleri hissediliyor inşaallah sen de tez zamanda kavuşusun eşine canım
hepinize iyi geceler kızlar

GÜNAYDIIN, arkadaşlar saolun,bugün kızım biraz daha iyi tekrar eski neşesiyle yaramaz kızım geri döndü.bu durumuda bir günlük üzüntüyle atlatmış olduk.canımcım tabiki çok küçük keşke çalışmasamda sürekli ben olsam yanında canım kızımın,evde bakıcıya vermek istemedim çünkü evde kızım ve bakıcı allahtan başka ne yaptığını kim bilebilirki nekadar çok iyi tanıdığın biri olsada ,herzaman iyi bir kreş en iyisidi ve bakıcıyı asla tavsiye etmem insanlara güvenimden değilde,evde ikisinin ne taptığını bilmemek beni asıl rahatsız eden bu.eşlerini bekleyen hanımlar,en,en kısa zamanda sağlıklıca inşallah.

Yseemin evet bende ankaradayım canım oğluşuna çok üzüldüm canım ya. akşamları uyurken çok rahatsız etmeyecek ince birşey örtsen, bu seferde üşütmesin kuzucuk canım be.iştahı nasıl bilmiyorum ama patates haşlaması iyi gelirmiki çok da lezzetli yoğurtla falan yumuşatarak, bol bol meyve. allah güç,kuvvet versin canım, bütün mızmızlarımıza en kısa zamanda bol neşeli günler versin yarabbim inş.

çiğdem,sağlıklı,çok ama çok mutlu evlatlarınızın mürvetlerini görecek huzur dolu uzun ömürler versin inşallah rabbim.çocuklarımızın başından eksik etmesin bizleri ve onlarıda bizim başımızdan inş.

amin cnm cok saol inş cnm allahım basımızdan eksik etmesin eşimizi evletlerımızıı:lepi:

uzun bir aradan sonra hasretle, sevgiyle ve muhabbetle hepinize merhaba..
bu kadar uzak kaldıktan sonra ne yazacağını bilemiyor insan..kalbim çok buruk ve boynum bükük hissediyorum kendimi...yaklaşık 3 aydır işimle birlikte tüm bağlantılarımı kaybettim sanki....tüm sosyal hayatım evden ve zaman zaman kısa gezmelerden ibaret..
istisnasız..hepinizi çok özledim..
teker teker isimlerinizi yazmak istemiyorum ama elif, gizem, yasemin, derya, ebru, canan, selma, gökçen, funda, enesin annesi, kardelenler...yaren..çiğdem, adını sayamadığım ve aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarıma evlatları ile birlikte hayırlı huzurlu ve güzel bir ömür diliyorum..

hoşgeldin canım seni burda görmek gerçekten çok güzel....muhammet nasıl sen nasılsın öpüyorum canım kendineii bak

cnm hoşgeldik nasılsın iyimisin bebegin nasıl sende iyisindir inş valaa özledik seni uzun zamandır ugramıyodunn unuttunmu yoksa bizii kız:lepi:biz iyyiyiz cnm berkede iyibakalım allah saglık versin büyüyolarr ama cok yaramaz hiç duragı yok cnm biz burdayız bukara araverme özletme bukadar kendini öpüyorum cnm hayırlı günlerrr:dance:

merhaba kızlarrrr amanın da amaaannnn ridacım gelmiş hoş gelmişşşş kaç aylık oldu bebeğin canım?ALLAH tamamına erdirir inşallah hayırlısıyla.
çiğdemcim eşin nereye gitmişti ben pek katılamıyorum ya aranıza gözümden kaçmış sanırım ALLAH kavurştursun canım.

sugibi mert patatesin sadece kızarmasını seviyo gerçi ishali azaldı gibi ateşte günde 1-2 kez çıkıyor şurubu verince hemen düşüyor dirençli bi ateş değil.genel durumu iyi abisiyle oynuyorlar ama bakıcam yince devam ederse bizede dr yolu tekrar gözükecek gibi...sevgiler

cnm eşim iş için ankara gölbasında seminerde 21gün yok eylülün 4dünde gelicek nasip olursaa dünde evlilik yıl dönümüzdü ilk kez ayrı gecirdik ee napalım nasip buymuş demekkii cnm senin kuzudamı hasta berkeninde bugün hiç keyfi yokk sürekli aglıyo cnm senin bebeiş gece uyuyomu berke uyuymuyoo yaa sürekli aglaya aglaya kalkıuoo napıcagamı bilemiyorummmm cnm rabbim yavruna acil sifalar versin öpüyorummmm k.i.b.hihoyyyt

iyi akşamlar kızlar,
benim görevlendirme işim galiba olacak bugün jandarma genel komutanlığından yazı gelmiş ben ve benim gibi tayini olmayan öğretmenlerin eşlerinin yanına gelebilmeleri için görevlendirmelerinin yapılması için... bugün alay komutanlığına dilekçe yazdık bakalım artık ne olacaksa olsun... beni etkilemiyor ama bunda bile sadece kadrolu öğretmenlerin başvurusu istenmiş ( Allah sözleşmeli öğretmenlerin yardımcısı olsun ...
ridacım bebeğin ne kadar oldu? cinsiyeti ne? bizi çok merakta bırakma emi. yasemincim valla sana da diğer çok çocuklu çalışan annelere de hayranım yaa...Allah yardımcınız olsun... çiğdemcim biliyorum zor ama sayılı gün çabuk geçer.

inş cnm cabuk gecer cnm allah herseyi gönlüne göre versin hayırlısı olsun hakkında üzülme bakalımm

kızlar tayinim çıkmadı...şubata kadar yine istanbul dayım ve eşim de adana da..mağdur oldum bu ne rezilliktir ya..
çok üzgünüm çoook..

canım ben de senin durumunu merak ettiğimden bir bakayım dedim . tayinin çıkmadığına üzüldüm ben de beklemedeyim ama moralini düzeltecek bir haber vereyim akşam memurlar nette de okudum ek atama yapılacakmış 25-31 Ağustos arası 25 ağustosta başvurular başlıyor inşaallah bu sefer atanırsın. ben de alay komutanından gelecek cevabı bekliyorum maalesef arkan olmadan hiç bir şey olmuyor onda bile sadece kadrolu öğretmenlerin dilekçesi istenmiş anlayacağın asker eşi de olsan kadrolu değilsen işin zor (( geçenlerde memurlar sitesinde yazmıştım milli eğitim bakanlığın adını milli eziyet bakanlığı olarak değiştirilmesini teklif ediyorum diye ...
açıkçası ben nimet çubukçudan eş durumu konusunda olumlu düşünüyordum ama görüyorum ki her şey otomatik pilota bağlanmış hızla düşüyor ((((((((((((

selam kızlar...selmacım senin adın açok üüzldüm bozma moralini ek atamalar varmış olur inşallah senin helinin kısacası herkesin mübarek günlerde Allah gönlüne göre versin inşallah.. öptüm hepinizi

helinim canım bende şimdi okudum bu haberi inşallah bu sefer olur valla sevindirdin beni ama ne yalan söyleyeyim korkuyorum yine olmayıverirse diye...hakkımızda hayırlısı olsun inşallah...
inşallah gülhan cım olur dualarınızı esirgemeyin arkaadaşlar öptüm sizi çok....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…