2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ben budefa gerçekten kalkıyorum hoşçakalın kızlar gizem ekledim seni canım yarın görüşürüz kızlar
ıY GECELER

Sağol Elifcim,şimdi iyiyiz.Sen neler yapıyosun,nasıl oldun,haber alamayınca merak ediyoruz:teselli:

eda bende gormek istiyorum niye hemen resmini kaldirdin cok merak ediyorum seni hadi bi daha koyCADIARZU

bizde iyiyiz canim bugun kayin valdemdeydik uygarla bolbol simardi oglusum simdide esimle oglusum yatti kendimi ozgur hissediyorum onlar uyuynca:lepi:

Evet cnm haklısın kafa balon gibi oluyor vallahi-tatlicadiarzu-Bugün Ulaş parkta ilk defa salıncağa bindi,bir mutlu oldu hınzır,tahterevalliye bindik beraber,gözü hep salıncakta.Bayağı bir gezdik,yoruldu,erkenden uyudu hınzır.

sorma vallahi aynen bugun bizde ormanda yuruyus yaptik kayinvalidem uygar ve ben bi ara gozumun onunde parlak sseyle gormeye basladim heralde halsiz dustum eve donduk hemen

Cnm sen kaç senedir oradasın,memnunmusun oradan maddi,manevi.Bizimde yurtdışı görevimiz olabilir ileride

Cnm benim kıyamam.benim annem yanımda sayesinde 10,10-30a kdar yatıyorum.Sen nasıl kalkıyosun sabah

Cnm sen kaç senedir oradasın,memnunmusun oradan maddi,manevi.Bizimde yurtdışı görevimiz olabilir ileride

ben evlenerek geldim cnm 3 bucuk senedir burdayim,buranin sartlari cok iyi cnm turkiyeyle kiyaslanamaz malesef ama benim icin manevi olarakta kiyaslanamaz turkiyeyle cunku 20senem turkiyede gecti ve ailemi arkadaslarimi sokaktaki simitcinin bagirmasini bile ozluyorum

uygarla yatiyorum geceleri cok sik uyaniyo emzirince geri uyuyo sabah uyanincada sacimi cekiyo yada yuzume vuruyo mecburen uyaniyorum hemen

Vay hınzır vay:)Ben düşer diye korkuyorum o yüzden hiç yatamıyom oğlumlaKoyun koyun yatın valla ne güzel.Bu arada gönderdim cnm resmi

Işılcım yatıyorum ben cnm,seni ve Uygarı çok öpüyorum,kendinize iyi bakın cnm

Işılcım yatıyorum ben cnm,seni ve Uygarı çok öpüyorum,kendinize iyi bakın cnm

uygar uyandi onun yanindaydim cnm resmini cok begendim cok guzelsin gercekten iyi geceler cnm orda baya gecoldu saat farkida var tabi ulasi opuyorum tabi senide ii geceler

Edacim ulasin iyi olmasina sevindim.Ben de iyiye dogru giidyorum...Sizi takip etmeye calisiyorum ama cocuklar olmayinca sanki anlartacaklarim kimseyi ilgilendirmeyeckmis gibi kendimi grubun disinda hissettim sanki.Ama burada edindigim dostluklari hic bir seye degismem.Hepiniizn gonlumde buyuk yeri var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…