Anne Grupları 2025 Mayıs Anneleri Ne Alemdesiniz?Gelin Süreçlerimizi Paylaşalım

Arkadaşlar tüp bebek tedavisi ile ikizlere hamileyim 11. Haftalıkken yani geçen hafta kanamam oldu hemen acile gittim sonra sabahı doktorumada gittim bi kaç gün sonra başka doktorada gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok dediler ben günde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vuruyorum zaten ilaç kullanıyorsun yapacak bir şey yok deyip eve yolladılar düşük olacaksa olacak dediler 1 hafta koyu kırmızı koyu kahverengi kanama oluyordu pazartesi gece bu kanama sulu şekilde yoğun kırmızıya döndü doktora gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok ilaçlarına devam deyip eve yolladı ama kanamam durmuyor bebeklerimi kaybedeceğim diye çok korkuyorum
Çok geçmiş olsun ama hep böyle düşüncelere girip kötüyü çağırmayın.Doktorlar illa ki bizden daha tecrübeliler.Her olasılığı da bize söylerler.Çoğul gebeliklerde böyle şeyler oluyor diye biliyorum.Hamilelikte kanama yaşayıp sağlıklı doğum gerçekleştiren çok kişi gördüm etrafımda.Gönlünü ferah tut alacak nefesleri varsa hiçbir şey olmaz.Güzel düşün,kendine zehir etme en güzel günlerini.🙏

Çok geçmiş olsun ama hep böyle düşüncelere girip kötüyü çağırmayın.Doktorlar illa ki bizden daha tecrübeliler.Her olasılığı da bize söylerler.Çoğul gebeliklerde böyle şeyler oluyor diye biliyorum.Hamilelikte kanama yaşayıp sağlıklı doğum gerçekleştiren çok kişi gördüm etrafımda.Gönlünü ferah tut alacak nefesleri varsa hiçbir şey olmaz.Güzel düşün,kendine zehir etme en güzel günlerini.🙏
Çpk teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi hiç bir şey yoktur kanama hemencecik biter hamileliğim sağlıklı şekilde devam eder sağlıkla kucağıma alırım

Kızlar şimdi doktordan çıktım 6+1 dedi son adet tarihine göre 1 hafta geriden geliyor kalp atışını duyduk şükür

X